Керамічна черепиця BRAAS/Monier

Керамічна черепиця BRAAS/Monier

Виберіть керамічну черепицю BRAAS/Monier в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність BRAAS/Monier на складі

Поставляємо BRAAS/Monier по всій Україні

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту керамічної черепиці BRAAS/Monier

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю BRAAS/Monier вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю BRAAS/Monier вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, керамічну черепицю BRAAS/Monier. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису BRAAS/Monier

Максимально повний розрахунок кошторису BRAAS/Monier

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису керамічної черепиці BRAAS/Monier з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з керамічною черепицею BRAAS/Monier, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі керамічної черепиці BRAAS/Monier

Якщо ви цікавитеся керамічною черепицею BRAAS/Monier, як покрівельним матеріалом для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште Ваш номер телефону

BRAAS/Monier - символ смаку і якості

BRAAS / Monier - дочірня компанія BMI Group - найбільшого в Європі виробника покрівельних і гідроізоляційних рішень, зарекомендувала себе протягом майже 100 років. Це піонер в розробці комплексних систем - черепиці, покрівельних компонентів, теплоізоляції. Monier Group знаходиться в авангарді інновацій, її центр досліджень і розробок дозволяє тестувати свою продукцію в унікальній в Європі аеродинамічній трубі "Wind Tunnel", що дозволяє відчувати всю свою продукцію в будь-яких можливих кліматичних умовах (вітер, дощ, град, мороз). Monier France єдиний виробник у Франції, який має подвійну досвідом у виробництві керамічної і бетонної черепиці. Черепиця Monier виробляється на 7 французьких заводах по всій країні. Різноманітність продуктів дозволяє надати клієнтові величезний вибір для будь-яких стилів і архітектури. Один із знаменитих заводів Monier - це Roumazières (Руаманьзье). Прозваний «містом глини», Roumazières з кінця 19-го століття є регіональною столицею керамічної черепиці або, як її називають, теракоти. Родовища глини, виявлені під час будівництва залізничної лінії Париж-Лімож, дозволили створити цю місцеву промисловість і продовжують поставляти якісну сировину для заводу BRAAS/Monier з виробництва черепиці. Дослідження, проведені геологами Monier, дозволяють створювати тонкі суміші з кращих глин, нагадуючи збір кращих винних букетів, оптимізуючи тим самим технічні характеристики черепиці. Перевага кар'єра Roumazières полягає в тому, що він володіє декількома різними якостями глини, що дозволяє домогтися певного балансування. Ці глини, пов'язані з іншими компонентами, дають черепиці міцність і довговічність протягом тривалого часу. А найтехнологічнішим заводом з виробництва черепиці в Європі визнаний Signy-l'Abbaye концерну BRAAS/Monier. Він має новітнє покоління промислового обладнання з великими печами і особливої ​​«H» -касетой. Що таке касета "Н"? Це особлива форма для індивідуальної сушки черепиці. Процес запікання черепиці у «H» -касеті значно покращує естетику продукту, уникає деформацій і дозволяє специфічну обробку поверхні. Цикл виробництва скорочується приблизно до двадцяти годин, а температура може досягати більше 1000 ° С. Цей тип виробництва відповідає вимогам ринку з дуже якісними продуктами. Monier, об'єднавши технологічність і багаторічний досвід, славиться своєю якістю продукції далеко за межами своєї країни. BRAAS/Monier є найбільшим концерном Франції з виробництва керамічної черепиці та визнаним новатором в Європі.

про матеріал

Фото готових будинків з керамічною черепицею BRAAS/Monier

Переваги

Переваги

  • тривалий термін служби;
  • низьку теплопровідність, що сприяє затримці тепла в будинку;
  • високу міцність;
  • великий вибір різних форм та відтінків;
  • значно менший рівень шуму проти аналогами;
  • наявність хорошої паропропускної спроможності.

Споживчі характеристики

Кут нахилу від 16 градусів
Гарантія 30 років

Монтаж керамічної черепиці BRAAS/Monier

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці керамічної черепиці BRAAS/Monier в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю BRAAS/Monier. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу керамічної черепиці BRAAS/Monier

Отримати консультацію по монтажу керамічної черепиці BRAAS/Monier

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште Ваш номер телефону