Бітумна черепиця Tegola

Бітумна черепиця Tegola

Виберіть бітумну черепицю Tegola в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність на складі

Побудували для клієнтів великий шоу-рум просто неба

Поставляємо Tegola по всій Україні

Ціни та опис усього асортименту бітумної черепиці Tegola

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, бітумну черепицю Tegola. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису Tegola

Максимально повний розрахунок кошторису Tegola

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису бітумної черепиці Tegola з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з бітумною черепицею Tegola, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі бітумної черепиці Tegola

Якщо ви цікавитеся бітумною черепицею Tegola, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису залиште ваш номер телефону

Бітумна черепиця Tegola

Бітумна черепиця на основі АПП-бітуму від провідного світового виробника Tegola володіє унікальною довговічністю. Асортиментний ряд цього виробника настільки широкий, що роздрук прайса займає не менше 15 хвилин. Продукція Tegola імітує натуральні покрівельні покриття різного типу: від керамічної черепиці до дерев'яного гонту. Колекції представлені в понад 130 варіантах. 47 моделей і понад 100 колірних рішень. 40-ка річний досвід застосування черепиці в різних кліматичних умовах дозволяє Tegola на свою продукцію розширену гарантію на всі колекції і постійне вдосконалювати технологію виробництва своєї продукції. Один із секретів такої довговічності гнучкої черепиці Tegola - це армуючий шар зі скловолокна особливого плетіння в якому міцність збільшена на 30% в порівнянні з конкурентами.

про матеріал

Фото готових будинків з бітумною черепицею Tegola

Переваги

Переваги

 Tegola має низку переваг, які виділяють цей бренд на тлі інших конкурентів. Маючи за плечима великий досвід у виробництві, компанія постійно вдосконалює свою продукцію. Основні плюси Tegola:

  • власне виробництво всіх компонентів бітумної черепиці
  • підвищений опір сонячного випромінювання
  • збільшений шару не скловолокна
  • асортимент колекцій і квітів
  • широкий діапазон цін

Недоліки

Недоліком бітумної черепиці Tegola найчастіше називається її вартість. Але кажуть так швидше за все ті, хто не знає про бюджетні колекціях цього брнедов типу Nordland. Особлива вимогливість при укладанні до температури так само іноді вказується як недолік, але такий момент притаманний більшості брендів бітумної черепиці.

Недоліки
Виновок

Виновок

Знайте, якщо бітумна черепиця ваш вибір в якості покрівлі будинку, а у більшості брендів які ви дивилися нудні і однакові кольори - дивіться асортимент Tegola. Цей виробник здатний задовольнити запит будь-якого дизайнера або архітектора. Від класичних кольорів і форм до абсолютно божевільних, в хорошому сенсі, покриттів з міді і цинк титану - асортимент дійсно вражає. Але що ви хотіли - це італійський бренд. А з італійцями нудно точно не буває.

Cпоживчі характеристики

Кут нахилу покрівлі від 12 до 60 градусів
Вага м2 від 9 до 12 кг
Строк служби від 20 до 35 років

Монтаж бітумної черепиці Tegola

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці бітумної черепиці Tegola в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю Tegola. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажубітумної черепиці Tegola

Отримати консультацію по монтажубітумної черепиці Tegola

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште Ваш номер телефону