Продаж пластикового водостоку Galeco

Продаж пластикового водостоку Galeco

Виберіть водосточну систему Galeco в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер для організації візиту в наш шоу-рум

Підтримуємо наявність Galeco на складі

Встановлюємо пластикові водостічні системи Galeco в Києві та Одесі

Показуємо пластикові водостічні системи Galeco в великому шоу-румі під відкритим небом

Ціни та опис усього асортименту пластикового водостоку Galeco

Подивитись Каталог Galeco

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу водостічну систему Galeco вже зараз

Можливість побачити вашу водостічну систему Galeco вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, пластикову водостічну систему Galeco. Підібрати її кольори до підшивки звісів та покрівлі. З'ясувати для себе гармонічне поєднання з фасадом.

Максимально повний розрахунок кошторису Galeco

Максимально повний розрахунок кошторису Galeco

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису водостічної системи Galeco з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників для встановлення водостічних систем Galeco

Наявність штатних покрівельників для встановлення водостічних систем Galeco

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з пластиковою водостічною системою Galeco, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі пластикової водосточної системи Galeco

Якщо ви цікавитеся пластиковою водостічною системою Galeco для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште ваш номер телефону

Пластиковий водостік Galeco

Пластикова водостічна система Galeco PVC виготовлені з не пластифікованого поліхлорвінілу. Висока якість сировини, висока механічна стійкість до пошкоджень, розтягування, вигинів і 100% стійкість до корозії - це фактори, що впливають на багаторічну функціональність водостічної системи.
Починаючи з 2008 року водостічні системи Galeco PVC виробляються новим сучасним методом коекструзії. Завдяки естетичному виконанню, стійкості кольору, широкій колірній гамі, великому вибору розмірів, система прекрасно підійде до будь-якого типу будівель. Відмінною рисою всіх систем Galeco є краю, увігнуті всередину жолоба. Таке рішення перешкоджає переливанню води навіть під час рясних опадів. Всі елементи системи Galeco PVC розроблені в найдрібніших деталях, щоб правильно змонтована система могла бездоганно служити Вам протягом довгих років. З'єднувачі (які служать для з'єднання двох жолобів), а також воронки оснащені спеціальними бічними власниками. Завдяки цьому дані елементи системи кріпляться до лобової дошки, забезпечуючи стійкість всієї системи і зводячи до мінімуму ризик протікання, оскільки єдиним рухомим елементом є жолоб. Для того, щоб монтаж був простішим, на кутах і соединителях позначені спеціальні монтажні лінії, які дозволяють правильно поставити компенсаційний зазор при різній температурі повітря під час монтажу. Система Galeco PVC монтується на спеціально зміцнених кронштейнах, які можна регулювати по вертикалі. Вони є результатом досліджень, проведених серед індивідуальних клієнтів, а також серед покрівельних / будівельних компаній.
Водостічні системи Galeco PVC можна монтувати після укладання покрівельного покриття. Це рішення дозволить уникнути пошкодження системи в разі падіння під час виконання монтажних робіт черепиці або інструментів. При відповідному догляді і консервації, пропонована водостічна система прослужить Вам багато років. Додатково, Galeco надає письмову 15-річну гарантію виробника.

про матеріал

Фото готових будинків з пластиковою водосточною систему Galeco

Монтаж пластикової водостічної системи Galeco

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці пластикової водосточної системи Galeco в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну і якісну пластикову водостічну систему Galeco. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу пластикової водостічної системи Galeco

Отримати консультацію по монтажу пластикової водостічної системи Galeco

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону