Гідроізоляція

Шиповидна мембрана

Шиповидна мембрана

Шипоподібна мембрана — це матеріал, який використовується в комплексі заходів щодо гідроізоляції фундаментів цокольних поверхів та інших підземних споруд, де потрібно ефективно відводити воду від ділянок будівлі, що знаходяться під землею та захищати основну гідроізоляцію від механічних пошкоджень.

Геотекстиль

Геотекстиль

Хоча геотекстиль — матеріал відносно новий, у багатьох областях без нього неможливо обійтися. Він застосовується в будівництві доріг, тротуарів, злітно-посадкових смуг, під час прокладання підземних комунікацій, влаштуванні дренажних систем. Геотекстиль незамінний у сільському господарстві та садівництві. Практичний, універсальний матеріал здешевлює будівництво та продовжує термін служби конструкцій.

Відсічна гідроізоляція

Відсічна гідроізоляція

Відсічна гідроізоляція виконує важливу функцію: вона захищає конструкцію будинку від капілярного проникнення вологи. Відсутність гідроізоляції між бетонною основою і стіною тягне за собою серйозні ризики — від намокання до появи цвілі і руйнування. Намокання поступово торкнеться і внутрішнього оздоблення будинку, а це, у свою чергу, призведе до утворення плісняви, деформацій, руйнування конструктивних елементів.

Гідроізоляція

Гідроізоляція

Гідроізоляція - це захист будівельних конструкцій, будівель і споруд від проникнення води або матеріалу споруд від шкідливого впливу омиваючої, фільтруючої води, іншої агресивної рідини. Гідроізоляція забезпечує нормальну експлуатацію будівель, споруд та обладнання, що підвищує їх надійність і довговічність. Поняття гідроізоляції з'явилося – коли був отриманий бітум з дьогтю. Але його характеристики були недостатньо міцні, і виявилися не призначені для захисту від води. Тому в ході експериментів виникла перша рулонна гідроізоляція з бітуму і армуючого матеріалу – ганчір'я, папір. Удосконаливши матеріали з допомогою введення хімічних добавок з'явилася бітумна мастика. І паралельно були розроблені матеріали проникаючої гідроізоляції, яка також отримала широке застосування.

Герметизація

Герметизація

Герметизація є ключовим елементом будівельних робіт, спрямованим на забезпечення захисту будівельних конструкцій від негативних впливів зовнішнього середовища. Вона включає використання спеціальних матеріалів і технологій для ущільнення швів, тріщин та стиків. Герметизація запобігає проникненню води, повітря, пилу та інших елементів, що можуть пошкодити конструкції. Використання високоякісних герметиків та гнучких стрічок забезпечує довговічність будівель, підвищуючи їх енергоефективність та стійкість до впливу зовнішніх факторів. Це важливий етап будівництва, який гарантує надійність і безпеку об'єктів.

ЕППС (Стиродур)

ЕППС (Стиродур)

Екструдований пінополістирол (ЕППС) – порівняно «молодий» теплоізоляційний матеріал, який набув широкого визнання за рахунок унікального поєднання характеристик. Матеріал не дає усадки, не вбирає вологу і не набухає, а ще він хімічно стійкий і не схильний до гниття. За рахунок високої міцності пінополістиролу вдається отримати жорстку основу теплоізоляційної системи, що суттєво збільшує термін її експлуатації. Матеріал має ще безліч переваг, що й зробило його настільки поширеним.