Пластиковий водостік ProAqua

Пластиковий водостік ProAqua

Оберіть водостік ProAqua в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту в наш шоу-рум

Постійна наявність на складі

Доставка по Україні

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту пластикового водостоку ProAqua

Подивитись Каталог ProAqua

Зверніть увагу на:

Можливість побачити ваш водостік ProAqua вже зараз

Можливість побачити ваш водостік ProAqua вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, водостік ProAqua.

Максимально повний розрахунок кошторису водостіка ProAqua

Максимально повний розрахунок кошторису водостіка ProAqua

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів для кошторису з водостіку ProAqua з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з водостіком ProAqua, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі матеріалів ProAqua

Якщо ви цікавитеся водостічною системою ProAqua для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Пластиковий водостік ProAqua

Водостічна система Budmat ProAqua – інноваційна система для ефективного виведення та утримання великих обсягів стічних вод. Ширина складових частин підбирається в залежності від площі даху та опадів у тій чи іншій частині країни. Так, наприклад, для невеликого даху та місцевості з невеликою кількістю опадів, можна брати менші по діаметру системи, а великі системи – на великі дахи, для їхньої ефективної роботи.
Виробляються всі елементи водостічної системи ПроАква з полівінілхлориду, а точніше з удосконаленого ПВХ PVC-U, який краще справляється з великим навантаженням за рахунок збільшення міцності та здатності, що несе. Також серед вагомих переваг даної системи водовідведення варто відзначити міцність запчастин та стійкість кольору на довгі роки.
Основні переваги системи ProAqua:
1. Проста і швидка установка - на відміну від інших водостічних систем , хомут має кільце ущільнювача для захисту від випадання болта з хомута труби, мітки-індикатори (стрілки), що вказують напрям установки, можливість монтажу жолоба на кронштейни як з боку карнизного звису, і з боку стіни, фіксатор у з'єднанні ринви з кронштейном, що створює замок, що запобігає випаданню ринви після монтажу водостічної системи.
2. Герметичність - потрійна манжета ущільнювача, розроблена спеціально для системи ProAqua на 50% ефективніше, ніж популярна подвійна прокладка.
3. Екологічні рішення - водостічні системи виготовляють з її первинної сировини - полівінілхлориду (ПВХ) зі спеціальними добавками та стабілізаторами, тому ProAqua в 100% підлягає вторинній переробці.
4. Water stoper - це не тільки ребро, а й спеціальний захист, який запобігає переливу води, захищаючи фасад від бруду.
5. Висока стійкість до зовнішніх факторів - система ПроАква має високу термічну стійкість, має маленькі лінійні розширення при перепаді температур і високу стійкість до УФ-випромінювань.
6. Довговічність - виробник дає 20 років гарантії на ринву.
7. Для будинків та промислових об'єктів – водостічна система у трьох розмірах: для будинків – 125/90, а також для об'єктів промислового призначення – 150/110.

про матеріал

Фото продукції

Монтаж водостічних систем

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці водостічних систем ProAqua в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити її монтаж Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну і якісну водостічну систему ProAqua. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу водостоку ProAqua

Отримати консультацію по монтажу водостоку ProAqua

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону