Бренди

Німеччина
Німеччина
Детальніше
Німецька клінкерна бруківка вважається найякіснішою у всьому світі. Глина, з якої її виробляють, є однорідною, пластичною та тугоплавкою (витримує температуру до 1580°). Клінкерна бруківка ABC яскравий приклад.
Детальніше
Ринок регульованих терас зовсім молодий в Україні. Хоча цей вид монтажу терас є одним з найпопулярніших за кордоном. Більш того, варіанти монтажу фальшполів на регульованих опорах в приміщенні, також можна зустріти в будівництві. Одним з найвідоміших в сусідній Польщі виробників регульованих опор для терас є компанія DD Pedestals.
Детальніше

Україна
Україна
Детальніше
Типова сучасна дилема для всіх, хто хоче трохи розширити простір поруч із будинком чи на балконі чи в офісі та створити приємне місце для відпочинку. Як і за допомогою яких матеріалів це зробити? Остаточний вибір завжди залежатиме від індивідуальних потреб та переваг, але сьогодні ми наближаємо вас до найнатуральніших матеріалів для тераси. До натуральної терасної дошки.
Детальніше

Німеччина
Німеччина
Детальніше
В 20017 році німецький виробник цегли та бруківки компанія Olfry відсвяткувала свій 110-річний ювілей. Взагалі, німецькі виробники демонструють разючу довголіття практично в будь-якій галузі. Але у виробництві матеріалів це помітно дуже сильно. Основа такого феномена - якість і постійні інновації. І Olfry тут не виняток.
Детальніше
Терасна дошка з дерево-полімерного композиту Porch Multi – композитна дошка нового покоління. Поверхня дошки максимально наближена до натуральної деревини завдяки глибокому тисненню. Так само дошка має не однорідну колірну гаму, що додатково надає цьому продукту максимальної схожості з натуральною деревиною.
Детальніше