Плитка ручного формування

Облицювальна плитка - плитка ручного формування

Виберіть плитку ручного формування в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

3 найпопулярніших бренда плитки ручного формування в Україні

Більше 50 варіантів моделей та кольорів плитки

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту плитки ручного формування

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу плитку ручного формування вже зараз

Можливість побачити вашу плитку ручного формування вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити просто неба, при природному освітленні, більше сотні покрівельних та фасадних матеріалів, та, зокрема, плитку ручного формування. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок

Максимально повний розрахунок

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок плитки ручного формування з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по замовленню. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність кваліфікованих майстрів

Наявність кваліфікованих майстрів

Майстри з укладання плитки ручного формування, яких може порекомендувати Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії - підрядника і мають знання і досвід, для монтажу плитки ручного формування.

Бюджет закупівлі плитки ручного формування

Якщо ви цікавитесь плиткою ручного формування для вашого будинку чи інтер'єру, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми є офіціийними представниками наступних брендів

Матеріал з історією

Вже напевно і не згадати хто вперше придумав різати цеглу на плитку. Так так, ми не помилились, саме так все і було. Історія виробництва цегли йде корінням глибоко в століття. Цегла з'явилась навіть раніше ніж глиняна черепиця. Особливо досягли успіху в цьому голландські ремісники. Згодом, технології виробництва цегли розвивались і удосконалювались. З'явилась можливість робити цеглу різного розміру і в кольорі. Цеглу ручного формування придумали в Голландії. Вона отримала таку назву, тому що глина закладалась у форми для виробництва цегли вручну і руками ж в формі ущільнювалась. Через це кожна цеглина виходила абсолютно індивідуальною і не схожою на іншу. А потім комусь із голландських виробників прийшла в голову проста ідея - відрізати у цегли обидві сторони, отримуючи таким чином плитку і продавати її як окрему продукцію. Так і з'явилась плитка ручного формування. Фактично плитка ручного формування являє собою імітацію кладки, виконаної цеглою ручного формування. Продукцію отримують шляхом випалу тугоплавких сортів глини при температурі понад 1000 градусів. Товщина облицювальної плитки може становити 9-25 мм. Стандартна облицювальна плитка під цеглу - плитка розміром 120х245 мм, проте зустрічається і більших розмірів, особливо якщо виріб неправильної форми. Останнім часом вкрай популярна наддовга (до 50 см) плитка ручного формування.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади використання плитки ручного формування в інтер'єрі та екстер'єрі

Переваги

Переваги

  • Фасадна плитка ручного формування використовується в тих випадках, коли не можна застосовувати цілу цеглу, оскільки плитка набагато легша і тонша за цеглу;
  • Плитка ручного формування чудово поєднується з багатьма будматеріалами і відмінно приклеюється до несучих поверхонь, наприклад, до дерева, бетону, цегли, термопанелі;
  • Особливістю плитки ручного формування є її неповторність кольору та фактури. Ключова ідея виготовлення такої плитки полягає у створенні ефекту під старовину. Постарену поверхню, нерівні рвані краї та різноманіття колірної палітри дозволяють створити унікальний вигляд заміського будинку, перетворивши його на старовинний особняк.

Недоліки

  • Мінусом є їі висока ціна, що пов'язано з трудомісткістю процесу та малою продуктивністю (порівняно з фабричним автоматизованим виробництвом).
Недоліки

Cпоживчі характеристики

Термін служби від 50 до 100 років
Плитка ручного формування

Монтаж плитки ручного формування

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з монтажу залиште ваш номер телефону