Композитна черепиця Gerard

Композитна черепиця Gerard

Виберіть композитну черепицю Gerard в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність на складі

Побудували для клієнтів великий шоу-рум просто неба

Поставляємо Gerard по всій Україні

Ціни та опис усього асортименту композитної черепиці Gerard

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, композитну черепицю Gerard. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису Gerard

Максимально повний розрахунок кошторису Gerard

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису композитної черепиці Gerard з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з композитною черепицею Gerard, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі композитної черепиці Gerard

Якщо ви цікавитесь композитною черепицею Gerard, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште Ваш номер телефону

Композитна черепиця Gerard

У компанії Ahi Roofing, власника бренду композитної черепиці Gerard більш ніж 50-річна історія винаходом і виробництвом цього матеріалу. Тому що надається 50-річна гарантія заснована не тільки на лабораторних дослідженнях, як у інших виробників, але і на багаторічному досвіді експлуатації. При головному заводі в Новій Зеландії працює науково-дослідний інститут, який займається безперервним перевіркою якості продукції та інноваційними розробками в цій галузі. Дах будівлі компанії Ahi Roofing перетворена на своєрідний випробувальний полігон, де багато десятиліть під сонцем і дощем випробовуються тисячі зразків листів з різними покриттями і варіантами нанесення клейкої основи. Результати такого тестування унікальні для вдосконалення технології покриття листів.
Жорсткий контроль якості на всіх стадіях виробничого процесу існує на кожному з п'яти виробничих комплексів концерну Ahi Roofing. У процесі контролю заміряються кількість фракцій базальтової крихти. Також перевіряють рівномірність нанесення акрилового базового шару і контролюють температуру при запіканні. Важливий момент, що постачальники компонентів для черепиці багато років не змінюються. Це забезпечує неперевершену стабільність якості продукції

про матеріал

Фото готових будинків з композитної черепиці Gerard

Переваги

Переваги

Про переваги композитної черепиці Gerard написано багато, але ми спробуємо сформулювати ще раз їх стисло, що ви могли швидко порівняти з іншими матеріалами:

  • прекрасна шумоізоляція
  • відсутність лавнообразного сходу снігу
  • мінімальна отходность
  • привабливий зовнішній вигляд
  • довгий термін служби
  • не потребує обслуговування
  • малу вагу

Недоліки

До недоліків Gerard можна звичайно віднести ціну цього матеріалу. Тому що в деяких випадках його вартість перевищує ціну тієї ж керамічної черепиці. Але якщо подивитися на технічні та експулатаціонние характеристика матеріалу, то цей негативний момент відходить в сторону. Так як на сьогодні жоден покрівельний матеріал не складає для покупця таку сукупність якостей.

Недоліки
Висновок

Висновок

Купуючи композитну черепицю Gerard ви закладаєте правильний фундамент під вашою комфортним життям в будинку. Будь-то мансардний поверх або просто холодний горище цей матеріал десятки років буде служити вірою і правдою. Найголовніше не заощадити на підряднику і довірити роботу по монтажу такого непростого в установці матеріалу професійного підряднику.

Cпоживчі характеристики

Кут нахилу покрівлі від 14 до 60 градусів
Вага м2 від 9 до 13 кг
Строк служби від 50 до 70 років
Ціновий диапазон від 450 до 695 грн/м2

Монтаж композитної черепиці Gerard

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці композитної черепиці Gerard в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю Gerard. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу композитної черепиці Gerard

Отримати консультацію по монтажу композитної черепиці Gerard

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште Ваш номер телефону