Відсічна гідроізоляція

Відсічна гідроізоляція

Ціна від 348 грн/рул. Продаж кратно рулонам

Завітайте в наш шоу-рум для консультації з приводу відсічної гідроізоляції

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту в шоу-рум

Постійна наявність на складі

Доставка по Україні

Перейти в каталог відсічної гідроізоляції

Подивитись весь Каталог

Зверніть увагу на:

Розмір необхідної вам відсічної гідроізоляції

Розмір необхідної вам відсічної гідроізоляції

Рулона гідроізоляція виробляється в декількох ширинах для того щоб використовувати її можна було і під мауерлати і під стінові конструкції. Тому обираючи матеріал зверніть на це увагу. Якщо самостійно вам розібратися важко, зв'яжіться з нашими менеджерами.

Зручна для клієнта форма оплати

Зручна для клієнта форма оплати

Ви можете розрахуватись за відсічну гідроізоляцію у будь якій зручний спосіб для вас. Ви можете скористатись реквізитами для оплати на сайті або зв'язатись з менеджером для отримання рахунку.

Спеціальні умови для будівельних компаній

Спеціальні умови для будівельних компаній

Будівельні компанії, та професійні будівельники можуть отримати відсічну гідроізоляцію на спеціальних умовах, для отримання цих умов необхідно оформити заявку на об' єкт будівництва.

Бюджет закупівлі відсічної гідроізоляції

Якщо ви цікавитесь відсічною гідроізоляцією для вашого будівництва, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми є офіціийними представниками наступних брендів

Для чого потрібна відсічна гідроізоляція

У яких випадках потрібна відсічна гідроізоляція?
На бетонну основу, незалежно від типу фундаменту, перед монтажем несучих конструкцій стін необхідно укласти гідроізоляцію. Справа в тому, що бетон має пористу структуру. Це означає, що волога з ґрунту може підніматися вертикальною поверхнею фундаменту, а потім переходити в несучі конструкції стін. Вода однаково згубна як для дерева, чи то брус, колода, каркас, так і для кам'яних конструкцій - цегли, блоків.
Намокання поступово торкнеться і внутрішнього оздоблення будинку, а це, у свою чергу, призведе до утворення плісняви, деформацій, руйнування конструктивних елементів.

Власникам сухих ділянок не варто тішитись, що можна обійтися без шару гідроізоляції між фундаментом і стінами. Під час опадів простір поряд із будинком активно насичується вологою, з даху на ґрунт потрапляє колосальний об'єм води. Вона так само проникає в бетон і піднімається вгору. З цієї причини при будівництві будь-якого будинку необхідна гідроізоляція відсіку, яка служить надійним бар'єром на шляху вологи, перешкоджаючи проникненню води з грунту в конструкцію стін.

Відсічна гідроізоляція виконується зазвичай за допомогою рулонних матеріалів. Але не кожен із представлених сьогодні на ринку справляється із завданням на всі 100%. Дуже важливо, щоб рішення було міцним, герметичним та довговічним. Адже особливість матеріалу в тому, що він фактично не підлягає заміні, а отже, його термін служби має відповідати терміну експлуатації будинку.

Якою має бути якісна відсічна гідроізоляція?
Для цього матеріалу першорядну роль відіграють міцність, довговічність та еластичність.
Міцність, тому що гідроізоляційний шар зазнає колосального навантаження від стін будинку або конструкції покрівлі. Еластичність потрібна, щоб витримувати можливі мікрорухи основи. Довговічність дозволяє зберегти експлуатаційні властивості протягом усього терміну служби.

Пам'ятайте: замінити пошкоджену гідроізоляцію між стінами та фундаментом, а також під мауерлатом неможливо.

Відсічна гідроізоляція укладається на бетонну горизонтальну поверхню. Якщо монтаж стін почнеться не відразу, то фіксація до поверхні проводиться за допомогою цементно-піщаного розчину або мастики, що приклеює, так само проклеюються і нахлести сусідніх полотен, розмір яких повинен становити 200 мм. У разі негайного будівництва несучих конструкцій клейовими складами можна знехтувати: тяжкості стін буде достатньо, щоб закріпити матеріал. Так само відбувається укладання гідроізоляції під мауерлатом. Він розкочується по армопоясу і зверху на нього монтується мауерлат.
Захист будинку залежить від кількох простих дій, які займуть не більше години, а забезпечать комфорт на багато десятків років.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади використання відсічної гідроізоляції

Відсічна гідроізоляція

Необхідна технічна допомога з розрахунком відсічної гідроізоляції?

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону