Клікфальц RUUKKI

Клікфальц RUUKKI

Виберіть клікфальц RUUKKI в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність металу на складі

Поставляємо RUUKKI по всій Україні

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортимент клікфальцю RUUKKI

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, клікфальцю RUUKKI. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису клікфальцю RUUKKI

Максимально повний розрахунок кошторису клікфальцю RUUKKI

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису клікфальцю RUUKKI з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з клікфальцем RUUKKI, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі клікфальцю RUUKKI

Якщо ви цікавитесь клікфальцем RUUKKI, як покрівельним матеріалом для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште ваш номер телефону

Клікфальц RUUKKI

Клікфальц RUUKKI актуальний, стильний і надійний покрівельний матеріал, який відмінно поєднується з різними архітектурними стилями. Завдяки простоті ліній цей матеріал сподобається навіть найбільш консервативними клієнтам. Головна особливість цього матеріалу - легкість монтажу. Листи кріпляться до обрешітки саморізами через отвори уздовж замкової частини покрівлі без використання спеціального обладнання для традиційного фальца. RUUKKI, як один з лідерів ринку виробів з металу, створили свою лінійку продукції клікфальц - Classic C, Classic D та Classic M. Однією з особливостей такої покрівлі, є можливу наявність хвилястості на картинах. Викликана вона специфічністю даного матеріалу. Плоска поверхня картини не має достатньої жорсткості, як наслідок хвилястість може проявлятися через напругу в металі, нерівній обрешітки або температурних розширень. Знизити ефект хвилястості дозволить метал з матовим полімерним покриттям або профилированием картин.

про матеріал

Фото готових будинків з клікфальцем RUUKKI

Переваги

Переваги

  • Загин передньої кромки, відсутність шурупів на карнизі панель не блокується шурупами – вільний рух при тепловому розширенні;
  • Застосування “click” системи для фіксації панелі: швидкий монтаж, приховані шурупи, ідеальний зовнішній вигляд;
  • Максимальна довжина панелей – 10 метрів: менше з'єднань на покрівлі, найбільша довжина панелей, що пропонуються на ринку;
  • Висота фальця 32мм – найбільша на ринку + привабливий зовнішній вигляд покрівлі;
  • Повний набір оригінальних аксесуарів та елементів безпеки, які ідеально підходять до покрівлі;
  • Кріпильні шурупи із нержавіючої сталі;
  • Шведська сталь виробництва SSAB з відмінними характеристиками та біотехнологічним покриттям - найбільший досвід на ринку покрівельних матеріалів.

Споживчі характеристики

Вага м2 від 5 до 7 кг
Кут нахилу покрівлі від 8 градусів
Строк служби від 30 до 50 років

Монтаж клікфальцю RUUKKI

Для того, щоб клієнти не витрачали час та нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при купівлі клікфальцю RUUKKI в нашій компанії, відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще за будь-яку рекламу за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю RUUKKI. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтовано нашими фахівцями, перевірено технаглядом і передано замовнику

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу клікфальцю RUUKKI

Отримати консультацію по монтажу клікфальцю RUUKKI

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону