Каталог

Плитка ручного формування

Плитка ручного формування

Якщо ви не хочете робити складні роботи з облицювання будинку цеглою, або в інтер'єрі вам потрібна цегляна кладка, а місця для неї не вистачає, то облицювальна плитка ручного формування - ідеальний варіант. У підсумку ви отримаєте абсолютно той же візуальний ефект, як і в випадку з цеглою, але заощадите на матеріалі, роботі і часу. Плитка ручного формування за своїма властивостями - це та сама цегла, тільки не повний її розмір, а фактично лицьова частина.

Цегла ручного формування

Цегла ручного формування

«Навіщо ви продаєте використану цеглу і як вона може стільки коштувати?» - колись прозвучало запитання одного покупця, який не розібравшись в матеріалі, попросив показати йому цегла ручного формування. Так, дійсно, цей матеріал спочатку може здатися вінтажним, але насправді таким його роблять технології. Каменем з тисячолітньою історією, в цьому його краса і перевага. Завдяки тому, що не буває двох однакових цеглин, ваш будинок буде унікальним, якщо ви «вдягнете» його в це вишукане вбрання.

Клінкерна цегла

Клінкерна цегла

Керамічна цегла, як і глина - один з найстаріших будівельних матеріалів, відомих людині. Як і сотні років тому, основи технології виробництва цегли залишилися ті ж - це сировина (глина) і піч, в якій глина перетворюється в красивий і довговічний керамічна цегла. У виробництві лицьової цегли виділяють два основних види продукції: клінкерна цегла і цегла ручного формування. Клінкерна цегла - це матеріал, вироблений із спеціального сорту глини і обпаленій при температурі від 1200С. Ці чинники дають клінкерній цеглі фантастичні показники міцності, морозостійкості, низького водопоглинання і довговічності.

Клінкерна плитка

Клінкерна плитка

Всі, хто коли-небудь стикався з будівництвом, знають, що обробка будинку або інтер'єру пов'язана з великими труднощами, коли мова йде про використання лицьової цегли. Це і ціна, і технології кладки, і інші фактори. Але людина не була б Homo Sapiens, якби не знайшов рішення цієї проблеми. Все виявилося дуже просто - навіщо купувати і укладати цілу цеглину, якщо можна просто зробити плитку з того ж матеріалу і приклеїти її всередині приміщення або на фасад. Ключовий момент полягає в тому, що глина і технологія ті ж, що і при виробництві цегли. Якість і характеристики клінкерної плитки не поступаються своєму старшому братові. Тому, якщо у вас є бажання створити цегляний фасад або інтер'єр, сміливо купуйте клінкерну плитку.

Вентильований фасад з металу

Вентильований фасад з металу

Чим сучасніше стають проекти будинків, тим різноманітніше і сміливіше архітектори комбінують матеріали для зовнішньої обробки. Безсумнівно, вентиляційні фасади, скорочено «вентфасади», тренд номер один. І одним з варіантів обробки в такій системі є метал як фінішний матеріал. У хід йдуть мідь в її різних варіантах, алюміній, цинк-титан і звичайний фарбований метал. Такі фасади можливі як в комерційному будівництві, так і в малоповерховому. Наша компанія реалізувала, як продавець і підрядник, вже не один проект в такому виконанні. Це завжди виглядає сучасно, свіжо і незвично. А якщо архітектор поєднує вдало такий фасад з покрівлею - повірте, фото на тлі вашого будинку забезпечені. Ми реалізуємо і монтуємо вентфасади з покриттям металом в різних варіантах - в міді КМЕ, в алюмінії Prefa, у титан-цинку Rheinzhink, в звичайному фарбованому металі.