Металевий водостік Акведук

Металевий водостік Акведук

Виберіть металеву водостічну систему Акведук в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер для організації візиту в наш шоу-рум

Підтримуємо наявність Акведук на складі

Встановлюємо металеві водостоки Акведук в Києві та Одесі

Показуємо металеві водостоки Акведук в великому шоу-румі під відкритим небом

Ціни та опис усього асортименту металевого водостоку АКВЕДУК

Подивитись Каталог АКВЕДУК

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу водостічну систему Акведук вже зараз

Можливість побачити вашу водостічну систему Акведук вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, металеву водостічну систему Акведук. Підібрати її кольори до підшивки звісів та покрівлі. З'ясувати для себе гармонічне поєднання з фасадом.

Максимально повний розрахунок кошторису Акведук

Максимально повний розрахунок кошторису Акведук

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису водостічної системи Акведук з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників для встановлення водостічних систем Акведук

Наявність штатних покрівельників для встановлення водостічних систем Акведук

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з пластиковою водостічною системою Акведук, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі металевого водостоку Акведук

Якщо ви цікавитеся металевим водостоком Акведук для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису залиште ваш номер телефону

Металевий водостік Акведук

Водостічна система Акведук виконана із спеціальної сталі GreenCoat. GreenCoat RWS - це розроблений для виробництва металевих ринв матеріал, вироблений шведським концерном SSAB. Матеріал має спеціальне органічне лакофарбове покриття, завтовшки 35 мікронів з кожного боку. На його поверхні розташовані полімерні гранули, які забезпечують чудовий захист від подряпин. Відповідає стандарту ISO 2808. Товщина лакофарбового покриття оптимізована для забезпечення максимального захисту від зношування, викликаного погодними умовами та механічним впливом. Поверхня зберігає свій початковий колір та блиск протягом усього терміну служби. Матеріал неймовірно пластичний, що дозволяє виготовляти елементи будь-якої форми, без порушення структури покриття та металу. GreenCoat RWS виготовляється з гарячекатаної оцинкованої сталі. Шар цинку становить 275 г/м2. Сталь повністю відповідає Європейському стандарту EN 10346. Метал має корозійний захист рівня RC4, за стандартом EN 10169. Матеріал може використовуватись у будь-яких кліматичних регіонах, навіть у регіонах з вологим морським кліматом та високим рівнем вмісту солі у повітрі, та у регіонах з високим рівнем забруднення. . Метал GreenCoat RWS відповідає Класу 1 пожежної безпеки, згідно зі шведським Стандартом SS 02 48 23. Всі допуски за характеристиками елементів відповідають стандартам Європейського Союзу EN 10169. Найжорстокіше дотримання світових екологічних норм завжди було пріоритетом для компанії SSAB. Компанія сертифікована за стандартом ISO 14001. Сталь, вироблена концерном SSAB, підлягає повній утилізації. Металеві системи Акведук, виготовлені з GreenCoat RWS, мають підвищений термін служби, високі антикорозійні властивості, винятковий блиск та стійкість кольору до ультрафіолетового випромінювання. Завдяки цим факторам досягається краща функціональність та естетичний вигляд, що уможливлює надання 20 річної гарантії на естетичні властивості та до 50 років на експлуатаційні властивості.

про матеріал

Фото готових будинків з металевим водостоком Акведук

Переваги

Переваги

  • Систему Aqueduct можна встановити на фасаді приватної будівлі, комерційного чи промислового об'єкту. По суті, водостічні системи Aqueduct є універсальними і можуть застосовуватися на фасадах будівель різного призначення;
  • Виробник гарантує незмінність лакофарбового покриття протягом двадцяти років та цілісність матеріалів протягом п'ятдесяти років;
  • Система виготовляється із сталі найвищої якості товщиною 0,6 мм. Покриття з поліуретану відповідає всім європейським нормам якості, захищає систему від агресивного впливу навколишнього середовища та є гарантією безперебійної роботи системи протягом багатьох років. У цьому естетичні зовнішні дані системи залишаються постійними;
  • Жолоби закріплені на міцних кронштейнах та легко витримують високі навантаження. Тому лід та сніг не впливають на цілісність системи та обрив елементів системи навіть у суворі зимові місяці виключено.

Споживчі характеристики

Термін служби від 15 до 50 років

Монтаж металевої водостічної системи Акведук

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці металевої водосточної системи Акведук в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну і якісну металеву водостічну систему Акведук. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу металевого водостоку Акведук

Отримати консультацію по монтажу металевого водостоку Акведук

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону