Клікфальц

Клікфальц

Продаж від 241 грн/м2

Виберіть клікфальц в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер для організації візиту

Найпопулярніші бренди клікфальцю в Україні

Понад 70 вариантів кольорів і відтінків

Великий шоу-рум під відкритим небом

Ціни та опис усього асортименту клікфальцу

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, клікфальц. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок

Максимально повний розрахунок

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів з клікфальцю з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі клікфальцю

Якщо ви цікавитеся клікфальцем, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми є офіціийними представниками наступних брендів

Клікфальц - це не традиційний фальц

Для початку давайте визначимося з термінологією. Клікфальц - не традиційний фальц, це вводить в оману покупців. Традиційним фальцем вважається спосіб монтажу листів металу - так званих картин, який виконується майстром за місцем на покрівлі. Профілювання картин також відбувається на об'єкті. Простіше кажучи, це не заводська заготовка, а виготовлений на місці монтажу елемент покрівлі. Крім цього, в традиційній фальцевій покрівлі відсутні наскрізні отвори або з'єднання вузлів. Покрівля змонтована на приховані замки. Другий момент - спосіб монтажу картин. У традиційному фальці кожна картина металу кріпиться спеціальними кляймерами, які в результаті з'єднання картин залишаються в середині фальца. У підсумку покрівля виходить герметичною. У клікфальці в кожній картині з боків спеціальні отвори, в які вкручуються саморізи, що кріплять лист металу. Кожна наступна картина замикається одна на іншу. В результаті герметичність покрівлі може бути порушена.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади покрівель, вкритих клікфальцем

Фальцева покрівля - що це?

Фальцева покрівля - що це?

Фальцева покрівля виготовляється зі сталі з підвищеною пластичністю, завдяки чому вона досконало підходить для покрівельних робіт, для виконання навіть найскладніших з’єднань на покрівлі. Метал зовні захищений сучасним покриттям GreenCoat BT, яке з одного боку є найкращим захистом від атмосферних впливів, з іншого – підкреслює колір покрівлі на багато років. Свою назву даний покрівельний матеріал отримав за рахунок наявності фальцевих замків, за допомогою яких окремі листи інтегруються в цілу конструкцію. Наявність фальцевих замків дозволяє покрівлі створювати герметичну конструкцію, що не пропускає вологу. Якщо монтаж клікфальцю був проведений професійно, термін служби може досягати більше 100 років, без необхідності додаткового обслуговування. Фальц, властивості якого в поєднанні з майстерністю покрівельника, може створювати вражаючі ефекти – довговічність та винятковий стиль. Фальцева покрівля з клікфальцю використовується як покрівельний матеріал для пам’яток архітектури, сучасних споруд як в традиційному, так і сучасному стилі.

Фальцева покрівля з клікфальцю

Переваги

  • Дах з клікфальця довговічний і міцний;
  • Простий монтаж покрівлі, швидкий та без використання техніки або спецінструменту;
  • Сучасний вид покрівлі та можливість встановлення покриття на дах складної форми;
  • Приховане кріплення та відсутність отворів гарантують герметичність та надійність покрівлі;
  • Мала вага покрівельного покриття, що зменшує навантаження на крокви;
  • Великий вибір кольорів та варіантів покриття.

Недоліки

  • Вельми слабка шумоізоляція. Причина цього матеріалу невелика товщина. Для звукоізоляції потрібен утеплювач;
  • Можливо ціна, якісний метал і хороша товщина не може коштувати дешево, але цінове розмаїття широко.
Фальцева покрівля з клікфальцю
Фальцева покрівля Київ

Фальцева покрівля Київ

Покрівельні панелі клікфальц з плоского листа, з'єднані високим фальцем, мають довжину до 10 м і товщину в 50 мм. Для стандартного будинку зазвичай достатньо довжини одного листа фальцевої покрівлі, тому немає потреби з'єднання в поперечному напрямку, що суттєво впливає на герметичність покриття. Ми пропонуємо забудовникам доступні ціни на фальцеву покрівлю різних виробників. З асортиментом клікфальцю можна ознайомитись у каталозі інтернет-магазину. У нас передбачена доставка замовленої покрівлі по Києву та в інші області України. Види з'єднання профілю стоячим фальцем Панелі виробляються двома способами з'єднання плоских листів стоячим фальцем: 1. Одинарний фальц, званий кутовим, застосовується в покрівлях з ухилом понад 25 градусів. 2. Подвійний фальц призначений для дахів з кутом нахилу від 2,9 до 35 градусів, а також для схилів складної форми: увігнутих, опуклих та закруглених. Для виробництва фальцевих панелей зі стоячим фальцем використовуються сталеві, оцинковані та покриті фарбою чи пластиком листи. Листи кріпляться до конструкції даху за допомогою ручок, званих хрестовинами, і гвинтів із плоскою головкою. Кріпильні отвори виготовляються на заводі і дозволяють листовому металу зміщуватися при розширенні покрівлі через зниження або підвищення температури. Покрокова інструкція кріплення фальцевої покрівлі: 1. При кріпленні вкрутіть гвинти до упору, а потім відверніть їх на пів оберта. Починаємо збирання з карниза на вершині даху, звідки найчастіше дме вітер. 2. Панелі повинні розташовуватися перпендикулярно до карниза, що забезпечує герметичність з'єднання. 3. Перед тим, як розпочати монтаж фальцевих панелей, необхідно ретельно вирівняти лати. 4. Панелі рекомендується укладати на покрівлю, що вентилюється, або дощату конструкцію (дошка, ДВП). Це рішення забезпечить високу жорсткість покриття та гарну звукоізоляцію. Де купити фальцевий дах? В Україні фальцеву покрівлю можна замовити у нас на сайті або купити в київському або Одеському офісі. У нас можна придбати покрівлю найвищої якості, оскільки ми отримуємо продукцію безпосередньо від виробників. Компанія пропонує вигідну ціну на фальцеву покрівлю в гривнях (грн), багаторічну гарантію якості та доставку до місця будівництва.

 

Споживчі характеристики

Вага м2 від 5 до 7 кг
Кут нахилу покрівлі від 7 градусів
Строк служби від 10 до 50 років
Відходність менше 5 відсотків

Монтаж клікфальцю

Для того, щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при купівлі клікфальцю в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще за будь-яку рекламу про компанію скаже кількість і якість об'єктів, яка нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і гарантія того, що Ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтовано нашими фахівцями, перевірено технаглядом і передано замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Клікфальц

Монтаж клікфальцю

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште Ваш номер телефону