Скандинавський стиль

Про проект

Андрій Гутовський - дуже талановитий архітектор цього проекту. Дуже талановитий та дуже прискіпливий. Якби не такі його риси - навряд чи все би вийшло настільки круто, сучасно та доречно. Жодна дрібничка не прошла повз його і, врешті врешт, від усіх підрядників він спромігся отримате саме те, що він та замовники хотіли.

Пара відомих музикантів вирішила зробити свій будинок у сучасному мінімалістично-скандинавському стилі. І все вийшло якнайкраще. На невеличкій ділянці вдалося гармонійно розмістити і власну студію, і будинок, і місце для барбекю, і навіть чималенько дерев.

Отож. Дві будівлі. Студія - покрівля с кутом нахилу 4%. Будинок - покрівля с кутом нахилу 45%. Матеріал - алюміній Prefa p.10 антрацит, алюміній Mazanetto сірий.Площа 450 м2. Особливості проекту - неравномірний шаг фальцевих картин, перехід покрівлі на фасад будинку, приховані водостічні жолоби, тераси с кутом нахилу 3%, відкриті труби водовідведення.

Тих, кого здивував строк виконання робіт, проінформуємо, що такий термін пов'язаний з переходом у зиму і неможливістю монтувати алюміній у такий період. Крім того більшість вузлів та конструкцій вимагали індівідуальної розробки та монтажу, щоб втілити всі ідеї архітектора.

Також, ми виконали роботи по влаштуванню плоскої покрівлі з ПВХ мембрани на терасі та місцях висадження рослин. Останнім штрихом проекту стало продовження малюнку покрівлі та фасаду на воротах та паркані навколо будинку. Загалом, проект був реалізований та щасливі замовники переїхали в будинок з міста.

Залишилися питання?

Залиште заявку і менеджер проконсультує Вас по будь-якому питанню
Ваше ім'я
Ваш номер телефону *
Введіть коректний телефон
відправляється