ПВХ Сайдинг FaSiding

ПВХ Сайдинг FaSiding

Оберіть свій варіант пвх сайдингу FaSiding в нашому шоу-румі

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту в шоу-рум

Більше десяти кольорів та структур

Швидкий замір та замір розрахунок

Монтаж та комплектація аксесуарами

Ціни та опис усього асортименту ПВХ Сайдингу FaSiding

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість отримати розрахунок та договір одразу після замірів

Можливість отримати розрахунок та договір одразу після замірів

Наші фахівці мають можливість одразу на об'єкті після замірів зробити розрахунок та надати інформацію про строки поставки та монтажу пвх сайдингу FaSiding.

Максимально повний розрахунок кошторису пвх сайдингу FaSiding

Максимально повний розрахунок кошторису пвх сайдингу FaSiding

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по замовленню. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність кваліфікованих майстрів

Наявність кваліфікованих майстрів

Майстри з монтажу пвх сайдингу FaSiding, яких надає Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії і мають знання та досвід, для його монтажу.

Бюджет закупівлі ПВХ Сайдингу FaSiding

Якщо ви цікавитесь пвх сайдингом FaSiding для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

FaSiding

Кожен хоче, щоб фасад його будинку виглядав гарно і доглянуто. Люди століттями вигадували все нові й нові способи облицювання. Сьогодні найсучаснішим і універсальним способом обшивки фасаду є сайдинг.
У колекції сайдингу FaSiding широка палітра натуральних кольорів, яка дозволить з легкістю створити затишний і акуратний стиль для Вашого будинку.
Безумовною перевагою продукції FaSiding є якість матеріалу, з якого вона виготовлена.

Варто відзначити його основні переваги:
Міцність
Панелі FaSiding виготовлені з надійного практичного матеріалу, стійкого до механічних навантажень та ушкоджень. Міцність досягається за рахунок методу виготовлення – коекструзії, тобто сплаву двох різних мас. Одна використовується для зовнішнього шару і відповідає за стійкість кольору до вигоряння і лущення. А друга – для внутрішнього, завдяки чому сайдинг має жорстку конструкцію.
Довговічність і кольоростійкість.
Матеріал не втрачає свого зовнішнього вигляду під впливом перепадів температур, а також йому не страшні цвіль і грибок. Він не лущиться, не тріскається і не втрачає яскравості, як це відбувається зі штукатуркою.
Виробник гарантує незмінність зовнішнього вигляду виробу протягом 25 років!

Уся гамма продукції FaSiding пройшла ксенотест – ретельне тестування в Німеччині на стійкість до зовнішніх умов. У спеціальних лабораторних умовах моделюється вплив ультрафіолету, суворого клімату, високої вологості. Офіційний висновок підтверджує, що панелі FaSiding гарантовано зберігають насиченість кольору без вигоряння протягом 25 років навіть в найжорсткіших природних умовах.

Інші переваги продукції FaSiding:
• тепла приємна гамма кольорів, природні відтінки;
• екологічність та пожежна безпека;
• простота і швидкість монтажу навіть своїми силами за рахунок легкості матеріалу, докладним інструкціям і комплектуючим

про матеріал

На фото ви можете побачити фасади будівль, з використанням пвх сайдингу FaSiding

Монтаж пвх сайдингу FaSiding

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для оздоблювальных робіт, ми пропонуємо при покупці пвх сайдингу FaSiding в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, які нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і гарантія того, що ви отримаєте надійний та гарний фасад з пвх сайдингу FaSiding. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Монтаж ПВХ Сайдингу FaSiding

Монтаж ПВХ Сайдингу FaSiding

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону