Водостічні системи RainWay

Водостічні системи RainWay

Виберіть водостічну систему RainWay в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту в наш шоу-рум

Наявність водостоку RainWay на складі

Встановимо водостічні системи RainWay на ваш дах

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту пластикового водостоку RainWay

Подивитись Каталог RainWay

Зверніть увагу на:

Можливість побачити ваш водостік RainWay вже зараз

Можливість побачити ваш водостік RainWay вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, металеву водостічну систему RainWay. Підібрати її кольори до підшивки звісів та покрівлі. З'ясувати для себе гармонічне поєднання з фасадом.

Максимально повний розрахунок кошторису водостіка RainWay

Максимально повний розрахунок кошторису водостіка RainWay

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису водостічної системи RainWay з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з пластиковою водостічною системою RainWay, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі матеріалів RainWay

Якщо ви цікавитеся водостічною системою RainWay для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

RainWay - вибір тисячі споживачів

Будь-якому даху необхіден помічник, щоб він міг в повному обсязі виконувати свої функції. Стікаюча вода може мати руйнівний вплив на стіни, вимощення і фундамент будівлі, а також збиратися в калюжі та розмивати доріжки. RainWay - це водостічна система, яка була розроблена в Україні і ефективно вирішує проблему відведення дощової та талої води з дахів.

Ці водостічні системи пропонуються в двох типорозмірах - RainWay 90 та RainWay 130, які сконструйовані таким чином, що дозволяють зібрати комплексну систему для будь-якої конфігурації даху і можуть бути з'єднані з наземним водовідводом та зливовою каналізацією за потреби.

Крім того, дизайн і колірне рішення водостоків RainWay прекрасно поєднуються з будь-якими видами покрівельних матеріалів і є правильним завершенням будівлі не лише з технічної, але й з архітектурної сторони.

Важливо зазначити, що герметичність з'єднання водостоків RainWay протягом довгих років досягається за допомогою гумових ущільнювачів. Гумові ущільнювачі водостічних систем RainWay виготовлені з закритопористого EPDM-каучуку, який має гарний опір старінню, стійкість до впливу озону, низький ступінь затвердіння при низьких температурах та чудові ущільнювальні якості. Термін їхньої служби становить більше 50 років при температурі від -40 ° до + 60 ° С.

про матеріал

Фото продукції

Монтаж водостічних систем RainWay

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці водосточної системи RainWay в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну і якісну водостічну систему RainWay. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу водостоку RainWay

Отримати консультацію по монтажу водостоку RainWay

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону