Бітумна черепиця

Бітумна черепиця

Продаж від 248 грн/м2

Виберіть бітумну черепицю в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

5 найпопулярніших брендів бітумної черепиці в Україні

Понад 150 варіантів кольорів і відтінків

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту бітумної черепиці

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, бітумну черепицю. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок

Максимально повний розрахунок

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів з бітумної черепиці з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі матеріалів

Якщо ви цікавитеся бітумною черепицею, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми є офіціийними представниками наступних брендів

Що таке бітумна черепиця?

Спочатку це були листи картону, просочені бітумом і посипані піском. З винаходом скловолокна і різновидів технологій поліпшення якостей бітуму, почала набирати популярність у всьому світі. Сьогодні покупцям пропонується більше сотні брендів бітумної черепиці пропонуються. В Україні особливу популярність бітумна черепиця отримала з появою фінських брендів. Згодом, в Росії і Україні були запущені заводи з виробництва цього матеріалу і їх продукція додалася до асортименту європейських і американських брендів. На сьогоднішній день більше двох мільйонів квадратних метрів дахів покриваються бітумною черепицею в Україні щороку. Може застосовуватися як в котеджному, так і в комерційному будівництві. Основні відмінності між брендами - це матеріал посипання, товщина і спосіб модифікації бітуму.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади покрівель, покритих бітумною черепицею

Бітумна черепиця

Бітумна черепиця

Бітумна черепиця – надійне рішення для вашої даху. Покриття для вашого будинку має бути довговічним і надійним, і в цьому відношенні бітумна черепиця заслуговує на особливу увагу. У наше часи купити бітумну черепицю стало надзвичайно просто. На ринку представлені численні світові виробники, такі як:

• Катепал – фінська бітумна черепиця;

• Iko – словацька бітумна черепиця;

• Tegola – італійська бітумна черепиця;

• Акваізол – українська бітумна черепиця.

Бітумна черепиця спочатку була американським винаходом і в Україні вона є новинкою останніх 25 років. Сучасний будівельний ринок України пропонує бітумну черепицю в Києві та інших містах. Це інноваційне покриття, створене на основі модифікованого бітуму та склотканини. Асортимент продукції включає різноманітні зразки від європейських виробників, з великим вибором кольорових рішень, і, до речі, найпопулярніша бітумна черепиця – коричнева.

При виробництві бітумної черепиці використовується якісна сировина, і контроль над процесом обов'язковий, що відповідає високим європейським стандартам якості. Процес автоматизований за допомогою сучасного обладнання, що забезпечує дотримання всіх етапів виробництва і найвищий рівень якості, характерний для продукції Європи.

 

Бітумна черепиця, використання та експлуатація

На будівельних майданчиках часто виникають пошкодження бітумної черепиці. Щоб уникнути зайвих витрат, важливо дотримуватися інструкції під час монтажу цього матеріалу. Основна умова для успішного встановлення - ознайомтеся з інструкцією з монтажу м'якої черепиці і строго дотримуйтеся її вимог. Це забезпечить тривалий термін служби вашої даху. Якісний монтаж відіграє вирішальну роль в надійності і тривалості м'якої покрівлі.

 

Бітумна черепиця підходить для встановлення на складних архітектурних елементах і дахах із великим нахилом. Важливо мати рівну дерев'яну основу. Гнучка черепиця адаптується до складних архітектурних деталей і часто використовується під час реконструкції. Цей матеріал підходить для житлових, комерційних і історичних будівель.

 

Бітумна черепиця широко використовується для покриття дахів найрізноманітніших форм, включаючи куполи. Вона також має більший термін служби порівняно з іншими видами покриття, оскільки при пошкодженні можна замінити лише окремі плитки, а не всю конструкцію покрівлі. Цей матеріал легкий і зручний в монтажі, не шумить під час дощу або граду, що забезпечує безпеку для вас і ваших гостей.

Бітумна черепиця, використання та експлуатація
Бітумна черепиця - переваги та недоліки

Бітумна черепиця - переваги та недоліки

З точки зору запитів споживача, бітумна черепиця практично ідеальний покрівельний матеріал. Вона:

 • легка
 • безшумна
 • швидко монтується
 • практично не має відходів
 • має великий ціновий діапазон для будь-якого бюджету
 • не має лавиноподібного сходу снігу
 • зручна у транспортуванні
 • дозволяє робити практично будь-які форми покрівлі

Недоліків у бітумної черепиці не так вже й багато, особливо якщо ваш вибір схиляється в бік небюджетних варіантів. Але вони все ж є. До основних варто віднести наступні моменти:

 • горючість
 • необхідність монтажу суцільного настилу, що здорожує загальну вартість покрівлі
 • в бюджетних моделях є обмеження по температурному режиму монтажу
 • складна процедура виявлення точок протікання
 • обмежений термін служби деяких моделей черепиці
 • невисока екологічність продукції
 • потреба в спеціалізованому підряднику для якісного монтажу

Якщо ви зупинили свій вибір на бітумній черепиці, дозвольте дати вам кілька порад перед її придбанням. Купівля максимально бюджетної моделі бітумної черепиці рекомендується тільки для нежитлових будівель. Так як термін служби такого матеріалу досить обмежений. Середній ціновий діапазон на сьогоднішній день настільки різноманітний, що покупцеві треба тільки обрати тип нарізки і колір бітумної черепиці для визначення свого вибору. Якщо ж ви прагнете максимального терміну служби і надійності від вашої бітумної покрівлі, робіть свій вибір у бік американських або європейських брендів. Американці, зокрема, як винахідники цього виду покрівлі, пропонують матеріали, які за своїми характеристиками гарантують максимальний термін служби.

Cпоживчі характеристики

Вага м2 від 7 до 26 кг
Мінімальний кут нахилу покрівлі від 9,5 до 70 градусів
Термін служби від 7 до 40 років

Монтаж бітумної черепиці

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці бітумної черепиці в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити матеріалів фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, які нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю з бітумної черепиці. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Бітумна черепиця

Монтаж бітумної черепиці

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону