Мансардні вікна Roto

Мансардні вікна Roto

Виберіть мансардні вікна Roto в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність на складі

Поставляємо Roto по всій Україні

Побудували для клієнтів шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту мансардних вікон Roto

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити ваші вікна вже зараз

Можливість побачити ваші вікна вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, мансардні вікна Roto. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису Roto

Максимально повний розрахунок кошторису Roto

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису мансардних вікон Roto з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з мансардними вікнами Roto, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Розрахунок бюджету мансардних вікон

Якщо ви цікавитесь мансардними вікнами Roto для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок їх кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Після замовлення з вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей

Мансардні вікна Roto

Roto на український ринок поставляє дерев'яні та пластикові мансардні вікна. Останні це покоління вікон з полівінілхлориду (ПВХ), що виготовляються вже більше 15 років. Як відомо, звичайний пластик погано підходить як конструкційний матеріал для мансардних вікон. Це пояснюється тим, що вікна в такому випадку служать складовим елементом покрівлі і приймають на себе значну механічну напругу і несприятливі погодні умови. Німецький виробник знайшов вихід з даної ситуації, використовуючи сучасний трикамерний ПВХ-профіль. Цей матеріал відрізняється особливою стійкістю до пошкоджень і ударів, адже він був спеціально розроблений для мансардних вікон. Вікна Roto просто незамінні для експлуатації в вітчизняних умовах. Український клімат відрізняється нестійкістю: різкою зміною температур, частими і рясними опадами і, як наслідок, збільшенням вологості в приміщенні. Це може привести до появи конденсату на вікнах, що не тільки погіршує їх зовнішній вигляд, але і не дуже добре для вікон в дерев'яних рамах. Тому використання мансардних вікон в ПВХ профілі - це оптимальний варіант. Але і звичайно ж, якщо ви хочете підкреслити інтер'єр приміщення натуральними матеріалами то дерев'яні мансардні вікна вам будуть як раз. Roto використовує тільки оборону деревину, не допускаючи сучків на конструкції вікна, що може привести до його поломки.

про матеріал

Фото готових будинків з мансардними вікнами Roto

Переваги

Переваги

Головними перевагами мансардних вікон від німецького виробника є довговічність, стійкість навіть до Самим несприятливих погодних умов, простота в монтажі та обслуговуванні. Крім цього в Roto в скарбничку переваг:

  • наявність регульованої фурнітури
  • регулювання зазорів між стулкою і рамою вікна
  • регулювання зусилля відкривання стулки
  • всі моделі вікон виробляються з дерева (клеєний брус) і з профілів ПВХ (металопластик)
  • легкий і швидкий монтаж по рахунок наявності пароізоляційної плівки і термоизоляционного блоку WD на рамі вікна
  • герметичність і безпеку за рахунок наявності 3-х і 4-х точок замикання віконної стулки;
  • широкий вибір типорозмірів (більше 30)
  • ексклюзивна модель вікна з піднесений на 3/4 віссю повороту стулки - R7 H / K
  • єдина в світі модель панорамного вікна Azuro - розмір 2,60м х 1,70м
  • 15 років гарантії

Недоліки

На нашу думку, один з найбільш незручних моментів при виборі мансардних вікон Roto - це часта відсутність необхідних моделей на складі. Тому приготуйтеся трохи почекати при замовленні деяких моделей або плануйте покупку заздалегідь, щоб покрівельникам не довелося очікувати вікно або врізати його потім в готову покрівлю. В іншому, німецька якість дає про себе знати - ніяких нарікань на мансардні вікна Roto ми не зустрічали.

Недоліки
Висновок

Висновок

Roto - робить мансардні вікна і люки в розрахунку на те, що клієнт, що вибирає їх продукцію насамперед націлений на якість. І розраховує також на довгу і безпроблемну роботу товарів Roto. Продукція німців призначена для освітлення та вентиляції мансардних приміщень та виходів на покрівлю. Вікна виробляються в дереві і пластиці з різними варіантами ламінації і є на сьогодні одними з найбезпечніших мансардних вікон для будинку. Roto пропонує найширший асортимент вікон, універсально підібраних для будь-якого виду мансарди - дитячої, ванній, спальні, гостьової, їдальнею кімнати. Ідеальні конструкції мансардних вікон Roto дозволяють зробити монтаж легким і точним, забезпечуючи відсутність будь-яких проблем з експлуатацією мансарди в майбутньому.

Споживчі характеристики

Кут нахилу покрівлі від 15 градусів
Вага від 12 кг/окно
Строк служби від 15 до 30 років та більше
Ціновий диапазон від 2800 до 45600 грн/м2

Монтаж мансардних вікон Roto

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для встановлення мансардних вікон Roto, ми пропонуємо при покупці в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити їх монтаж фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість встановлених нами мансардних вікон. Щорічно наші фахівці монтують більша двухсот вікон. Кожне змонтоване вікно, перевірене і передане замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по встановленню мансардних вікон Roto

Отримати консультацію по встановленню мансардних вікон Roto

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону