Бренди

Водостік металевий

Металева водостічна система найвищої якості
Детальніше
Ті хто вже зустрічався з продукцією бренду Galeco, вже знають, що він собою представляє. Тим же, хто ще не знайомий з цим прекрасним товаром, ще належить дізнатися про найвищу якість і технологічності рішень, які пропонує цей польський виробник.
Детальніше
Ринок металевих водостічних систем дуже насичений. Практично кожен виробник металочерепиці або виробів з фарбованого металу вважає за необхідне тримати в своєму асортименті металевий водостік. І польська компанія Bratex Dachy не виняток. З одним лише моментом. Вони працюють тільки зі сталлю SSAB - світовим лідером у виробництві високоякісної сталі для виробів з пофарбованого металу. Сировина цього концерну - практично "мерседес" в світі металевих водостоків та виробів з металу. Свою водостічну систему вони назвали Struga.
Детальніше

Німеччина
Німеччина
Детальніше
Незважаючи на мелодійну італійську назву, цей бренд виробляється в Німеччині. І це накладає свій відбиток в хорошому сенсі цього слова. Одна з найбільш надійних водостічних систем на ринку. Всі елементи завжди стикуються один з одним до міліметра. Зовні суворий, параллельноперпендекулярен. Доступний в мідному варіанті і в цинк-титані. Відмінний вибір.
Детальніше
Водостічна система – важливий елемент конструкції покрівлі. Її основне завдання – організувати відведення води з покрівлі та захищати фундамент будинку від руйнування. При цьому будинок набуває завершеного вигляду. У виробництві водостічних систем торгової марки Акведук використовується високоякісний метал від шведського концерну SSAB, товщиною 0,60 мм з двох сторін покритою поліуретановим покриттям по 35 мкм та вмістом цинку – 275 г/кв.м.
Детальніше