Композитна черепиця QueenTile

Композитна черепиця QueenTile

Виберіть покрівлю на нашій виставковій площадці

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер для організації візиту в наш шоу-рум

Підтримуємо наявність на складі

Побудували для клієнтів великий шоу-рум просто неба

Поставляємо QueeTile по всій Україні

Ціни та опис усього асортименту композитної черепиці QueenTile

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, композитну черепицю QueenTile. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису QueenTile

Максимально повний розрахунок кошторису QueenTile

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису композитної черепиці QueenTile з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з композитною черепицею QueenTile, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі композитної черепиці QueenTile

Якщо ви цікавитесь композитною черепицею QueenTile, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Після замовлення з вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей

Композитна черепиця QueenTile

Перед запуском виробництва, компанія Мега Сіті, що володіє брендом QueenTaile замовила маркетингове дослідження, з метою з'ясувати, які страхи найбільше турбують покупців композитної черепиці. У підсумку, з'ясувалося, що найбільше побоювання у споживачів викликає осипання кам'яного грануляту з поверхні черепиці. Тому, виробником була розроблена спеціальна програма тестів продукції, яка повинна показати споживачу, що композитна черепиця QueenTile максимально захищена від такого ефекту осипання крихти. Крім цього, при виробництві QueenTile використовується унікальне акрилове сполучення, яке не має аналогів. Воно було розроблено та запатентовано німецькими технологами компанії Basf спеціально для ТМ QueenTile. Цей компонент забезпечує: фіксацію каменю на поверхні металу при будь-якому кліматичному діапазоні температур, додатковий захист металу від корозії і атмосферних явищ, захист від появи моху і грибка, захист алюмоцинкового покриття від динамічних дій і механічних пошкоджень. Ось так відповідально українці підійшли до виробництва такого технологічного продукту.

про матеріал

Фото готових будинків з композитною черепицею QueenTile

Переваги

Переваги

Крім того, що QueenTile є українським покрівельним матеріалом, у нього є ще ряд переваг, на які вам варто звернути увагу при виборі покрівлі:

  • термін служби понад 50 років і юридична гарантія 50 років
  • естетика покрівлі
  • безшумність, безпека і стійкість кольору
  • економічність при укладанні (мінімальна кількість відходів навіть на ламаних дахах)
  • відсутність корозії
  • пожежна безпека
  • 100% наявність продукції на складі
  • система повернення запечатаних залишок продукції

Недоліки

Основне до чого треба бути готовим при придбанні композитної черепиці - це її досить висока вартість, а так само підвищена вартість монтажних робіт. І якщо перший фактор обумовлений високою вартістю технології процесу виробництва і уникнути його не вдасться, то другий момент часто викликає у покупців бажання залучити підрядника дешевше. Важливий момент - у компанії яка буде виконувати монтаж композитної черепиці обов'язково наявність спеціального інструменту. В іншому випадку, ваша економія може обернутися непоправними наслідками.

Недоліки
Висновок

Висновок

Головний висновок який можна зробити як основного для ухвалення рішення про покупку композитної черепиці QueenTile - це класний, високотехнологічний, недешевий покрівельний матеріал. Який вимагає професійного монтажу. Але який, при виконанні всіх умов, на довгі роки надійно вкриє ваш будинок від будь-яких опадів і проблем. Ну і не забувайте про те, що це зроблено в Україні.

Споживчі характеристики

Кут нахилу покрівлі від 14 до 60 градусів
Вага м2 від 9 до 13 кг
Строк служби від 50 до 70 років
Ціновий диапазон від 440 до 620 грн/м2

Монтаж композитної черепиці QueenTile

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці композитної черепиці QueenTile в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю QueenTile. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу композитної черепиці QueenTile

Отримати консультацію по монтажу композитної черепиці QueenTile

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште Ваш номер телефону