Горищні сходи

Горищні сходи

Продаж від 2922 грн/шт

Виберіть горищні сходи в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер для організації візиту в наш шоу-рум

2 найпопулярніших бренда горищних сходів

Більше 15 варіантів комплектації сходів

Великий шоу-рум

Ціни та опис усього асортименту горищніх сходів

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити ваші горищні сходи вже зараз

Можливість побачити ваші горищні сходи вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити горищні сходи на унікальних стендах. Ви зможете спробувати у використанні сходи, які плануєте монтувати. А також подивитись, як працюють різномантні аксесуари.

Максимально повний розрахунок

Максимально повний розрахунок

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів для придбання горищних сходів з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних монтажників горищних сходів

Наявність штатних монтажників горищних сходів

Монтажники горищніх сходів, що працюють під брендом Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі горищних сходів

Якщо ви цікавитесь горищними сходами для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште ваш номер телефону

Ми є офіціийними представниками наступних брендів

Як вибрати горищні сходи?

Сходи на горище - це безпечне і зручне рішення для підйому на горище. Асортимент моделей великий, тому кожен покупець може вибрати модель за тими параметрами, які йому потрібні. Дерев'яні і металеві, складні і ножничні - це далеко не всі параметри, за якими необхідно робити вибір.
В першу чергу вибираючи горищні сходи треба звернути увагу на матеріал виготовлення. Сходи можуть бути дерев'яні або металеві. Виконані з деревини сосни, дерев'яні сходи впишуться в затишний інтер'єр заміського будинку. При бажанні сходи можна пофарбувати в улюблений колір, і вони стануть справжньою родзинкою вашого інтер'єру. При цьому, дерев'яні сходи мають менший ресурс по навантаженнях, ніж металеві.
Металеві моделі підходять для більш частого використання, так як мають високу функціональність і міцність, витримуючи навантаження до 200 кг.
Дуже важливий параметр при виборі - це механізм відкривання сходів. Вони бувають складні, розсувні і ножничні. Безумовно, за рахунок можливості складатися в стелю всі горищні сходи економлять простір будинку. А ножична система гарна ще й тим, що її можна встановити там, де недостатньо місця для розкладання секційних сходів. Тому вам потрібно чітко розуміти, чи вистачає простору для розкладання сходів або необхідно брати ножничні.
Так як питання енергозбереження вийшло на перший план, зростання продажів демонструють утеплені горищні сходи. Горища в заміських будинках найчастіше холодні, а це значить, що люк сходів повинен захищати житлове приміщення від проникнення холодного повітря. У цьому випадку варто розглянути утеплені моделі горищних сходів: вони обладнані спеціальним люком з декількома контурами ущільнювачів. Товщина такої кришки до 80 мм, за рахунок чого люк зберігає тепло всередині будинку.
При виборі моделі варто звернути увагу на її міцність і стійкість. За це відповідають складові елементи сходів: механізм «ластівчин хвіст» і посилені петлі. Ці елементи додадуть надійність всієї конструкції сходів, бічний поручень і протиковзкі виїмки на ступенях зроблять підйом і спуск максимально комфортним і безпечним. Пластикові наконечники на ніжках не тільки забезпечать додаткову стійкість, але і захистять підлогу від подряпин.
Окремо потрібно відзначити - вогнестійкі горищні сходи. У деяких випадках може знадобитися установка і таких конструкцій. Вогнестійкі горищні сходи є перешкодою для поширення вогню під час пожежі (до 60 хвилин). Сходи такого типу повинні бути сертифіковані відповідно до вимог пожежної безпеки, а тому виготовляються з вогнетривкого матеріалу. Контур ущільнення у даних моделей розширюється під впливом температури і перешкоджає проникненню диму на житловий поверх.
З огляду на отриману інформацію, ви можете чітко зорієнтуватися які сходи вам необхідні і і зробити правильний вибір.

про матеріал

Переваги складних горищних сходів

Переваги складних горищних сходів

  • Компактність. Виготовлення металоконструкцій для сходів на горище допомагає звільнити та зберегти вільний простір у момент, коли нею не користуються. І навіть у розкладеному вигляді вона займає мінімум місця;
  • Простота експлуатації. Вони легко дістаються та закріплюються в потрібному положенні. Щоб розкласти її, достатньо потягнути за спеціальний механізм;
  • Зручність. Зручність у використанні порівняно з приставними драбинами та драбинами, що потребують постійного перенесення та окремого місця для їх зберігання;
  • Легкість. Сама конструкція легша за вагою, ніж, наприклад, виготовлення сходів із дерева;
  • Бюджетність. Складні мансардні сходи є більш бюджетними порівняно з іншими. Тобто її вартість – її перевага;
  • «Сходи-невидимка». Дана сходова конструкція не помітна у зібраному вигляді.

Недоліки

  • Нахил. Кут нахилу маршу 60-70 градусів не завжди може бути зручним для користувачів. Та й підняття по ній габаритних та важких речей також може стати неможливим чи утрудненим;
  • Невелика вантажопідйомність. Найчастіше максимально допустима вага для підняття по горищним складним сходам становить 150-250 кг;
  • Нечасте використання. Складні сходи не підходять частого використання. Якщо доведеться занадто часто підніматися ними і спускатися, краще звернути увагу інші види;
  • Проблеми у виготовленні сходів своїми руками. Проектування, виготовлення, монтаж сходів для горищних та мансардних приміщень потребує точних та складних розрахунків, а також наявність спеціальних інструментів.
Недоліки

Споживчі характеристики

Висота від 250 см до 366 см
Вид секційні розкладні та ножничні
Матеріал дерево або метал

Монтаж горищних сходів

Для того, щоб клієнти не витрачали час та нерви на пошук підрядника для встановлення горищних сходів, ми пропонуємо одразу при їх купівлі в нашій компані, узгодити і замовити монтаж фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще за будь-яку рекламу за компанію скаже кількість і якість встановлених горищних сходів. Наші об'єкти, де вони були встановлені - це багаторічний досвід і ваша гарантія того, що ви отримаєте надійні, сходи.

Переглянути всі об'єкти
Горищні сходи

Монтаж горищних сходів

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону