Мансардні вікна Fakro

Мансардні вікна Fakro

Виберіть мансардні вікна Fakro в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність на складі

Поставляємо Fakro по всій Україні

Побудували для клієнтів шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту мансардних вікон Fakro

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити ваші вікна вже зараз

Можливість побачити ваші вікна вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, мансардні вікна Fakro. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису мансардних вікон Fakro

Максимально повний розрахунок кошторису мансардних вікон Fakro

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису мансардних вікон Fakro з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних монтажників мансардних вікон

Наявність штатних монтажників мансардних вікон

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з мансардними вікнами Fakro, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Розрахунок бюджету мансардних вікон Fakro

Якщо ви цікавитесь мансардними вікнами Fakro для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок їх кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Після замовлення з вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей

Мансардні вікна Fakro

Компанія FAKRO заснована в 1991 році польским бізнесменом Ришардом Флореком. Жоден зовнішній інвестор не був залучений в це. Компанія створювалась з нуля. Протягом 29 років із невеликої сімейної фірми вона виросла в міжнародну корпорацію, яка в даний час займає лідируючі позиції на світовому ринку дахових вікон. На теперішній час група компаній FAKRO, яка налічує більше 4000 працівників, складається з 11 виробничих і 17 дистриб'юторів фірм, розташованих по всій Європі, Азії та Америці. Продукти FAKRO можна знайти в більш ніж 50 країнах по всьому світу - скрізь, де є попит на таку продукцію. Експортні продажі складають 70% від загального обороту. Асортимент компанії складається з дерев'яних та металопластикових дахових вікон різних конструкцій, вікон для пласких дахів, ущільнюючих комірів, електроуправління, дахові вилази,світлові тунелі, вікна для видалення диму, аксесуари для дахових вікон, монтажні аксесуари, сонячні колектори, плівки та мембрани.
Протягом декількох років FAKRO продає також сходи на горище і є номером один на світовому ринку у цьому сегменті.

про матеріал

Фото готових будинків з мансардними вікнами Fakro

Переваги

Переваги

  • Ударостійке загартоване скло. Склопакети мансардних вікон Fakro поставляються із зовнішнім загартованим склом. Вони захищені від пошкоджень при сильному граді, падінні гілок, випадкових ударах, не утворюють гострих уламків. Міцність - у п'ять разів вища у порівнянні зі звичайними склопакетами;
  • Зручне відкриття. Ручка встановлюється в нижній частині рами, що полегшує її відкриття, навіть якщо вікно встановлено високо. Збільшуючи висоту монтажу, можна покращувати освітленість мансарди;
  • Площа скління збільшена. Вентиляційний клапан встановлений над стулку, а верхній частині коробки. Це дозволяє не збільшувати ширину рами по верхньому краю та використовувати склопакети більшої площі;
  • Гарне та міцне дерево. Коробка та рама виконані із сосни класу 1А (без тріщин, сучків). Складання виконується без зазорів, з ефектом цільного бруса. Вакуумне просочення антисептиком та нанесення декількох шарів поліакрилового лаку додатково збільшують термін служби конструкції.

Споживчі характеристики

Кут нахилу покрівлі від 15 градусів
Вага від 12 кг/вікно

Монтаж мансардних вікон Fakro

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для встановлення мансардних вікон Fakro, ми пропонуємо при покупці в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити їх монтаж фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість встановлених нами мансардних вікон. Щорічно наші фахівці монтують більше двухсот вікон. Кожне змонтоване вікно, перевірене і передане замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по встановленню мансардних вікон Fakro

Отримати консультацію по встановленню мансардних вікон Fakro

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону