Композитна терасна дошка Bruggan

Композитна терасна дошка Bruggan

Виберіть композитну терасну дошку Bruggan в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту в шоу-рум

Найпопулярніший бренд композитної терасної дошки в Україні

Більше 10 варіантів кольорів та розмірів

Великий шоу-рум

Ціни та опис усього асортименту терасної дошки Bruggan

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу композитну терасну дошку Bruggan саме зараз

Можливість побачити вашу композитну терасну дошку Bruggan саме зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити на власні очі композитну терасну дошку Bruggan та зробити вибір.

Максимально повний розрахунок кошторису терасної дошки Bruggan

Максимально повний розрахунок кошторису терасної дошки Bruggan

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок терасної дошки Bruggan з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по замовленню. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність кваліфікованих майстрів

Наявність кваліфікованих майстрів

Майстри з монтажу композитної терасної дошки Bruggan, яких надає Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії і мають знання та досвід, для її монтажу.

Бюджет закупівлі композитної терасної дошки Bruggan

Якщо ви цікавитесь терасною дошкою для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Що таке композитна терасна дошка Bruggan?

Повнотіла терасна дошка (декінг) BRUGGAN – матеріал преміум-класу із фактурою натурального дерева. Вона виготовляється із дерево-полімерного композиту (ДПК) і завдяки цьому має вагомі переваги перед натуральною деревиною.
Дошка BRUGGAN не деформується, не гниє, не вбирає вологу, не вигоряє на сонці і не потребує догляду. Ці якості роблять дошку ідеальним матеріалом для оздоблення сходів, відкритих терас, територій навколо басейнів, літніх майданчиків, а також вирішення інших завдань у сфері ландшафтного та архітектурного дизайну.
Терасна дошка Bruggan складається з 60% деревного борошна, 35% поліпропілену та 5% сполучних добавок. Має дві робочі поверхні (спил дерева та рифлення), вона дозволяє споживачеві самостійно вибирати майбутній дизайн настилу. У наші дні лінійка бельгійського бренду включає колекції: Multicolor та Elegant Light 3D.
Колірна палітра декінгу Elegant включає кольори мідний, слонова кістка, коричнево-винний. Під час його виробництва використовується технологія глибокого структурного тиснення під кору дерева.
Коли виготовляється Bruggan Multicolor, текстура деревини наноситься на всю товщину будівельно-оздоблювального матеріалу. Вона поставляється у продаж у таких кольорах, як венге, кедр, сірий та інші.
Фактура ДПК із високою точністю передає рельєф натуральної деревини. У процесі екструзії композитна дошка набуває високої міцності та мінімального коефіцієнта водопоглинання. Терасна дошка бельгійського виробництва легко ріжеться навіть за складних радіальних ліній. Цілісна за своєю структурою, вона не вимагає грошових витрат на додаткову покупку плінтусів та заглушок для декорування торців та країв виробу.
Продукція Bruggan Multicolor ідеально підходить для виготовлення терас, веранд та альтанок. Її використовують для оздоблення причалів, пірсів, набережних, дитячих відпочинкових зон. Бельгійський ДПК знаходить застосування під час укладання підлог у місцях підвищеного скупчення людей. Також купується для монтажу фасадів житлових та комерційних будівель, для монтажу підлог у ресторанах та кафе.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади використання композитної террасної дошки Bruggan

Монтаж терасної дошки Bruggan

Монтаж терасної дошки Bruggan

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з монтажу залиште ваш номер телефону