Композитна терасна дошка Tardex

Композитна терасна дошка Tardex

Виберіть композитну терасну дошку Tardex в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту в шоу-рум

3 фактури, 5 колекцій, 25 кольорів

Вироблено в Україні

Великий шоу-рум

Ціни та опис усього асортименту терасної дошки Tardex

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу композитну терасну дошку Tardex саме зараз

Можливість побачити вашу композитну терасну дошку Tardex саме зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити на власні очі композитну терасну дошку Tardex та зробити вибір.

Максимально повний розрахунок кошторису терасної дошки Bruggan

Максимально повний розрахунок кошторису терасної дошки Bruggan

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок терасної дошки Tardex з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по замовленню. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність кваліфікованих майстрів

Наявність кваліфікованих майстрів

Майстри з монтажу композитної терасної дошки Tardex, яких надає Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії і мають знання та досвід, для її монтажу.

Бюджет закупівлі композитної терасної дошки Tardex

Якщо ви цікавитесь терасною дошкою для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Що таке композитна терасна дошка Tardex?

Композитна терасна дошка «Tardeх» виробляється з сполучного полімеру та суміші так званого «деревного борошна». Туди ж додають барвник, що дозволяє набувати різних відтінків дощок. Термін служби терасної дошки із ДПК понад 20 років. Дошки виробляють різних розмірів та моделей.
Моделі терасних дощок Tardeх поділяються на три категорії: Lite, Classic та Professional. Дошки кожної з категорій відрізняються своїми характеристиками та підходять для монтажу на різних об'єктах.
1. Professional
Якщо ви плануєте спорудити терасу біля води або в місці з особливою вологістю, ідеально підійдуть моделі з професійного сегменту. Вони найбільше стійкі до вологи. З цих дощок можна споруджувати пірси, причали, палуби та цілі острови на воді.
Особливо міцна модель Professional представлена п'ятьма кольорами: графіт, венге, натур і антрацит і стоун. Дошки монолітні за своєю структурою мають у складі 70% деревини твердої породи. Розмір дошки на замовлення може досягати 6000 мм у довжину. Дошка Professional розрахована на навантаження до 2 тонни на м2.
2. Classic
Моделі дощок Classic відмінно підійдуть для монтажу терас, на яких передбачаються сильні навантаження. Це можуть бути відкриті тераси кафе, вуличні сцени або дахи, що експлуатуються.
Всі класичні моделі також представлені у чотирьох відтінках: графіт, венге, натур та антрацит. Терасна дошка Tardeх Classic є пустотілою за своєю структурою. У її складі 25% поліетилену, 75%-деревини та 5%-адитиви. Термін служби такої дошки – 25 років.
3. Lite
Терасна дошка моделі Lite підійде для поверхонь, які не передбачають сильних навантажень, а також в сухих погодних умовах. Це можуть бути криті тераси біля будинку, патіо, лоджії та навіси. Дошки, як і попередні моделі, мають широку кольорову гаму та коміркову структуру. Стабілізація кольору у перші місяці експлуатації не перевищує 15%. Термін служби дошки моделей Lite – 20 років.
Серед новинок від бренду Тардекс – моделі Lite, Classic та Professional у форматі 3D. Таке покриття ще більше повторює вигляд натуральної деревини. Тепер текстура дерева з'явилася в масі дошки. Також з'явився колір Стоун. Модний темно-сірий відтінок.

Догляд за терасною дошкою Tardex
Тераса з дощок Tardex не потребує особливого догляду. Завдяки покращеним характеристикам дощок, їх не потрібно розкривати лаком та антигрибковими матеріалами, щоб запобігти гниття. Декінг не потребує спеціальних прибирань. Такий матеріал не вицвітає на сонці. Але треба врахувати, що зміни кольору відбуватимуться з часом експулатації.
Прибирання тераси ми рекомендуємо проводити м'якими матеріалами та губками, що не пошкодять механічно декінг. Для збирання снігу з тераси краще не використовувати металеві лопати, скористайтеся пластиковими. Терасу рекомендуємо тримати у сухості, тривале знаходження поверхні у мокрому стані негативно впливає на матеріал.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади використання композитної террасної дошки Tardex

Монтаж терасної дошки Tardex

Монтаж терасної дошки Tardex

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з монтажу залиште ваш номер телефону