Зенітні вікна Fakro

Зенітні вікна Fakro

Виберіть зенітніі вікна Fakro в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність на складі

Поставляємо Fakro по всій Україні

Побудували для клієнтів шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту зенітних вікон Fakro

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити ваші вікна вже зараз

Можливість побачити ваші вікна вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, зенітні вікна Fakro.

Максимально повний розрахунок кошторису зенітних вікон Fakro

Максимально повний розрахунок кошторису зенітних вікон Fakro

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису зенітних вікон Fakro з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних монтажників зенітних вікон

Наявність штатних монтажників зенітних вікон

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з зенітними вікнами Fakro, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Розрахунок бюджету зенітних вікон Fakro

Якщо ви цікавитесь зенітними вікнами Fakro для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок їх кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Після замовлення з вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей

Як вибрати вікно Fakro для пласкої покрівлі?

Сучасні матеріали і стрімкий розвиток технологій вже давно дозволяють будувати будинки з пласкими дахами. Але один з найпоширеніших недоліків цього типу будівель - приміщення, в яких немає можливості встановити стандартні вертикальні фасадні вікна. Відомо, що в кожному приміщенні повинен бути джерело природного освітлення, щоб відчувати себе в ньому комфортно. Ідеальним рішенням в такому випадку є монтаж вікон для плоских дахів. Fakro пропонує кілька типів вікон для плоских дахів: Тип F - з антивандальним склопакетом без купола, Тип С - склопакети з куполом і Тип G-з дизайном вікон типу F і начинкою типу C, Тип Z - вікна з пакетом встановленим під кутом для скочування опадів і бруду, а також вікна по яким можна ходити - Типу DXW. Крім цього в асортименті Fakro вікна-люки для пласких дахів, утеплені люки, димовидаляючі вікна DSF, безліч аксесуарів для вікон і різних склопакетів. Всі типи вікон для пласких дахів FAKRO - це відмінні теплоізоляційні параметри, велика площа природного освітлення, провітрювання приміщення і легкість обслуговування. Крім цього, зенітні вікна можуть управлятися як вручну, так і автоматикою. Це створює комфорт перебування в підкровельном приміщенні.

про матеріал

Фото готових будинків з зенітними вікнами Fakro

Переваги

Переваги

  • Велика кількість природного світла. Основним призначенням вікна є пропускання достатньої кількості природного світла до приміщення. За рахунок спеціальної конструкції вікна для плоских дахів FAKRO мають велику корисну площу скління;
  • Висока безпека. Вікна для плоских дахів DMF DU6 і DXF DU6 Secure мають підвищену міцність і безпеку для мешканців будинку. Дані вікна - антивандальні, а отже, перешкоджають несанкціонованому проникненню з боку даху;
  • Вікна типу D_F крім стандартних розмірів можуть бути виготовлені в нестандартному розмірі (за запитом). Можливість виготовлення вікон нестандартних розмірів дозволяє замінювати старі вікна, встановлені у плоскому даху, та тим самим покращувати параметри теплоізоляції даху;
  • Аксесуари та способи управління. На вікнах для плоских дахів можна встановити як внутрішні, так і зовнішні аксесуари. Маркізи захищають приміщення від нагрівання, а внутрішні аксесуари захищають від сонячного світла та доповнюють декор інтер'єру. Існує можливість автоматичного керування вікном за допомогою пульта дистанційного керування в системі Z-Wave. У разі вікна обладнаються датчиком дощу, який автоматично закриє вікно у разі виникнення опадів.

Споживчі характеристики

Кут нахилу покрівлі від 0 до 15 градусів
Строк служби від 15 до 25 років

Монтаж зенітних вікон Fakro

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для встановлення зенітних вікон Fakro, ми пропонуємо при покупці в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити їх монтаж фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість встановлених нами зенітних вікон Fakro. Щорічно наші фахівці монтують більше двухсот вікон. Кожне змонтоване вікно, перевірене і передане замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по встановленню зенітних вікон Fakro

Отримати консультацію по встановленню зенітних вікон Fakro

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону