Покрівельні мембрани Juta

Покрівельні мембрани Juta

Оберіть гідро-, паро- або вітроізоляцію Juta з допомогою менеджера

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для консультації

Розумний вибір надійності та ціни

Постійна наявність Juta на складі

Безкоштовна технічна підтримка при виборі та монтажу мембран Juta

Ціни та опис усього асортименту гідро-, паро- або вітроизоляції Juta

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливіть здійснити покупку гідро-, паро- або вітроізоляції Juta онлайн

Можливіть здійснити покупку гідро-, паро- або вітроізоляції Juta онлайн

Ми створили зручний інтернет-магазин для наших клієнтів, щоб вони могли безпечно здійснювати покупки покрівельних та фасадних матеріалів, зокрема гідро-, паро- або вітроізоляції Juta онлайн.

Максимально повний розрахунок матеріалів для гідро-, паро- або вітроізоляції Juta

Максимально повний розрахунок матеріалів для гідро-, паро- або вітроізоляції Juta

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів гідро-, паро- або вітроізоляції Juta з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат будівництва. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

У випадку необхідності монтажу придбаної гідро-, паро- або вітроізоляції Juta, Terizo може запропонувати свої послуги. Покрівельні бригади, що працюють під нашим брендом, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі матеріалів Juta

Якщо вам необхідна гідро-, паро- або вітроізоляція Juta для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Juta - чеський експерт мембран та плівок

У 1997 році чеська компанія Juta a.s. запропонувала українському будівельному ринку Своременного технології подкровельной і фасадної гідро-, паро- і вітроізоляции. Супердифузійні мембрани "Евробарьер", "Вітробар'єр", плівки "Антиконденсат", "Гидробарьер", "Паробар'єр" стали символом нових технологій і якості.
Сьогодні Juta a.s. є одним з найбільших виробників підпокрівельних і фасадних плівок і мебран в Європі, на заводах якого проходить повний цикл виробництва - обробка сировини, створення волокон, тканин і випуск готової продукції.
В асортименті Juta більше двадцяти продуктів за допомогою яких можна вирішувати індивідуальні завдання в кожному окремому проекті при будівництві скатних дахів або вентильованих фасадів.
Продукція компанії перевірена не раз в різних кліматичних умовах, так як поставляється і в Африку і в скандинавські країни і в Америку.
Juta a.s. особливу увагу приділяє еадёжності і довговічності своїх продуктів. ДЛя плівок і мембран це важливо, тому що вони основні "захисники" конструкцій будівлі від вологи. Власна лабораторія на виробництві та регуляриний кронтроль якості, а також європейська сертифікація, дозволяють тестувати кожну випущену партію.

про матеріал

Фото продукції

У ЧОМУ СИЛА ПЛІВОК І МЕМБРАН JUTA?

У ЧОМУ СИЛА ПЛІВОК І МЕМБРАН JUTA?

  • Гідроізоляція. Витримують значні навантаження води в гідравлічному тесті; відносяться до першого класу гідроізоляції за європейськими нормами; після впливу УФ-випромінювання та високої температури залишаються водонепроникними;
  • МІЦНІСТЬ. Плівки та мембрани JUTA надміцні. При монтажі вони не тягнуться, не рвуться на місцях кріплення, не збираються у хвилі. Вони безпечні для будівельників та витримують значні вітрові та снігові навантаження;
  • ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ. Мембрани JUTA завдяки унікальним властивостям захисту від вітру гарантовано захищатимуть теплоізоляцію в даху від вихолоджування. Теплоізоляція буде працювати на 100% проектної потужності та гарантовано зберігати тепло усередині вашого будинку.

Споживчі характеристики

Кількість в рулоні 75м2

Монтаж гідро-, паро- або вітроізоляції Juta

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при купівлі гідро-, паро- або вітроізоляції Juta в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити їх монтаж фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, які нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну та правильно встановлену гідро-, паро- або вітроізоляцію Juta. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Монтаж гідро-, паро- або вітроізоляції Juta

Монтаж гідро-, паро- або вітроізоляції Juta

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону