Водостічна система PROFIL

Водостічна система PROFIL

Виберіть водосточну систему PROFIL в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність PROFIL на складі

Поставляємо PROFIL по всій Україні

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту пластикового водостоку PROFIL

Подивитись Каталог PROFIL

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу водостічну систему PROFIL вже зараз

Можливість побачити вашу водостічну систему PROFIL вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, водостічну систему PROFIL. Підібрати її кольори до підшивки звісів та покрівлі. З'ясувати для себе гармонічне поєднання з фасадом.

Максимально повний розрахунок кошторису PROFIL

Максимально повний розрахунок кошторису PROFIL

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису водостічної системи PROFIL з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з водостічною системою PROFIL, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі пластикової водосточної системи PROFIL

Якщо ви цікавитеся пластвиковю водостічною системою PROFIL для ашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште ваш номер телефону

Пластиковий водостік PROFIL

Водосток – обязательная часть современного дома! При отсутствии водосточной системы вода разрушает конструкции дома - стены, отместку, фундамент. Может проникать в подвальные помещения. Польская компания PROFiL уже 20 лет предлагает защищать дома качественной и надёжной водосточной системой. PROFiL – самый покупаемый ПВХ-водосток в Украине, что говорит о доверии со стороны покупателей.
Его применяются во всех климатических зонах по территории Украины. Для большинства клиентов, выбравших PROFIL, основными характеристиками при покупке были следующие факторы:
• 20 лет на рынке Украины и более чем 30-летний опыт производства;
• гарантия производителя – 10 лет;
• простота монтажа;
• герметичность элементов системы;
• механическая прочность – PROFIL выдерживает экстремальные нагрузки в виде ливневых дождей летом и намерзания льда зимой;
• устойчивость к выгоранию. Равномерность цвета производитель обеспечил путём окрашивания материала в массе и добавлением красителей непосредственно в ПВХ;
• эффективность отвода воды – одна водосточная труба диаметром 100 мм отводит воду с крыши площадью 220 м2. Водосточные системы PROFiL – производят в полном соответствии с требованиями стандартов ISO 9001:2000. Если вы решили применить пластиковый водосток PROFiL – то должны знать, что он продуман до мелочей. А процесс сборки на здании будет удобным и быстрым. Ну и ещё один фактор - это постоянное наличие всего ассортимента водостока PROFIL на складе.

про матеріал

Фото готових будинків з водосточною систему PROFIL

Монтаж пластикової водосточної системи PROFIL

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці пластикової водосточної системи PROFIL в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну і якісну пластикову водостічну систему PROFIL. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу пластикової водостічної системи PROFIL

Отримати консультацію по монтажу пластикової водостічної системи PROFIL

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону

Наші контакти

Офіс у Київі

м. Київ,

Петропавлівська 14-Е, ТЦ "ДІАМАНТ"

Робочий час: Пн-Сб 8:30-18:30
на картi

Офіс в Одесі

м. Одеса,

Чорноморського Козацтва, 80, оф.1

Робочий час: Пн-Пт 9:00-18:00
на картi