Цегла ручного формування

Цегла ручного формування

від 1600 грн/м2

Виберіть цеглу ручного формування в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

3 найпопулярніших бренда цегли ручного формування в Україні

Більше 50 варіантів моделей та кольорів цегли

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту цегли ручного формування

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу цеглу ручного формування вже зараз

Можливість побачити вашу цеглу ручного формування вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити просто неба, при природному освітленні, більше сотні покрівельних та фасадних матеріалів, та, зокрема, цеглу ручного формування.

Максимально повний розрахунок

Максимально повний розрахунок

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок цегли ручного формування з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по замовленню. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність кваліфікованих майстрів

Наявність кваліфікованих майстрів

Майстри з укладання цегли ручного формування, яких може порекомендувати Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії - підрядника і мають знання і досвід, для монтажу плитки ручного формування.

Бюджет закупівлі цегли ручного формування

Якщо ви цікавитесь цеглою ручного формування для вашого будинку чи інтер'єру, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми є офіціийними представниками наступних брендів

Цегла ручного формування

Цегла ручного формування сподобається як шанувальникам європейського шарму, так і поціновувачам романтичної архітектури в стилі англійського села, голандських будівель і німецьких старовинних вуличок.
Цей матеріал дає багато можливостей для архітектора як при реставрації будівлі, так і при будівництві нових об'єктів. Саме ця цегла підкреслює зв'язок з природою. Архітектура і навколишнє середовище взаємно доповнюють один одного.
Ручна формовка цегли є прямою спадкоємицею давніх цехових традицій і дозволяє створювати нестандартні зразки цегли, що відрізняються формою і розміром від звичайного клінкерної цегли. На зовнішній вигляд готового продукту також впливає і технологія додаткового випалу. У печах з редукційним вентилем, в яких випал йде без доступу кисню, можна отримати велику різноманітність відтінків - від білого до антрацитового і навіть чорного. Насиченість кольору залежить від вмісту оксидів заліза в сировині. Причому такий колір поширюється на всю товщину цегли. В результаті матеріал стає унікальним. У чому ж секрет популярності цегли ручного формування:
1. Привабливий і стильний зовнішній вигляд: велика кількість різноманітних кольорів, оригінальні фактури, кожна цеглина неповторна і унікальна;
2. Екологічність: для виробництва цегли використовуються тільки природні компоненти - глина, вода, пісок. Завдяки цьому, цеглу можна використовувати як в екстер'єрі так і в інтер'єрі будівель.
3. Морозостійкість і стійкість до перепадів температури: будинки, побудовані з цегли ручного формування постійно відчувають перепади температур і не дивлячись на це, не втрачають своєї міцності і краси. Цегла виробляється в прес-формах з утворенням пір всередині заготовки, які утворюють хорошу капілярну активність. Такий матеріал бере багато води, але і стільки ж віддає. Якщо порівнювати за обсягом пір, то у кераміки вона зовсім невелика. Але великі пори цегли ручного формування, що ввібрали воду, після замерзання мають можливість розширюватися. Тому волога не завдає шкоди такому облицюванню фасаду;
4. Пароізоляційні властивості цегли - у цегли «hand form», хороша паропроникність. Матеріал «дихає», тому в будівлі встановлюється сприятливий мікроклімат;
5. Також відзначимо зручність роботи з такою цеглою: її рельєфна і нерівна структура добре приховує невеликі недоліки кладки. Завдяки такій поверхні цегла міцно зчіплюється з розчином кладки;
Будинки, побудовані з цегли ручного формування, відрізняються міцністю і довговічністю. Архітектори вважають за краще використовувати різні типи цегли для посилення ефекту старовини. Сьогодні цей матеріал використовується в інтер'єрі і на фасадах дуже часто, завдяки своєму зовнішньому вигляду. Особливо добре така цегла виглядає в модному нині стилі "лофт".
Області застосування:
- реставрація історичних будівель, які побудовані з цегли, виготовленої за традиційною технологією;
- декорування котеджів і інших об'єктів «під старовину» в якості зовнішнього облицювання;
- головне застосування цегли ручного формування - це створення цікавих інтер'єрних рішень, кладка печей, камінів.
Цегла ручного формування чудово поєднується з деревом на фасаді, а також з керамічною, сланцевою або цементно-піщаною покрівлею, роблячи будинок або інтер'єр воістину неповторним та індивідуальним.
Родоначальниками цього напрямку у виробництві цегли такого типу вважаються голландські, німецькі і бельгійські мануфактури. Найчастіше це сімейні підприємства, в яких досвід передається з покоління в покоління. На таких заводах ретельно стежать за технологіями виробництва і натуральністю сировини. Гарантія якості готового продукту підтверджується європейськими та міжнародними сертифікатами якості. Так що, не лишайте і ви себе задоволення бачити цей чудовий матеріал на фасаді вашого будинку або в інтер'єрі квартири.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади використання цегли ручного формування в інтер'єрі та екстер'єрі

Переваги

Переваги

  • Низьке водопоглинання;
  • Хороша морозостійкість;
  • Стійкість до деформації та розтріскування;
  • Висока паропроникність;
  • Гарна теплоізоляція;
  • Гарна звукоізоляція;
  • Екологічна безпека;
  • Стандартизація. Стандартні розміри готової цегли.

Недоліки

  • Мінусом є його висока ціна, що пов'язано з трудомісткістю процесу та малою продуктивністю (порівняно з фабричним автоматизованим виробництвом).
Недоліки

Споживчі характеристики

Термін служби від 50 до 100 років
Цегла ручного формування

Монтаж цегли ручного формування

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з монтажу залиште ваш номер телефону