Клінкерна плитка

Клінкерна плитка

від 649 грн/м2

Виберіть клінкерну плитку в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Найпопулярніший бренд клінкерної плитки в Україні

Більше 50 варіантів моделей та кольорів клінкерної плитки

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту клінкерної плитки

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу клінкерну плитку вже зараз

Можливість побачити вашу клінкерну плитку вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити просто неба, при природному освітленні, більше сотні покрівельних та фасадних матеріалів, та, зокрема, клінкерну плитку. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок

Максимально повний розрахунок

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок клінкерної плитки з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по замовленню. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність кваліфікованих майстрів

Наявність кваліфікованих майстрів

Майстри з укладання клінкерної плитки, яких може надати Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії - підрядника і мають знання і досвід, для монтажу клінкерної плитки.

Бюджет закупівлі клінкерної плитки

Якщо ви цікавитесь клінкерною плиткою для вашого будинку чи інтер'єру, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми є офіціийними представниками наступних брендів

Клінкерна плитка

Слово «клінкер» має німецьке коріння - матеріал при постукуванні видає характерний звук «klink». Хоча, вперше клінкер отримали голландці, розробивши технологію виготовлення високоміцного керамічного каменю з глини. У Голландії на початку 19 століття була створена перша клінкерна дорога, що з'єднувала Гарлем з Амстердамом. Голландці з часом стали виробляти клінкер не тільки для мощення а й для спорудження будинків. Так як в цій країні майже немає природних кам'яних матеріалів, нова клінкерна плитка для фасадів завоювала популярність дуже швидко. Технологія виробництва клінкеру з Голландії поширилася в сусідні країни Західної Європи, а потім - і в Америку. Суттю технології виробництва клінкерної плитки є глиняна заготовка, яка пройшла при високій температурі тривалу термообробку. Особливістю клінкеру є те, що не кожна глина підходить для його виробництва. Для клінкеру застосовують спеціальні тугоплавкі сорти глини. Завдяки високій температурі запікання - більш 1200С, клінкер володіє вкрай низьким рівнем поглинання вологи - від 0,3 - 3%, що робить клінкерну плитку морозостійкої. Також, завдяки високій щільності, матеріал має прекрасні показники протистоянню зтиранню, що робить клінкерну плитку особливо популярною в місцях громадського користування зі значною прохідністю людей. Клінкер не боїться механічних впливів, він стійкий до сонячного світла, цвілі, бактерій, грибку, моху і агресивних речовин. Плитку виробляють при температурі більше 1200 градусів за Цельсієм, і завдяки подібній технології з неї повністю виключаються різні включення і порожнечі.
Сьогодні клінкерна плитка за асортиментом і якістю не поступається клінкерній цеглі. При цьому плитка дозволяє істотно економити, так як використання повноформатного цегли в ряді випадків дорого, недоцільно або неможливо. Клінкерна плитка під цеглу є відмінним рішенням при зведенні нового будинку або реконструкції старих будівель. Клінкер є унікальним будівельним матеріалом, який володіє такими властивостями, з якими не може зрівнятися жоден вид керамічної плитки. Клінкерна плитка, як правило, має стандартні розміри 12 на 24,5 сантиметрів, але вона буває і квадратної, причому досить великих розмірів. Товщина клінкеру змінюється в межах від 9 до 25 міліметрів. З підвищенням товщини збільшується міцність клінкерної плитки, яка може запросто послужити фальшпідлогою.
Колірна гамма клінкерної плитки налічує близько 100 різних варіантів - від кремових і білих тонів до червоно-коричневих і чорних. На фарбуванні клінкеру варто зупинитися окремо. Клінкерна плитка це натуральний матеріал без хімічних добавок і барвників, тому він не змінює свій колір і не вигорає через довгі роки на сонці. Колірна гамма досягнута тільки природними методами.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади використання клінкерної плитки в інтер'єрі та екстер'єрі

Переваги

Переваги

  • Висока міцність та тривалий термін служби. Структура клінкерної плитки мікрозерниста, що не має порожнеч. Саме тому міцність у неї більша, ніж у цементу, і навіть керамограніту;
  • Легка очищуваність. Плитка не схильна до атмосферних забруднень. Навіть за кілька десятиліть її колір не зміниться;
  • Стійкість до ультрафіолету та перепаду температур. Плитка може витримати зненацька велике навантаження, не руйнуватися під впливом різких перепадів температур. Випробування показали, що матеріал здатний легко витримати три сотні циклів заморозки/відтавання.

Недоліки

  • Насамперед – складність монтажу. Необхідно обов'язково слідувати технології цього процесу;
  • Клінкер - матеріал крихкий. І не дивно – кераміка таки.
Недоліки

Споживчі характеристики

Термін служби від 30 років
Клінкерна плитка

Монтаж клінкерної плитки

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з монтажу залиште ваш номер телефону