Бітумна черепиця IKO

Бітумна черепиця IKO

Виберіть бітумну черепицю IKO в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність на складі

Побудували для клієнтів великий шоу-рум просто неба

Поставляємо IKO по всій Україні

Ціни та опис усього асортименту бітумної черепиці IKO

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, бітумну черепицю IKO. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису

Максимально повний розрахунок кошторису

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису бітумної черепиці IKO з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з бітумною черепицею IKO, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі бітумної черепиці IKO

Якщо ви цікавитеся бітумною черепицею IKO, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште Ваш номер телефону

Бітумна черепиця IKO

IKO - єдина в Європі компанія з замкнутим циклом виробництва бітумної черепиці. Компанія має власні потужності з видобутку мінералів для посипання, виробництва бітуму, скловолокна та фарбування гранул. На кожному заводі IKO самостійно обробляє бітум гарячим повітрям, що дозволяє істотно підвищити стійкість готової продукції до високих температур. Гранули для посипання професійно моделюють і забарвлюють для збереження привабливого вигляду бітумної черепиці на довгі роки.
IKO самостійно виробляє стеклохолст і має найбільші потужності в світі по виробництву цього важливого елементу готової бітумної черепиці.
Вертикальна інтеграція та повністю замкнутий цикл виробництва від переробки сировини до готової продукції гарантує точність характеристик, надійність кожного гонту і довговічність експлуатації бітумної черепиці IKO.
Найбільша виробнича база знаходиться в США і Канаді. Вона нараховує понад 50 заводів. У Європі два сучасних виробництва IKO перебувають в Бельгії і Словаччини. Обидва заводи побудовані по копії американських заводів, там інтегровані новітні технології і вони орієнтовані на замкнутий цикл виробництва.

про матеріал

Фото готових будинків з бітумною черепицею IKO

Переваги

Переваги

Бітумна черепиця IKO - бренд з багаторічною історією, який завжди на перше місце ставить якість своєї продукції. Жодної рекламації за роки продажів в Україні. Безперечними перевагами цього виробника є:

  • наявність в асортименті черепиці для вкладання на кут нахилу покрівлі від 9,5 градусів
  • інновації у виробництві
  • власний виробничий ланцюжок від видобутку гранул для посипання до виробництва скловолокна
  • наявність "Платинової гарантії"
  • асортимент
  • комфортна ціна

Недоліки

Як таких, недоліків у бітумної черепиці IKO немає. Крім, мабуть, того, що виробляється вона з окисленого бітуму, який в українському кліматі чудово поводиться в жарку погоду, але не дуже добре переносить прохолоду і мороз. Отже, з недоліків можна виділити:

  • стає негнучкою на морозі, що ускладнює монтаж
  • не поставляються колекції багатошарової черепиці
Недоліки
Висновок

Висновок

Роблячи вибір на користь бітумної черепиці IKO, ви гарантовано отримуєте високоякісний продукт для вашої покрівлі. Поєднання комфортної ціни і безкомпромісної якості забезпечить ваш будинок надійним і довговічною дахом.

Споживчі характеристики

Кут нахилу покрівлі від 9,5 до 60 градусів
Вага м2 від 9 до 12 кг
Строк служби від 20 до 40 років
Ціновий диапазон від 280 до 573 грн/м2

Монтаж бітумної черепиці IKO

Для того, щоб клієнти не витрачали час та нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці бітумної черепиці IKO в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, які нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю IKO. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу бітумної черепиці IKO

Отримати консультацію по монтажу бітумної черепиці IKO

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону