Гідро-, паро-, вітроізоляція

Покрівельні мембрани та плівки

Продаж від 17 грн/м2

Оберіть гідро-, паро- або вітроізоляцію з допомогою менеджера

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту в шоу-рум

3 бренда найпопулярніших та найнадійніших мембран та плівок в Україні

Постійна наявність на складі

Безкоштовна технічна підтримка при виборі та монтажу мембран та плівок

Ціни та опис усього асортименту гідро-, паро-, вітроізоляції

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливіть здійснити покупку гідро-, паро- або вітроізоляції онлайн

Можливіть здійснити покупку гідро-, паро- або вітроізоляції онлайн

Ми створили зручний інтернет-магазин для наших клієнтів, щоб вони могли безпечно здійснювати покупки покрівельних та фасадних матеріалів, зокрема гідро-, паро або вітроізоляції онлайн.

Максимально повний розрахунок матеріалів для гідро-, паро- або вітроізоляції

Максимально повний розрахунок матеріалів для гідро-, паро- або вітроізоляції

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів гідро-, паро- або вітроізоляції з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат будівництва. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

У випадку необхідності монтажу придбаної гідро-, паро- або вітроізоляції, Terizo може запропонувати свої послуги. Покрівельні бригади, що працюють під нашим брендом, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі матеріалів

Якщо вам необхідна гідро-, паро або вітроізоляція для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми є офіціийними представниками наступних брендів

Важливим є те, що приховано

Отже, для початку визначимось термінологією. Найчастіше в сучасному будівництві ми стикаємось з двома типами підпокрівельного простору - холодне горище або житлова мансарда та поверх у випадку з плоскою покрівлею. Це важливо, тому що зони застосування мембран і плівок залежать саме від цього моменту. Крім цього, треба знати кут нахилу покрівлі і який матеріал буде застосовуватись в якості покрівельного покриття. Якщо рухатись з приміщення вгору, то ми отримаємо наступний "пиріг" покрівлі:
При холодному горищі: пароізоляційна плівка, утеплювач в балках перекриття, ветробарьер. Далі простір горища. Потім кроквяна система, гідроізоляційна мембрана, контробрешітка, обрешітка та покрівельне покриття.
При житловій мансарді: пароізоляційна плівка, утеплювач в кроквяній системі, гідроізоляційна мембрана, контробрешітка, обрешітка та покрівельне покриття.
На перший погляд може здатися складним, але насправді це не так. Весь процес розкладено на складові і відповідальний підрядник зобов'язаний дотриматись всієї послідовності.
На практиці ж дуже часто ми бачимо невтішні моменти, результат яких мешканці будинку побачать швидше за все не одразу. Але побачать обов'язково.

про матеріал

Пароізоляція

Пароізоляція

Найбільш частою проблемою в питанні пароізоляції є нерозуміння підрядниками та клієнтами важливості і призначення цього елемента. У більшості випадків можна спостерігати плівкуЮ що звисає по периметру, та що не приклеєна до стін і конструкцій, не склеєну між собою. В такому випадку можна відразу говорити про дві речі - на об'єкті працюють люди, дуже далекі від будівництва дахів, і друге - замовник просто викинув гроші на купівлю плівки та утеплювача. Найважливіше і головне правило - пароізоляція тому так і називається. Вона повинна максимально зупинити вологу, що знаходиться в повітрі в пароподібному стані, від попадання в утеплювач. Якщо паробар'єр не проклеєний, гріш ціна такій ізоляції. Вона просто не працює. Результат - намокання утеплювача і кроквяної системи і, як наслідок, втрата теплоізоляції і псування дерева.

Пароізоляція (продовження)

Паробар'єр має кілька параметрів, але найважливіший з них це паропроникність, тобто скільки грам пара на м2 пропускає така плівка. Щоб ви не заплуталися, пояснимо ще раз - пароізоляційна плівка затримує вологу від попадання в утеплювач, але якщо в приміщенні кількість пара різко зростає, наприклад це може бути кухня і ванна або багато гостей в будинку, ця плівка повинна пропустити деяку частину вологи крізь себе для того, щоб не утворився конденсат. І ось тут криється проблема. Бюджетний плівки, типу Silver та інші, не здатні ефективно затримувати вологу в пароподібному стані, тобто утеплювач постійно піддається впливу пара. А при різкому зростанні концентрації пара в повітрі на такій плівці утворюється конденсат, що може привести до пошкодження оздоблення приміщення. Якісна пароізоляція значно подовжить термін служби вашого будинку, буде надійним захистом як для утеплювача, так і для ремонту всередині.

Пароізоляція (продовження)
Гідроізоляція

Гідроізоляція

Гідроізоляційні мембрани працюють як захист приміщення і утеплювача від вологи з боку вулиці, також як шар, що пропускає надлишок пара, який з приміщень потрапив в утеплювач і прагне вийти наверх в підпокрівельний простір. Простіше кажучи - гідроізоляція не пускає вологу всередину і випускає її надлишок ззовні. Така, здавалося б, взаємовиключна здатність цього матеріалу і є його найважливішою рисою. Крім цього, важливими показниками також є стійкість до УФ-випромінювання, міцності, результати тесту на старіння. Гідроізоляційна мембрана має шарувату структуру. Найбільш ефективні тришарові мембрани. Структура матеріалу нагадує маленькі воронки, розгорнуті широкої стороною всередину приміщення. Таким чином, пар ефективно виводиться в підпокрівельний простір, а волога не потрапляє всередину. Треба також розуміти, що мембрани не є 100 відсотково гігроскопічними. Під проливним дощем або постійним попаданням вологи будь-яка мембрана рано чи пізно почне пропускати. Тому залишати надовго покрівлі без фінішного матеріалу можна.

Вітробар'єр

Як вам напевно зрозуміло з назва, основна функція цього матеріалу захист від вітру і попадання вологи. Але ви можете запитати навіщо і що захищати. Так як основною зоною застосування Ветробарьер є вентильований фасад або перекриття в похилому покрівлі з холодним горищем, то він захищає утеплювач в цих місцях від так званого ефекту вивітрювання. Справа в тому, що в таких зонах використовуються утеплювачі не високою щільністю. І при постійному впливі повітря згодом теплоізоляція може втратити до 20-30 відсотків своєї структури. Для того, щоб цього не сталося і застосовують ветробарьер. Ну і як додатковий захист від попадання вологи з вулиці він звичайно ж теж працює.

Вітробар'єр
Антиконденсат

Антиконденсат

Окремою категорією варто плівка для дахів з металевим покриттям звана антиконденсат. Вона є в асортименті чеської компанії Juta. Плівка розроблена спеціально для застосування в якості основної подкровельной гідроізоляції в холодних горищах під металочерепицею. Особливістю антиконденсат є те, що плівка не пропускає водяну пару зсередини приміщення до внутрішньої сторони покрівель з металочерепиці. Таким чином знижується ризик утворення конденсату на металі і, як наслідок, його корозії. Спеціальний адсорбує шар вбирає залишки водяної пари і запобігає скочування крапель конденсату всередину приміщення. Дерев'яні конструкції даху залишаються сухими і не пошкодженими. Таким чином вирішена одна з основних проблем - як ефективно прибрати конденсат з внутрішньої сторони металочерепиці.

Висновок

Сподіваємося, що після прочитання інформації на цій сторінці, ви переконалися в тому паро, гідро, і вітроізоляція найважливіші питання під час будівництва. Нерозумна економія в тих місцях може призвести до сумних наслідків, причому з'являться вони швидше за все не відразу. Звичайно ж, найважливішим пунктом залишається надійним і грамотний підрядник, який правильно змонтує все елементи. Але вибір завжди залишається за клієнтом.

Висновок

Монтаж гідро-, паро- або вітроізоляції

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при купівлі гідро-, паро- або вітроізоляції в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити їх монтаж фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, які нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну та правильно встановлену гідро-, паро- або вітроізоляцію. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Гідро-, паро-, вітроізоляція

Монтаж гідро-, паро- або вітроізоляції

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону