Регульовані опори DD Pedestals для тераси

Регульовані опори DD Pedestals для тераси

Виберіть регульовані опори для тераси DD Pedestals в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Найпопулярніший бренд регульованих опор для тераси в Україні

Більше 50 варіантів розмірів регульованих опор для тераси DDP Pedestals

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту регульованих опор для терас DD Pedestals

Подивитись Каталог DD Pedestals

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу терасу на регульованих опорах DD Pedestals вже зараз

Можливість побачити вашу терасу на регульованих опорах DD Pedestals вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити просто неба, при природному освітленні, більше сотні покрівельних та фасадних матеріалів, та, зокрема, терасу на регульованих опорах DD Pedestals.

Максимально повний розрахунок кошторису регульованих опор DD Pedestals для тераси

Максимально повний розрахунок кошторису регульованих опор DD Pedestals для тераси

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок регульованих опор DD Pedestals для тераси з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по замовленню. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність кваліфікованих майстрів

Наявність кваліфікованих майстрів

Майстри з монтажу терас на регульованих опорах DD Pedestals, яких може порекомендувати Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії - підрядника і мають знання і досвід, для монтажу.

Бюджет закупівлі регульованих опор для тераси DD Pedestals

Якщо ви цікавитесь терасою на регульованих опорах DDP Pedestals для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Настав час регульованих опор для тераси DD Pedestals

Регульовані опори DD Pedestals використовуються як несучі конструкції при установці деревно-композитних і натуральних терасних дощок, кам'яної плитки, металевих решіток та інших підлогових покриттів, призначених для пішоходів. Опори DD Pedestals можуть по-різному застосовуватися на житлових, спортивних, промислових, громадських та інших об'єктах. Опори також можна встановлювати на м'яких покрівельних покриттях, не побоюючись ушкодження гідроізоляції.
Регульовані опори DD Pedestals дозволяють точно регулювати та фіксувати фінішне покриття тераси. Крім цього, терасу можна відрегулювати з певним нахилом або, навпаки, щоб компенсувати нахил або нерівності основи, виставити її рівно. Висоту тераси можна відрегулювати вже у зібраному вигляді за допомогою кільця вирівнювання, не розвантажуючи опорну конструкцію. У випадку, коли сама опора знаходиться в нахилі, можна використовувати головки, що самовирівнюються, для компенсації нахилу від 0 до 7 градусів. Асортименти DD Pedestals дозволяють вирішити будь-яке завдання з монтажу тераси, незалежно від її складності. Вироблені в Польщі опори відповідно до стандартів якості Євросоюзу дають додаткову впевненість покупця в їх надійності.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади використання регульованих опор для тераси DD Pedestals

Опори серії SPIRAL

Опори серії SPIRAL

Регульовані опори SPIRAL збільшують висоту регульованої тераси з 10 мм до 210 мм. Регулювання висоти відбувається із кроком 1 мм. Аксесуари дозволяють використовувати опори для терас із плитки та терасної дошки. Основні переваги таких опор: - саморегулюваність. Автоматично коригує нахил до 6%; - Мала висота. Регулювання висоти починається від 10 мм; - механічна міцність. Максимальне навантаження на стиск 1900 кг. Проектне навантаження на стиск 800 кг; - Регулювання висоти. Регулювання висоти із кроком 1 мм; - Простота у використанні. Готовий комплект для монтажу; - Багатофункціональність. Використовується для терас із плитки та терасної дошки.

Опори серії STANDART

Якщо ви шукаєте терасу з плавно регульованими опорами, які можна встановити на будь-який тип підкладки, то ці опори для вас. Важливо – перевірку стану основи та регулювання висоти тераси можна проводити також після її монтажу. Ви можете насолоджуватися красивою та практичною терасою протягом багатьох років. Регулювання висоти від 30 мм до 420 м - саморегулюваність. Автоматично коригує нахил до 6%; - Універсальний діапазон висоти. Регулювання висоти від 30 до 420 мм; - механічна міцність. Максимальне навантаження на стиск 1900 кг. Проектне навантаження на стиск 1000 кг; - Регулювання висоти. Регулювання висоти із кроком 1 мм; - Простота у використанні. Готовий комплект для монтажу. - Багатофункціональність. Використовується для терас із плитки та терасної дошки.
Опори серії STANDART
Опори серії MAX

Опори серії MAX

Терасні регульовані опори MAX для плитки та терасної дошки ідеально підійдуть як для будівництва терас, так і для інших споруд з підвищеними вимогами. Окрім приватного та промислового застосування вони найчастіше використовуються у спеціалізованих міських проектах, таких як комунальні площі або високі поверхи спеціального призначення. Переваги: - саморегулюваність. Автоматично коригує нахил до 8%; - Діапазон висоти. Регулювання висоти стартує від 450 мм; - механічна міцність. Проектне навантаження на стиск 1700 кг; - Опір вітровим навантаженням. Спроектовані спеціально з урахуванням висоти навантаження; - Регулювання висоти. Регулювання висоти із кроком 1 мм; - Простота у використанні. Готовий комплект для монтажу. - Багатофункціональність. Використовується для терас із плитки та терасної дошки.

Опори серії SUPPORT

Це ідеальне рішення для підтримки плитки для тераси, плиткових балок, ґрат та інших тротуарних конструкцій, таких як підлога, доріжки або платформи. Вони широко використовуються як у житлових будинках, так і в громадських та промислових об'єктах. Переваги: - ідеальні для монтажу тротуарної плитки; - механічна міцність. Проектне навантаження на стиск 2000 кг; - Простота у використанні. Готовий комплект для монтажу.
Опори серії SUPPORT
Монтаж тераси на регульованих опорах DD Pedestals

Монтаж тераси на регульованих опорах DD Pedestals

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з монтажу залиште ваш номер телефону