Керамічна черепиця

Керамична черепиця

Продаж від 650 грн/м2

Виберіть керамічну черепицю в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

5 найпопулярніших брендів керамічної черепиці

Більше 30 варіантів моделей та кольорів

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту керамічної черепиці

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити просто неба, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, керамічну черепицю. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок

Максимально повний розрахунок

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок керамічної черепиці з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo, завжди укомплектовано інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі керамічної черепиці

Якщо ви цікавитесь керамічною черепицею, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми є офіціийними представниками наступних брендів

Чому такий розкид цін в кераміці?

Різниця в ціні по брендам керамічної черепиці обумовлена далеко не бажанням виробників заробити більше на своїх покупцях. Перш за все на вартість впливає два головні чинники - вартість виробництва та логістика. І якщо другий параметр більш-менш постійний, то особливості виробництва - це саме те, в чому варто розібратися докладніше. Інакше, купуючи низькосортну продукцію і заспокоюючи себе тим, що керамічна черепиця вся однакова, ви рано чи пізно зіткнетесь з дуже дорогою проблемою - заміною покрівельного матеріалу. Керамічна черепиця виготовляється по всій земній кулі. Для того, щоб якось систематизувати постачальників в Європейському союзі, існує загальноєвропейський стандарт EN 1304. Черепиця, яка не сертифікована по ньому, не може продаватися країнах Євросоюзу. В Україні в 2017 році було прийнято український стандарт, який на 99% повторює європейський. У стандарті викладені всі параметри матеріалу, за якими черепиця визнається якісною. Якщо ви купуєте черепицю і вона не має такого сертифіката, ви швидше за все отримаєте бомбу уповільненої дії.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади покрівель, покритих керамічною черепицею

Переваги

Переваги

Здавалося б, всім відомий цей матеріал, але тим не менш, ми вирішили ще раз акцентувати вашу увагу на тих безсумнівних перевагах, які притаманні керамічній черепиці, а саме:

 • екологічність
 • естетичність
 • асортимент під будь-який архітектурний стиль
 • шумопоглинання
 • респектабельність
 • інвестиційна привабливість

Недоліки

Недоліків у керамічної черепиці не так вже й багато. Стосуються вони в основному низькобюджетних брендів. Які за технічними показниками не мають права бути поставлені в Україну, але все ж потрапляють в нашу країну завдяки нечесним ділкам. Найросповсюджені проблеми такі: 

 • високе водопоглинання
 • невідповідність нормам морозостійкості
 • швидке руйнування верхнього шару черепиці
 • погана геометрія черепків
 • недостатня міцність
 • нестабільність кольору
Недоліки
Висновок

Висновок

Купуйте керамічну черепицю. Це один з кращих матеріалів, створених руками людини. Це прекрасне, естетичне, а іноді і архітектурно-шедевральне дахове покриття. Тільки обов'язково робіть усвідомлено свій вибір, чітко розібравшись в характеристиках того матеріалу, що ви купуєте. Інакше, погнавшись за мінімальною ціною, ваше розчарування буде незрівнянне з тими витратами, які знадобляться для усунення такої помилки.

Cпоживчі характеристики

Вага м2 від 39 до 70 кг
Кут нахилу покрівлі від 15 до 90 градусів
Строк служби від 40 до 100 та більше років

Монтаж керамічної черепиці

Для того, щоб клієнти не витрачали час та нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при купівлі керамічної черепиці в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще за будь-яку рекламу за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю з керамічної черепиці. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтовано нашими фахівцями, перевірено технаглядом і передано замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Керамічна черепиця

Монтаж керамічної черепиці

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште Ваш номер телефону