Терасна дошка

Терасна дошка

від 896 грн/м2

Виберіть терасну дошку в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту в шоу-рум

Найпопулярніша деревина для терасної дошки в Україні

Більше 50 варіантів розмірів терасної дошки

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту террасної дошки

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу терасну дошку вже зараз

Можливість побачити вашу терасну дошку вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити терасну дошку власними очима та здійснити вибір.

Максимально повний розрахунок кошторису терасної дошки

Максимально повний розрахунок кошторису терасної дошки

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок террасної дошки з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по замовленню. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність кваліфікованих майстрів

Наявність кваліфікованих майстрів

Майстри з монтажу терасної дошки, яких надає Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії і мають знання та досвід, для її монтажу.

Бюджет закупівлі терасної дошки

Якщо ви цікавитесь терасною дошкою для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми є офіціийними представниками наступних брендів

Різноманіття терасної дошки

Оздоблення тераси як у приватних будинках так і в квартирах терасною дошкою все більш популярне. На зміну плитці, клієнти все частіше вибирають затишне та тепле дерево. Або композитний матеріал, який імітує натуральну дошку і теж має ряд переваг.
Гарна тераса – мрія багатьох. Добре спроектована, продумана та ідеально зроблена, вона стане окрасою і будинку та саду, і квартири та офісу.
Сьогодні у нас покупця є вибір із безлічі матеріалів, з яких можна зробити таку конструкцію, але найцікавішим рішенням є натуральна дошка. Або терасна чи композитна.
Терасна дошка з натурального дерева
Недарма дерево, як і раніше, є надзвичайно популярним будівельним матеріалом у 21 столітті. Виготовлення тераси з таких натурального дерева зробить приємнішим кожну проведену на ній мить.
Дерево ідеально поєднується з каменем і з плиткою і з металом. Тому, при проектуванні тераси його можна комбінувати. Терасна дошка з натурального дерева відрізняється дійсно високою стійкістю до поганих погодних умов. Але термін служби насамперед залежить від того, яку деревину ви виберете. Деякі види дерева мають природну стійкість до вологи, УФ-випромінювання або сильних морозів. Інші види вимагають відповідного просочення, щоб забезпечити аналогічні властивості.
Дерево, яке сьогодні широко використовується при будівництві терас, можна розділити на два основних типи:
- дерево з місцевих порід, сюди також можна віднести дуже популярну в Україні сибірську модрину;
- Екзотична деревина.
Спочатку ми розберемося із місцевими породами. В основному це ялина і сосна, а також європейська модрина та дуб. Хвойна деревина відносно не дорога, але, на жаль, менш стійка до погодних умов. Така терасна дошка повинна бути добре захищена на заводі при виробництві, а під час експлуатації вам доведеться просочувати її додатково мінімум раз на два роки. Про цей момент не варто забувати. Те, що ви можете заощадити при покупці, надалі може спричинити додаткові витрати на матеріали для захисту тераси.
З перерахованих вище деревин - європейська модрина і дуб - найкращий компроміс між ціною і якістю. Трохи дорожче ялини або сосни, але бюджетніше екзотичної деревини При цьому вони мають відмінну природну стійкість до псування, особливо дуб. Вибравши терасну дошку з цих порід, вам не доведеться так часто морочитися з просоченням.
До екзотичних пород дерева для терасної дошки відносять.
бангкірай, масарандуба, тик та керуінг. Тераса з цих порід деревини неймовірно красива. Унікальні кольори та відтінки, різноманітний малюнок розподілу кілець – переваги, які напевно оцінять багато хто. Але сама сонна перевага терас з такої деревини - це ідеальна стійкість до механічних пошкоджень та впливу опадів та температурних коливань. Екзотична терасна дошка виглядатиме красиво протягом багатьох років і при цьому не вимагатиме регулярної обробки та просочення.

Тепер поговоримо про композитну терасну дошку. Чому композитна? Тому що цей матеріал виробляється і деревного пилу, який змішаний з різними варіантами композиту.
Найчастіше вибирають композитну терасу, тому що така тераса практично не потребує догляду. Після її будівництва ви можете забути про обслуговування, а саме прибирання в основному складається з очищення тераси мийкою високого тиску. Насамперед, композитна терасна дошка повністю стійка до вологи. Вона була зроблена з деревного борошна, змішаного і точно з'єднаного з композитним матеріалом. Тому вона дуже схожа на дерево. Залежно від того, який варіант композиту використовується і в якій пропорції, вартість композитної терасної дошки може сильно змінюватись. Ми застерігаємо вас від покупки найдешевшої дошки так як це незручно потім проблемами. Руйнуванням, вигорянням, крученням та іншими неприємними речами.
Є у композитної дошки і одна істотна вада. Це досить сильне нагрівання матеріалу, який ви відчуєте в спекотні літні дні. Ходити босоніж такою терасою може бути не дуже комфортно.
Але всі недоліки, і натуральної дерев'яної та композитної терасної дошки, тьмяніють перед можливістю затишно розташуватись на цьому п'ятачку з келихом вина. Включити гарну музику та приховане підсвічування та насолодиться ввечері або вранці) Хто як починає свій день.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади використання террасної дошки

Переваги

Переваги

  • Гідрофобність – навіть за великої кількості води на його поверхні (під час дощу, снігу або затоплення місцевості) властивості та зовнішні дані дошки не зміняться;
  • Відсутність привабливості для комах, грибів та цвілі – синтетична суміш не до смаку живим організмам, включаючи термітів, які з особливою запопадливістю псують поверхні з натурального дерева;
  • Пожежна безпека - дошка не горить і не підтримує горіння, при пожежі вона тлітиме, але для цього температура повинна досягти позначки 600°С і вище;
  • Екологічність - матеріал не виділяє в атмосферу шкідливих речовин;
  • Несприйнятливість до деяких побутових хімічних речовин, опадів, ультрафіолету та перепадів температур;
  • Атравматичність - спеціальна обробка поверхні виключає ковзання;
  • Гарантійний термін служби від більшості вітчизняних та зарубіжних виробників сягає 50 років.

Недоліки

  • Складність виробництва. Виготовлення якісної терасної дошки вимагає наявності спеціального обладнання і навряд чи можливо спорудити декінг своїми руками, який можна порівняти із заводським екземпляром;
  • Чимала собівартість. З причини, описаної у першому пункті, ціна готовий продукт неспроможна опускатися нижче певного рівня;
  • Складність укладання. Щоб підлога була ідеально рівною, краще скористатися допомогою фахівців.
Недоліки

Споживчі характеристики

Термін служби до 50 років
Терасна дошка

Монтаж терасної дошки

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з монтажу залиште ваш номер телефону