Вентиляційні виходи

Вентиляційний вихід для покрівлі

Продаж від 297 грн/шт

Оберіть вентиляційні виходи з допомогою менеджера

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для консультації

2 найбільш популярних і надійних бренду вентиляційних виходів в Україні

Постійна наявність на складі

Безкоштовна технічна підтримка при виборі та монтажу вентвиходів

Ціни та опис усього асортименту вентиляційних виходів

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливіть здійснити покупку вентиляційних виходів онлайн

Можливіть здійснити покупку вентиляційних виходів онлайн

Ми створили зручний інтернет-магазин для наших клієнтів, щоб вони могли безпечно здійснювати покупки покрівельних, фасадних матеріалів, та зокрема вентиляційних виходів онлайн.

Максимально повний розрахунок матеріалів для встановлення вентвиходів

Максимально повний розрахунок матеріалів для встановлення вентвиходів

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів для встановлення вентвиходів з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат будівництва. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

У випадку необхідності монтажу придбаних вентиляційних виходів, Terizo може запропонувати свої послуги. Покрівельні бригади, що працюють під нашим брендом, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі матеріалів

Якщо вам необхідні вентиляційні виходи для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми є офіціийними представниками наступних брендів

Будинок повинен дихати

Вентиляційний вихід є останню частину системи вентиляції. Зовні він нагадує трубу з захищеним від попадання опадів і сміття вільним кінцем. Незалежно від функції, вихід повинен забезпечити максимальну тягу повітря, усуваючи небажані запахи з житлових і господарських приміщень. Природна тяга створюється різницею тиску всередині і зовні будівлі.
Установка вентиляційних виходів на покрівлю здійснюється згідно з нормативною документацією. Основні завдання установки вентиляційних виходів:
- забезпечення надходження чистого повітря, насиченого киснем в приміщення;
- висновок неприємних запахів з каналізаційних стояків (шляхом установки фанових труб, що з'єднують каналізацію з вентиляційними трубами);
- створення природного повітрообміну в горищних або мансардних частинах будинку.
Залежно від призначення, вентиляційні виходи можна розділити на кілька категорій:
- для підпокрівельного простору,
- для приміщень,
- каналізаційних приміщень,
- для цоколя.
Розглянемо кожен трохи докладніше.
Для підпокрівельного простору:
У цьому місці завжди відбувається накопичення вологи через її конденсації всередині приміщень, на внутрішній поверхні металевої покрівлі та накопичення з навколишнього середовища. Через надмірного скупчення рідини утворюється цвіль, грибки, інші шкідливі для організму людини речовини. Якщо з-під фронтонних і карнизних звисів покрівлі повітря надходить в недостатній кількості, встановлюється додаткова система вентиляції.
Для приміщень:
Вентиляційні виходи для внутрішніх кімнат діляться на два види: з природною і примусовою циркуляцією повітря. У другому випадку необхідно додатково купувати спеціальний електричний вентилятор, що вмонтовується в ковпак-дефлектор.
Для каналізації:
Щоб уникнути неприємних запахів у приміщеннях та створити коректний гідрозатвор, встановлюються каналізаційні виходи вентиляції. Вони також монтуються на дахах споруд і служать для стабілізації тиску при зливі. У різних регіонах рекомендується встановлювати виходи по-своєму:
- в теплих областях краще монтувати неізольовані виходи для провітрювання каналізаційних стояків;
- в холодній місцевості необхідно виконати теплоізоляцію труб і уникати застосування ковпаків-дефлекторів.
вентиляція цоколя
Для запобігання утворенню вогкості і накопичення вологи в підвальних приміщеннях створюють особливу систему провітрювання. Досягти позитивного результату в цокольному приміщенні можна шляхом застосування відразу двох видів вентиляції: припливної труби і цокольного рефлектора.
Цокольні рефлектори можуть монтуватися на дах або фасад будівлі, що залежить від висоти будівлі, ступеня заглиблення цокольного поверху і деяких інших чинників.
У будь-якому випадку у брендів, представлених в нашому інтернет-магазині є весь асортимент вентиляційних виходом під будь-яку з вищезазначених завдань.

про матеріал

Фото продукції

Виведення вентиляційної труби через дах виконують для:

Виведення вентиляційної труби через дах виконують для:

  • припливу кисню до будинку;
  • монтажу фанової частини каналізаційного стояка;
  • циркуляції повітря на горищі.

Споживчі характеристики

Вид покрівлі пласка, металопрофіль, керамічна, цпч, бітумна

Монтаж вентиляционных выходов

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при купівлі вентиляційних виходів в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити їх монтаж фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, які нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і ваша гарантія того, що ви отримаєте надійні та правильно встановлені вентиляційні виходи. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Вентиляційні виходи

Монтаж вентиляційних виходів

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону