Фасад та інтер'єр

Цегла ручного формування

Цегла ручного формування

«Навіщо ви продаєте використану цеглу і як вона може стільки коштувати?» - колись прозвучало запитання одного покупця, який не розібравшись в матеріалі, попросив показати йому цеглу ручного формування. Так, дійсно, цей матеріал спочатку може здатися вінтажним, але насправді таким його роблять технології. Каменем з тисячолітньою історією, в цьому його краса і перевага. Завдяки тому, що не буває двох однакових цеглин, ваш будинок буде унікальним, якщо ви «вдягнете» його в це вишукане вбрання.

Плитка ручного формування

Плитка ручного формування

Якщо ви не хочете робити складні роботи з облицювання будинку цеглою, або в інтер'єрі вам потрібна цегляна кладка, а місця для неї не вистачає, то облицювальна плитка ручного формування - ідеальний варіант. У підсумку ви отримаєте абсолютно той же візуальний ефект, як і в випадку з цеглою, але заощадите на матеріалі, роботі і часу. Плитка ручного формування за своїма властивостями - це та сама цегла, тільки не повний її розмір, а фактично лицьова частина.

Фасадна дошка

Фасадна дошка

Дерев'яні фасади, при правильному виборі та обслуговуванні, служать безперервно протягом довгого часу. Сьогодні, незважаючи на панування сучасних будівельних матеріалів, все частіше фасади будівель покривають натуральним деревом. Комбінують із натуральним каменем, фальцем або штукатуркою. Але перш ніж ви наважитеся зробити дерев'яний фасад, ви повинні вибрати конкретну породу дерева. Від цього залежить і зовнішній вигляд і термін служби такого оздоблення.

ПВХ Сайдинг

ПВХ Сайдинг

Гарний сучасний фасад – це візитівка будь-якої будівлі. Навіть якщо всередині будинок затишний і комфортний для проживання, але зовні виглядає непривабливо, нівелюються всі його внутрішні достоїнства і переваги. Тому, обираючи матеріали для оформлення фасаду, перш за все слід виходити з того, наскільки вони зуміють прикрасити будинок ззовні.

Металевий сайдинг

Металевий сайдинг

Матеріалів для оздоблення фасадів величезна кількість. Але оздоблення металевим сайдингом користується стабільним попитом вже багато років. На стороні покупця відносна дешевизна та простота монтажу. А також можливість обрати будь який колір. Від новомодних чорних або сірих, до всіх відомих варіантів під брус та дерево.

Термопанелі

Термопанелі

Термопанель — композиційна система, що складається з теплоізоляційного матеріалу пінополіуретану (ППУ), пінополістиролу (ПСБ-С, ППС, EPS) або екструзійного пінополістиролу (ЕППС, XPS), декоративного шару з різних матеріалів та клейового складу, що використовується для приклеювання декоративного основу. Покращена конструкція термопанелі додатково включає шип-паз по периметру, призначений для унеможливлення виникнення містків холоду при монтажі термопанелей.

Пінопласт (ППС)

Пінопласт (ППС)

Теплоізоляційні плити зі спіненого полістиролу EPS (Пінопласту) захищають будівлі від холоду та спеки, система теплоізоляції забезпечує комфортну та здорову атмосферу в приміщеннях, значно заощад- жують кошти на оплату енергії для опалення та охолодження. Ізоляційні вироби з пінополістиролу EPS (Пінопласту) характеризуються малою вагою та високою міцністю. Стійкі до впливу комах та мікроорганізмів, не схильні до гниття, у воді не розчиняються, не набухають. Хімічно стійкі до дії більшості лугів та неконцент- рованих кислот. Простий монтаж без пилу та подразнень. Вирізняються універсальністю; їх можна застосовувати під час утеплення різноманітних будівельних конструкцій, включно з такими, де на утеплювач діють механічні навантаження: зов- нішні стіни з опорядженням штукатурками (ETICS), плитками, цеглою, каменем та світлопрозорими елементами, каркасні стіни та перекриття, стінові та дахові багатошарові панелі, підлоги під стяжку (крім промислових), суміщені покриття, тераси, балкони, лоджії тощо.