Фасад та інтер'єр

Цегла ручного формування

Цегла ручного формування

«Навіщо ви продаєте використану цеглу і як вона може стільки коштувати?» - колись прозвучало запитання одного покупця, який не розібравшись в матеріалі, попросив показати йому цеглу ручного формування. Так, дійсно, цей матеріал спочатку може здатися вінтажним, але насправді таким його роблять технології. Каменем з тисячолітньою історією, в цьому його краса і перевага. Завдяки тому, що не буває двох однакових цеглин, ваш будинок буде унікальним, якщо ви «вдягнете» його в це вишукане вбрання.

Плитка ручного формування

Плитка ручного формування

Якщо ви не хочете робити складні роботи з облицювання будинку цеглою, або в інтер'єрі вам потрібна цегляна кладка, а місця для неї не вистачає, то облицювальна плитка ручного формування - ідеальний варіант. У підсумку ви отримаєте абсолютно той же візуальний ефект, як і в випадку з цеглою, але заощадите на матеріалі, роботі і часу. Плитка ручного формування за своїма властивостями - це та сама цегла, тільки не повний її розмір, а фактично лицьова частина.

Клінкерна плитка

Клінкерна плитка

Всі, хто коли-небудь стикався з будівництвом, знають, що обробка будинку або інтер'єру пов'язана з великими труднощами, коли мова йде про використання лицьової цегли. Це і ціна, і технології кладки, і інші фактори. Але людина не була б Homo Sapiens, якби не знайшов рішення цієї проблеми. Все виявилося дуже просто - навіщо купувати і укладати цілу цеглину, якщо можна просто зробити плитку з того ж матеріалу і приклеїти її всередині приміщення або на фасад. Ключовий момент полягає в тому, що глина і технологія ті ж, що і при виробництві цегли. Якість і характеристики клінкерної плитки не поступаються своєму старшому братові. Тому, якщо у вас є бажання створити цегляний фасад або інтер'єр, сміливо купуйте клінкерну плитку.

Вентильований фасад з металу

Вентильований фасад з металу

Чим сучасніше стають проекти будинків, тим різноманітніше і сміливіше архітектори комбінують матеріали для зовнішньої обробки. Безсумнівно, вентиляційні фасади, скорочено «вентфасади», тренд номер один. І одним з варіантів обробки в такій системі є метал як фінішний матеріал. У хід йдуть мідь в її різних варіантах, алюміній, цинк-титан і звичайний фарбований метал. Такі фасади можливі як в комерційному будівництві, так і в малоповерховому. Наша компанія реалізувала, як продавець і підрядник, вже не один проект в такому виконанні. Це завжди виглядає сучасно, свіжо і незвично. А якщо архітектор поєднує вдало такий фасад з покрівлею - повірте, фото на тлі вашого будинку забезпечені. Ми реалізуємо і монтуємо вентфасади з покриттям металом в різних варіантах - в міді КМЕ, в алюмінії Prefa, у титан-цинку Rheinzhink, в звичайному фарбованому металі.

Фасадна дошка

Фасадна дошка

Дерев'яні фасади, при правильному виборі та обслуговуванні, служать безперервно протягом довгого часу. Сьогодні, незважаючи на панування сучасних будівельних матеріалів, все частіше фасади будівель покривають натуральним деревом. Комбінують із натуральним каменем, фальцем або штукатуркою. Але перш ніж ви наважитеся зробити дерев'яний фасад, ви повинні вибрати конкретну породу дерева. Від цього залежить і зовнішній вигляд і термін служби такого оздоблення.

Фасадні вікна

Фасадні вікна

Один з найважливіших елементів у будівництві будинку - це фасадні вікна. Від їхньої якості та надійності залежить безліч факторів, що впливають на комфорт проживання в будинку.