Фасадна дошка Eco

Фасадна дошка Eco

Виберіть фасадну дошку Eco в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту в шоу-рум

Найпопулярніший бренд фасадної дошки в Україні

Більше 10 варіантів кольорів та розмірів

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту фасадної дошки Eco

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу фасадну дошку Eco саме зараз

Можливість побачити вашу фасадну дошку Eco саме зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити на власні очі фасадну дошку Eco та зробити вибір.

Максимально повний розрахунок кошторису фасадної дошки Eco

Максимально повний розрахунок кошторису фасадної дошки Eco

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок фасадної дошки Eco з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по замовленню. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність кваліфікованих майстрів

Наявність кваліфікованих майстрів

Майстри з монтажу фасадної дошки Eco, яких надає Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії і мають знання та досвід, для її монтажу.

Бюджет закупівлі фасадної дошки Eco

Якщо ви цікавитесь фасадною дошкою Eco для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

З якої деревини обрати фасадну дошку?

Фасадна дошка Eco - це сучасний матеріал з натуральної деревини для зовнішньої та внутрішньої обробки будівель.
Термодерево відносно новий оздоблювальний матеріал, який з'явився на європейському ринку не більше 10 років тому.
Фасадна дошка Eco з термообробленого дерева має величезну кількість переваг у порівнянні зі звичайною деревиною:

Геометрична стабільність:
Завдяки термообробці стабільність геометричних розмірів при будь-яких перепадах вологості та температури навколишнього середовища покращується в 10-15 разів по відношенню до необробленого дерева. Це означає, що вироби з термообробленого дерева з часом не деформуються (не розбухають, не всихають, не коробляться) за будь-яких зовнішніх впливів – опади, підвищення/зниження температури.
Геометрична стабільність - одна з найважливіших властивостей фасадної дошки Eco, яка забезпечує перевагу перед іншими видами фасадів. Будь-яке звичайне дерево – це живе дерево, яке дихає, тобто рано чи пізно дерево “поведе” (з'явиться кривизна за довжиною та шириною). З термообробленою дошкою такого не станеться.

Абсолютна екологічна чистота:
Фасадна дошка Eco - 100% екологічно чистий матеріал, завдяки чому завоювала таку популярність у Європі, а тепер і в Україні. Термічна обробка деревини відбувається без додавання будь-яких хімічних речовин, використовується лише два екологічно безпечні компоненти – вода та висока температура.

Гігроскопічність:
В результаті термообробки пересичені пари вільних атомів водню "чіпляються" за кінці вуглецево-водневих ланцюжків деревини, перешкоджаючи подальшому тяжінню молекул води і набухання матеріалу на молекулярному рівні. Завдяки цьому фасадна дошка Eco має такі переваги перед необробленим деревом:
• вологість термообробленого дерева в 3-5 менше від необробленого.
• термооброблене дерево набирає воду в 3-4 рази менше, ніж звичайне.
• набираючи воду, фасадна дошка Eco набухає та збільшує свої обсяги у 6-10 разів менше, ніж звичайне дерево.

Довговічність:
Завдяки вищезгаданим унікальним властивостям, термообробка поєднує ланцюг фізичних та механічних перетворень деревини, які додають оброблюваного матеріалу унікальну довговічність.
Тести у стандартах ЄС у лабораторних умовах показали суттєве збільшення біологічної довговічності (у 15-25 разів). Крім того, цей матеріал не потребує жодного хімічного захисту.

Біостійкість:
Фасадна дошка Eco не гниє, не схильна до ураження грибка, бактерій, комах і при цьому не вимагає обробки хімічними засобами.

Естетична:
Термообробка помітно наголошує на красі дерева. Залежно від заданого режиму можна досягти широкої гами відтінків (від натурального до темно-коричневого). При цьому колір змінюється на всю товщину дошки завдяки процесам усередині деревини, без використання тонування.
Досягається максимальне кольорове насичення та однорідність, ефектно вимальовується текстура деревини, стає вираженим ефект цінних порід деревини.

Вас приємно здивує запах термодерева. Ви насолоджуватиметеся його ароматом, який викликає асоціації з чистим лісом, природою та спокоєм!

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади використання фасадної дошки Eco

Монтаж фасадної дошки Eco

Монтаж фасадної дошки Eco

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з монтажу залиште ваш номер телефону