Eco

Eco

Україна
Україна
Майже 10 років продукція Еко поставляється на територію України. Оздоблювальні матеріали з натуральної деревини найвищої якості. Композитна терасна дошка. Постачання сибірської модрини в Україну було одними з перших напрямків цього бренду. Зараз, клієнтам надається широкий асортимент продукції з сибірської модрини, сосни, екзотичних порід деревини таких як мербау, бірманський тик, букіт (темно-червоний меранті), бангкірай та багатьох інших сортів. При цьому, вся продукція відрізняється високою якістю обробки. Головними пріоритетами компанії є надання продукту з чудовою якістю за прийнятною ціною. На складах компанії у місті Харкові та Києві завжди можна знайти весь асортимент продукції. Товар має необхідні сертифікати походження та фітосанітарні сертифікати, щоб клієнти завжди могли переконатися в справжності та екологічності продукції Еко. За ці роки компанія Еко придбала високу репутацію серед постійних клієнтів та дилерів та зарекомендувала себе як компанія, яка завжди виконує свої зобов'язання. Однією з новинок у складській програмі стала продукція з термоясеня європейського виробництва.
показати усе
сховати

Що виготовляє компанія

Терасна дошка Eco

Якщо ви хочете більше дізнатися про терасну дошку Eco, переходьте за посиланням Детальніше. Якщо готові робити замовлення, переходьте до Каталогу і обирайте свій товар. Після замовлення з вами зв'яжеться менеджер для організації доставки.

Фасадна дошка Eco

Якщо ви хочете більше дізнатися про фасадну дошку Eco, переходьте за посиланням Детальніше. Якщо готові робити замовлення, переходьте до Каталогу і обирайте свій товар. Після замовлення з вами зв'яжеться менеджер для організації доставки.