Металевий водостік Struga

Металевий водостік Struga

Виберіть металеву водостічну систему Struga в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер для організації візиту в наш шоу-рум

Підтримуємо наявність Struga на складі

Встановлюємо металеві водостоки Struga в Києві та Одесі

Показуємо металеві водостоки Struga в великому шоу-румі під відкритим небом

Ціни та опис усього асортименту металевого водостоку STRUGA

Подивитись Каталог STRUGA

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу водостічну систему Struga вже зараз

Можливість побачити вашу водостічну систему Struga вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, металеву водостічну систему Struga. Підібрати її кольори до підшивки звісів та покрівлі. З'ясувати для себе гармонічне поєднання з фасадом.

Максимально повний розрахунок кошторису Struga

Максимально повний розрахунок кошторису Struga

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису водостічної системи Struga з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників для встановлення водостічних систем Struga

Наявність штатних покрівельників для встановлення водостічних систем Struga

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з металевою водостічною системою Struga, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі металевого водостоку Struga

Якщо ви цікавитеся металевим водостоком Struga для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште ваш номер телефону

Металевий водостік Struga

Сировина - основа водостічних систем Struga.
Система Struga виготовляється з скандинавської стали GreenCoat® RWS, продукції шведського концерну SSAB. Цей металургійний завод є світовим лідером у виробництві високоміцних сталей.
Основними характеристиками листової сталі GreenCoat® RWS є: товстий шар цинку, 275-300г / м2 з двох сторін, є бронею, що захищає сталеву серцевину від іржі; формувальні властивості, запобігають розтягування металу і як наслідок зменшення товщини в місцях загину; висока стійкість лакофарбового покриття нового покоління до подряпин і атмосферних чинників, у тому числі і до ультрафіолетових променів.
Товщина серцевини в залежності від елементу складає 0,6 - 1,25 мм.
Сталевий лист покритий з обох сторін органічним шаром GreenCoat® RWS товщиною 35мк з кожного боку. Покриття GreenCoat® RWS відзначається багатьма перевагами:
Виняткова товщина лаку листової сталі GreenCoat® RWS і використані при її виробництві полімерні зерна, завдяки чому вона стає ще більш стійкою до корозії і подряпин.
Нова технологія лаку надала продукту особливість краще зберігатися в високих температурах вище 70 ° C, які щодня діють на всі елементи даху влітку.
Використання ретельно відібраних сортів стали для кожного елемента системи Struga надає їм кращі показники пружності, пластичності і міцності.
Тип стали і стійкість лакофарбового шару впливають на збереження технічних і естетичних властивостей.
Водостічна система "Struga" виробляється відповідно до європейських будівельними стандартами PN-EN 1462 і PN-EN 612

про матеріал

Фото готових будинків з металевим водостоком Struga

Переваги

Переваги

  • Міцність – водостічна система Struga виготовляється зі скандинавської сталі GreenCoat® RWS. Три марки сталі (PLX, B420, SUB250) та категорії сталі товщиною від 0,6мм до 1,25мм забезпечують жорсткість, пластичність і міцність елементів;
  • Міцні гаки MAX – система Struga надає сучасні гаки для лицевих панелей, зміцнені завдяки відповідному профілю та жорсткій сталі, а також класичні гаки для крокв;
  • Колірна гама - водостічна система Struga доступна в 13 варіантах кольорів, серед яких можна підібрати найбільш відповідний до кольору дахового покриття;
  • Функціональність – аксесуари системи Struga, такі як швидкі у монтажу з'єднувальні елементи та системи зміцнення і фіксації ринви SWR, роблять із системи продукт з чудовими показниками корисності та міцності;
  • Прихований шов труби - інноваційність та естетика без помітного зовнішнього шву;
  • Лакове покриття - органічна товстошарова зовнішня оболонка товщиною 35мк з обох сторін досконало захищає елементи системи Struga від вигорання та зміни кольору.

Споживчі характеристики

Гарантія від 15 до 30 років

Монтаж металевої водостічної системи Struga

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці металевої водосточної системи Struga в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну і якісну металеву водостічну систему Struga. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу металевого водостоку Struga

Отримати консультацію по монтажу металевого водостоку Struga

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону