Тераса та бруківка

Клінкерна бруківка

Клінкерна бруківка

Клінкерна бруківка без сумніву один з найбільш довговічних матеріалів, які можуть бути використані для облагородження двору. У той час, як виробники бетонної продукції б'ються над міцністю своїх виробів за рахунок товщини, клінкерна бруківка навіть своїм зовнішнім виглядом показує, що їй ні по чому будь-які навантаження. І дійсно, навіть в товщині від 4-х см, клінкерний виріб здатний витримувати всі принади які спіткають на матеріал, що знаходиться на вулиці. І постійно піддається атмосферним та механічним впливам.

Регульовані опори для тераси

Регульовані опори для тераси

Хоч будівельна галузь і вважається досить консервативною, технології і рішення, які спрощують і прискорюють процес будівництва приймаються та впроваджуються дуже швидко. Приблизно те ж саме відбулося і з ринком терас. Складні технологічні процеси, пов'язані з необхідністю "ловити" рівень підлоги, пішли в минуле коли з'явилися регульовані опори. Просте рішення дало такий потужний поштовх ринку терас, що зараз практично неможливо зустріти ні комерційне ні приватне будівництво без використання цих елементів.

Терасна дошка

Терасна дошка

Терасна дошка або як її ще називають декінг (з англ. дерев'яне палубне покриття або дерев'яна тераса) набула масового поширення в останні роки в Україні. Основне місце її застосування - це створення та благоустрій малих архітектурних форм, облаштування ландшафту прилеглих територій та терас. Донедавна замість терасної дошки активно використовувалися інші матеріали, такі як плитка або звичайна дошка із сосни. Однак останні роки терасна дошка з композитних матеріалів або більш довговічних, ніж сосна порід дерева, активно витісняє звичні нам матеріали, які раніше використовувалися поза приміщенням.

Газонно-паркувальні решітки