Бітумна черепиця Акваізол

Бітумна черепиця Акваізол

Виберіть бітумну черепицю Акваізол в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність на складі

Побудували для клієнтів великий шоу-рум просто неба

Поставляємо Акваізол по всій Україні

Ціни та опис усього асортименту бітумної черепиці Акваізол

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, бітумну черепицю Акваізол. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису Акваізол

Максимально повний розрахунок кошторису Акваізол

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису бітумної черепиці Акваізол з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з бітумною черепицею Акваізол, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі бітумної черепиці Акваізол

Якщо ви цікавитеся бітумною черепицею Акваізол, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште Ваш номер телефону

Бітумна черепиця Акваізол

Акваізол на сьогоднішній день є єдиним українським виробником бітумної черепиці. Маючи в своєму асортименті всього два типи нарізки цей бренд міцно закріпив за собою позиції як недорогий, але якісний варіант покрівельного покриття. Недостатнє, як здається, кількість форм бітумної черепиці, Акваізол відмінно компенсував за рахунок великої колірної гами. Ну звичайно маркетологи компанії також попрацювали надавши назвами квітів цікаві варіації. Тут і "гарячий шоколад" і "вогненна лава" і "альпійський луг". Посипання, яку використовує Акваізол на своїй черепиці дає гарні наповнені кольору, що вигідно відрізняє цей бренд від інших виробників. Ну і звичайно ж вибір на користь вітчизняного виробника завжди буде додатковим підмогою акваїзол розвиватися далі в асортименті і якості. Нижче ви зможете прочитати коротку цитату про основні переваги та недоліки бітумної черепиці Акваізол, а так само ознайомитися з деякими призначеними для користувача характеристиками цього бренду.

про матеріал

Фото готових будинків з бітумною черепицею Акваізол

Переваги

Переваги

Сильною стороною бітумної черепиці Акваізол звичайно ж є ціна. Знайти серед безлічі виробників продукцію такої якості за такою привабливою ціною неможливо. Але є й інші плюси:

  • 100% наявність черепиці на складі
  • дуже велика кольорова гамма
  • повний асортимент аксесуарів і комплектуючих
  • відмінна репутація без рекламацій вже багато років
  • чудове співвідношення ціни і якості

Недоліки

Основним зауваженням до бітумної черепиці Акваізол є термін служби матеріалу. Виробник заявляє термін гарантії в 30 років. Але на сьогоднішній день поки немає дахів які простояли б стільки років, накриті цим матеріалів. Завод почав свою роботу в 1998 році і лише через 8 років можна буде сказати, чи варто стільки Акваізол на покрівлі. В іншому, особливих зауважень за час експулатаціі нашими клієнтами і нами помічено не було.

Недоліки
Висновок

Висновок

Ми б порадили бітумну черепицю Акваізол як відмінний за якістю недорогий покрівельний матеріал. Якщо у вас немає особливих запитів до естетики та зовнішнього вигляду, ваш вибір буде абсолютно виправданим. Звичайно, варто звернути увагу на те, в якому місці знаходиться ваш будинок, так як одношарові черепиці, до яких відноситься вся лінійка продукції Акваізол, не дуже добре переносить сильні вітрові навантаження. У будь-якому випадку, звернувшісь до нас ми допоможемо зробити вам правильний вибір.

Споживчі характеристики

Кут нахилу покрівлі від 12 до 60 градусів
Вага м2 від 9 до 10 кг
Строк служби від 12 до 20 років
Ціновий диапазон від 125 до 220 грн/м2

Монтаж бітумної черепиці Акваизол

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці бітумної черепиці Акваізол в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю Акваізол. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу бітумної черепиці Акваізол

Отримати консультацію по монтажу бітумної черепиці Акваізол

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште Ваш номер телефону