Покрівельні мембрани Strotex

Покрівельні мембрани Strotex

Оберіть гідро-, паро- або вітроізоляціюStrotex з допомогою менеджера

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту в наш шоу-рум

Найпопулярніший бренд в питаннях гідро-, паро- та вітроізоляції

Постійна наявність Strotex на складі

Безкоштовна технічна підтримка при виборі та монтажу мембран Strotex

Ціни та опис усього асортименту гідро-, паро- або вітроізоляції Strotex

Подивитись каталог

Зверніть увагу на:

Можливіть здійснити покупку гідро-, паро- або вітроізоляції Strotex онлайн

Можливіть здійснити покупку гідро-, паро- або вітроізоляції Strotex онлайн

Ми створили зручний інтернет-магазин для наших клієнтів, щоб вони могли безпечно здійснювати покупки покрівельних та фасадних матеріалів, зокрема гідро-, паро- або вітроізоляції Strotex онлайн.

Максимально повний розрахунок матеріалів для гідро-, паро- або вітроізоляції  Strotex

Максимально повний розрахунок матеріалів для гідро-, паро- або вітроізоляції Strotex

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів гідро-, паро- або вітроізоляції Strotex з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат будівництва. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

У випадку необхідності монтажу придбаної гідро-, паро- або вітроізоляції Strotex, Terizo може запропонувати свої послуги. Покрівельні бригади, що працюють під нашим брендом, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі матеріалів Strotex

Якщо вам необхідна гідро-, паро- або вітроізоляція Strotex для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Strotex - вибір тисячі споживачів

Компанія "Foliarex Sp. z o.o." - це більше 30-річний досвід виробництва упаковочної, будівельної та садової плівки. Швидко реагуючи на змінюючіться потреби ринку, ми постійно розширюємо асортимент, пропонуючи нашу продукцію клієнтам з нових галузей. Незмінним залишається лише ЯКІСТЬ, підтверджена сертифікатами ISO.
Компанія була заснована в 1990 році в Познані, протягом перших років своєї діяльності спеціалізувалась на виробництві упаковочної плівки. Підтвердженням її динамічного розвитку є широкий асортимент пропонованої Вам будівельної плівки, плівки для сільського господарства та садівництва, упаковочної плівки, синтетичного матеріалу та регранулятів. Вже протягом багатьох років ця продукція користується незмінною популярністю завдяки високій якості та конкурентоспроможним цінам. Три виробничі підприємства "Foliarex", розташовані у містах Дрожджиче, Стеншево та Слубіце, мають загальну виробничу потужність близько декількох десятків тисяч тонн перероблюваного поліетилену на рік. Сьогоднішню позицію лідера компанія досягла завдяки її інноваційному підходу та гнучкості, швидкості реагування на сигнали ринку та преданості співробітників, які щоденно працюють над підвищенням якості наших продуктів, щоб вони відповідали вашим очікуванням.

про матеріал

Фото продукції

Споживчі характеристики

Монтаж гідро-, паро- або вітроізоляції Strotex

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при купівлі гідро-, паро- або вітроізоляції Strotex в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити їх монтаж фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, які нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну та правильно встановлену гідро-, паро-, або вітроізоляцію Strotex. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Монтаж гідро-, паро- або вітроізоляції Strotex

Монтаж гідро-, паро- або вітроізоляції Strotex

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону