Купити металочерепицю Tile

Купити металочерепицю Tile

Виберіть металочерепицю Tile в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність металу на складі

Поставляємо металочерепицю Tile по всій Україні

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту металочерепиці Tile

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, металочерепицю Tile. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису Tile

Максимально повний розрахунок кошторису Tile

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису металочерепиці Tile з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з металочерепицею Tile, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі металочерепиці Tile

Якщо ви цікавитесь металочерепицею Tile, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису залиште ваш номер телефону

Металочерепиця Tile

Основою для металочерепиці Tile служить продукція заводів Voestalpine (Австрія), U.S.Steel (Словаччина), ArcelorMittal (Німеччина). У разі необхідності сформувати вартість продукції виходячи з цінового фактора, для виробництва металочерепиці може бути використаний метал з Китаю, Кореї або України. Одним з недоліків в роботі з регіональними виробниками металочерепиці є слабкий товарний запас металу на складі і відсутність потужностей для виконання обсягів замовлень, що часто веде до затримок або зривів постачання металочерепиці. Металочерепиця Tile проводиться на одній з тридцяти ліній, що виключає будь-які затримки і дає можливість чітко планувати постачання матеріалу на об'єкт. Металлочерпіца Tile може бути виготовлена ​​в п'яти різних типах хвилі - Класика, Ретро, ​​Елегант, Модерн і Преміум. Всі типи хвилі можуть бути виконані як в глянцевому так і в матовому металі.

про матеріал

Фото готових будинків з металочерепицею Tile

Варіанти покриття:

Варіанти покриття:

  • поліестер;
  • глянець;
  • оцинковка.

Споживчі характеристики

Кут нахилу покрівлі від 15 до 60 градусів
Вага м2 від 7 до 12 кг
Строк служби від 10 до 45 років

Монтаж металочерепиці Tile

Для того, щоб клієнти не витрачали час та нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при купівлі металочерепиці Tile в нашій компанії, відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще за будь-яку рекламу за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю Tile. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтовано нашими фахівцями, перевірено технаглядом і передано замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу металочерепиці Tile

Отримати консультацію по монтажу металочерепиці Tile

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону