Вентиляційний вихід Vilpe

Вентиляційний вихід Vilpe

Оберіть вентиляційні виходи VILPE за допомогою нашого менеджера

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для консультації

Найкращий вибір надійності та ціни

Постійна наявність VILPE на складі

Безкоштовна технічна підтримка при виборі та монтажу вентвиходів VILPE

Ціни та опис усього асортименту вентиляцийних виходів Krono-Plast

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливіть здійснити покупку вентиляційних виходів VILPE онлайн

Можливіть здійснити покупку вентиляційних виходів VILPE онлайн

Ми створили зручний інтернет-магазин для наших клієнтів, щоб вони могли безпечно здійснювати покупки покрівельних, фасадних матеріалів, та зокрема вентиляційних виходів VILPE онлайн.

Максимально повний розрахунок матеріалів для встановлення вентвиходів VILPE

Максимально повний розрахунок матеріалів для встановлення вентвиходів VILPE

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів для встановлення вентвиходів VILPE з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат будівництва. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

У випадку необхідності монтажу придбаних вентиляційних виходів VILPE, Terizo може запропонувати свої послуги. Покрівельні бригади, що працюють під нашим брендом, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі матеріалів

Якщо вам необхідні вентиляційні виходи VILPE для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва.

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

VILPE - №1 у питаннях вентиляції!

Метою VILPE ​​є поліпшення повітрообміну, збільшення енергоефективності та довговічність конструкцій. У VILPE ​​Oy впевнені, що будь-яка людина, де б вона не перебувала: вдома, на роботі, в школі, повинен дихати свіжим і чистим повітрям.
Більше 45 років компанія розробляє і виробляє вентиляційні та покрівельні рішення забезпечуючи високу якість як для нового будівництва, так і для технічного обслуговування вже побудованих об'єктів.
Бренд VILPE ​​відомий широким асортиментом виробів, відмінною якістю і сміливістю впроваджувати на ринок інноваційні рішення. Вироби VILPE ​​були розроблені в Фінляндії і відрізняються підвищеною стійкістю до різних несприятливих погодних умов. На свою продукцію фіни надають 10-річну естетичну гарантію. Крім цього, марка VILPE ​​відома тим, що пропонує нестандартні рішення, відповідаючи на нові виклики в будівельній галузі. Багато інновації компанії стали стандартами в будівельній індустрії і тепер випускаються серійно. Щорічно відділ розробок VILPE ​​розробляє 4-6 нових продукту. В результаті цієї роботи було створено понад 38 запатентованих рішень.
VILPE ​​ретельне тестує всю свою продукцію на всіх етапах розробки у власній дослідній лабораторії. У компанії є обладнання для тестування повітряних потоків, продуктивності обладнання, а також впливу температури на продуктивність того чи іншого виробу (наприклад, продуктивність при негативних температурах). Всі покрівельні вентилятори проходять випробування перед відвантаженням клієнту.

про матеріал

Що станеться із покрівлею без вентиляції?

Що станеться із покрівлею без вентиляції?

Утворення конденсату:

  • Нагромадження водяної пари за рахунок теплого повітря, що піднімається з житлових приміщень;
  • Випадання конденсату при зіткненні повітря з холодною внутрішньою поверхнею даху (восени та взимку);
  • Проникнення вологи, що накопичилася, в конструкції покрівлі, перекриття, утеплювач, що скорочує термін їх служби і викликає зростання грибка і цвілі.

Прогрівання покрівлі, промерзання:

  • Промерзання мокрого теплоізоляційного шару різко знижує його теплоізолюючі властивості, зростають енерговитрати на опалення;
  • Танення снігу на даху, утворення шару льоду;
  • Проникнення таючого льоду через стики викликає протікання;
  • Утворення бурульок та зледеніння водостоків.

Перегрів матеріалів покрівлі:

  • Перегрів покрівлі влітку призводить до зайвого нагрівання внутрішніх приміщень та витрати електроенергії на кондиціювання;
  • Скорочення ресурсу матеріалів покрівлі.

Споживчі характеристики

Вид покрівлі металочерепиця, бітумна черепиця, керамічна черепиця, натуральна черепиця, фальц

Монтаж вентиляционных выходов VILPE

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при купівлі вентиляційних виходів VILPE в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити їх монтаж фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, які нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і ваша гарантія того, що ви отримаєте надійні та правильно встановлені вентиляційні виходи VILPE. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Монтаж вентиляційних виходів VILPE

Монтаж вентиляційних виходів VILPE

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону