Терасна дошка Eco

Терасна дошка Eco

Виберіть терасну дошку Eco в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту в шоу-рум

Найпопулярніший бренд терасної дошки в Україні

Більше 10 варіантів кольорів та розмірів

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту терасної дошки Eco

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу терасну дошку Eco саме зараз

Можливість побачити вашу терасну дошку Eco саме зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити на власні очі натуральну терасну дошку Eco та зробити вибір.

Максимально повний розрахунок кошторису терасної дошки Eco

Максимально повний розрахунок кошторису терасної дошки Eco

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок терасної дошки Eco з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по замовленню. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність кваліфікованих майстрів

Наявність кваліфікованих майстрів

Майстри з монтажу терасної дошки Eco, яких надає Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії і мають знання та досвід, для її монтажу.

Бюджет закупівлі терасної дошки Eco

Якщо ви цікавитесь терасною дошкою Eco для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

З якої деревини обрати терасну дошку?

Вибираючи матеріал для тераси із дерева, варто розглянути різні варіанти. Ви можете вибрати дошку із сосни, терасну дошку з ялини, терасну дошку із сибірської модрини, екзотичні породи дерева (зокрема Bangkirai, Massaranduba, Тік), термічно модифіковану деревину (так звана термо-деревина). Але в першу чергу, вибираючи терасну дошку, виходьте з ваших очікувань щодо матеріалу. Скільки ви готові витратити і що за це отримати? Наскільки важлива для вас якість продукції? Для чого призначена тераса (вдома, у господарстві, на ділянці, в офісі чи квартирі тощо), який колір і малюнок ви хочете отримати? Чи важлива вам безпека? Відсутність сучків та тріщин. Малобюджетні пропозиції зазвичай неякісні, тому вимагають частої заміни та догляду. Просочення деревини нескладне, але потребує часу. Чим вище якість продукту, тим довше він прослужить і вимагатиме менше зусиль для збереження.
Терасна дошка Eco із сосни:
Сосна – це матеріал для красивої м'якої тераси із яскравими квітами. Терасні дошки із сосни не стійкі до погодних умов, тому просочування деревини в цьому випадку необхідне для продовження терміну їхньої служби. Соснові дошки, зберігаючи інтенсивне просочення, залишаються міцними близько 10 років.
Терасна дошка Eco з ялини:
Ялина - це матеріал для тераси, що відноситься до середнього цінового діапазону. Тому ялинові дошки є одним з продуктів, що найчастіше вибираються в цій категорії. Деревина ялини м'яка, не дуже стійка до механічних пошкоджень. Природна особливість ялинової терасної дошки – видима текстура та сучки.
Терасні дошки з ялини вимагають захисту маслом або глазур'ю, тому що вони не стійкі до цвілі, грибка та комах. Завдяки світло-жовтому кольору ялина тераса добре виглядає як захищена безбарвним маслом, так і блакитна з барвником. Вибираючи терасну дошку з ялини, варто звернути увагу на те, щоб матеріал добре просох (вологість не повинна перевищувати 19%). Дошки терасної дошки Eco з ялини служать близько 15 років.
Терасна дошка Eco із сибірської модрини:
Терасна дошка з сибірської модрини мають значно кращі параметри міцності і довговічністю, ніж перераховані вище. Модрина сибірська, завдяки вирощуванню в суворому кліматі, має нижчі щорічні темпи приросту, завдяки чому вона набагато твердіша і довговічніша за європейську модрину.
Терасні дошки із сибірської модрини Eco можна віднести до середньої цінової категорії.
Це твердий матеріал трохи помаранчевого відтінку, з помітною зернистістю і невеликими сучками. Терасна дошка із сибірської модрини вимагає захисту від грибка, цвілі та зміни погодних умов.
Террасну дошку із сибірської модрини можна пофарбувати в будь-який колір. Сибірська модрина - матеріал для тераси, що найчастіше вибирається, через відмінне співвідношення ціни і якості. Пам'ятайте, однак, що терасні дошки сибірської модрини - це не те ж саме, що і домашня модрина, широко відома як європейська модрина, яка є матеріалом, принаймні, за класом нижче модрини сибірської.
Купуючи терасні дошки із сибірської модрини Eco, ви можете бути впевнені, що матеріал має потрібну вологість і що він надходить із сертифікованого джерела, оскільки це буде важливим фактором при їх подальшому використанні.
Терасні дошки з модрини служать 15-20 років.
Екзотична терасна дошка Eco
Тераса з екзотичного дерева (Бангкірай, Масарандуба) відрізняється високою твердістю та стійкістю. На ринку представлений широкий асортимент екзотичних порід дерева, з яких виготовляються терасні дошки з дерева бангкірай та масарандуба, а також тику.
Терасні дошки з екзотичного дерева відрізняються високою стійкістю до погодних умов, що змінюються, завдяки чому в їх захисті немає необхідності. Однак без промаслювання деревина екзотичних порід втрачає свій природний колір (це відбувається через 2-3 місяці).
Деревина бангкірай має неоднорідну колірну схему, тому терасні дошки можуть бути від світло-коричневого до шоколадного кольору, а масарандуба має червонувато-жовтогарячий відтінок, який також варіюється з фіолетовим.
Дошки для терасної дошки з екзотичного дерева можуть коробитися. Ось чому так важливо походження матеріалу. Багато терасних дощок з екзотичної деревини, доступних в Україні, стругані з вологих матеріалів, а це означає, що параметри дощок спочатку порушуються. Нерідко терасні дошки у поганих умовах перевозять у контейнерах із підвищеною вологістю протягом місяця або двох.
На жаль, виробничі дефекти не видно неозброєним оком, а часто стають видимими лише після установки. Ось чому так важливо купувати сертифіковані терасові дошки Eco, це дасть вам гарантію якості та походження матеріалу. Також варто звернути увагу на спосіб обробки деревини екзотичних порід – її слід висушувати у печі (KD).
Дошки для тераси із екзотичних порід дерева довговічні. Термін служби – до 25 років.
Термомодифікована деревина Eco термоясен
Термомодифікована деревина для тераси сьогодні завойовує не лише Європу, а й увесь світ своїми винятковими властивостями. Термооброблене дерево – найкращий матеріал для тераси. За своїми властивостями він виграє у деревини екзотичних порід, а й у всіх видів композитів.
Має шоколадно-коричневий колір. Головна перевага – повна стійкість до погодних умов, що змінюються, цвілі, грибків та інших мікроорганізмів.
Термін служби тераси із цього матеріалу 25 років + без захисту.
Це на 99% стабільний матеріал для тераси (стійкіший, ніж пластик або бетон).

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади використання террасної дошки Eco

Конкретними місцями застосування терасної дошки є:

Конкретними місцями застосування терасної дошки є:

  • підлогові покриття в альтанках,
  • лазнях,
  • відкритих верандах та терасах,
  • дуже часто її використовують для обробки території навколо басейну.
  • Використання в цих місцях вироби з дерева надає Вашому об'єкту теплоти, багатства і не варто звичайно забувати про натуральність та екологічність терасної дошки з дерева!

Споживчі характеристики

Матеріал термососна, тик, сибірська модрина, екзотичні породи
Монтаж терасної дошки Eco

Монтаж терасної дошки Eco

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з монтажу залиште ваш номер телефону