Клікфальц Tile

Клікфальц Tile

Виберіть клікфальц Tile в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність металу на складі

Поставляємо клікфальц Tile по всій Україні

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту клікфальцю Tile

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, клікфальцю Tile. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису клікфальцю Tile

Максимально повний розрахунок кошторису клікфальцю Tile

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису клікфальцю Tile з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з клікфальцем Tile, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі клікфальцю Tile

Якщо ви цікавитесь клікфальцем Tile, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште Ваш номер телефону

Клікфальц Tile

Клікфальц Tile має ряд значних переваг перед конкурентами. В першу чергу це можливість виробляти профільовані листи з будь-якого металу, який доступний на складі виробництва. Завдяки цьому можна підібрати клікфальцеву покрівлю практично на будь-який бюджет. Другий плюс - це повний комплект елементів і кріплень необхідних для монтажу покрівлі. Не доведеться додатково замовляти планки або якісь елементи. Асортимент клікфальца Tile складається з трьох варіантів профільованого листа - Класика, трапеція і Хвиля. Всі три типи поверхні відмінно виглядають. Профілі Хвиля і Трапеція мінімізують утворення хвиль на металевих листах, що надає покрівлі більш чіткі лінії.

про матеріал

Фото готових будинків з клікфальцем Tail

Види клікфальця від TILE:

Види клікфальця від TILE:

  • Фальц "Класика";
  • Фальц "Трапеція";
  • Фальц "Хвиля".

Споживчі характеристики

Вага м2 від 5 до 7 кг
Кут нахилу покрівлі від 7 градусів
Строк служби від 10 до 30 років

Монтаж клікфальцю Tile

Для того, щоб клієнти не витрачали час та нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при купівлі клікфальцю Tile в нашій компанії, відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще за будь-яку рекламу за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю Tile. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтовано нашими фахівцями, перевірено технаглядом і передано замовнику

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу клікфальцю Tail

Отримати консультацію по монтажу клікфальцю Tail

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште Ваш номер телефону