Сходи на горище ОМАN

Сходи на горище ОМАN

Виберіть горищні сходи OMAN в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер ваш телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність сходів OMAN на складі

Поставляємо горищні сходи OMAN по всій Україні

Побудувал шоу-рум, щоб ви могли обрати сходи OMAN не по каталогу

Ціни та опис усього асортименту горищних сходів ОМАN

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити ваші сходи OMAN вже зараз

Можливість побачити ваші сходи OMAN вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити горищні сходи OMAN на унікальних стендах. Ви зможете спробувати у використанні сходи, які плануєте монтувати. А також подивитись, як працюють різномантні аксесуари.

Максимально повний розрахунок

Максимально повний розрахунок

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів для придбання горищних сходів OMAN з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних монтажників горищних сходів OMAN

Наявність штатних монтажників горищних сходів OMAN

Монтажники горищніх сходів OMAN, що працюють під брендом Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі горищних сходів OMAN

Якщо ви цікавитесь горищними сходами OMAN для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште ваш номер телефону

Конструкція горищних сходів ОМАN

У більшості моделей горищних сходів ОМАN кришки люків сконструйовані на кшталт сендвіча: дерев'яна рамка, заповнена утеплювачем (пінополістиролом) і з двох сторін облицьована плитою ДВП. Внутрішня і зовнішня поверхня кришки найчастіше фарбуються в білий колір, але в моделях «економ» - класу обидві поверхні кришки взагалі не фарбуються і мають натуральний колір плити ДВП. Товщина кришки, в залежності від товщини теплоізоляційного шару, може бути від 26 мм до 86 мм. У моделях «економ» - класу допускаються взагалі не утеплені кришки, внутрішній простір яких для створення жорсткості конструкції заповнене паперовими ніздрюватими сотами. Утеплена кришка сходів використовується в основному в тих випадках, коли верхнє приміщення не опалюється. Вона сприяє збереженню теплого повітря внизу. Утеплювач оберігає і саму кришку від утворення конденсату на її поверхні. Короб люка сходів має строго певні типорозміри: ширина його може бути 50, 60 або 70 см, а довжина - від 70 до 130 см. При цьому в горищних сходах ОМАN вказаний розмір означає фактичні габарити короба, тоді як у деяких сходів інших ТМ він визначає габаритні розміри отвору в стелі, а розміри самого короба менше на 1-2 см, що може заплутати при виборі чи встановленні сходів. Короб більшості моделей сходів ОМАN виготовлений з деревини, в основному з сосни. Єдина модель з металевим коробом - Nozycowe (NO). У нижній частині дерев'яного короба обрана «чверть», в якій встановлено ущільнювальні гумові контур, що дозволяє в закритому положенні люка герметизувати конструкцію сходів. Він перешкоджає витоку теплого повітря і проникненню з горища холодного. У деяких моделей Oman преміум класу ущільнюючих контурів може бути кілька. Встановлюватися вони можуть навіть безпосередньо на кришці люка. Всередині короба сходів, по довгих його сторонам, встановлений пружинний механізм, що дозволяє відкривати кришку люка плавно і закривати її без особливих зусиль. Зусилля натягу пружин регулюються за допомогою триланкового ланцюга, одна ланка якого кріпиться безпосередньо до короба, а інша - до самої пружині: зменшуючи кількість ланок з 3-х до 2-х, можна посилити натяг пружини, а збільшуючи з 2-х до 3 х - трохи послабити. У закритому положенні кришка люка фіксується за допомогою замка, змонтованого в самій кришці, При закритті замок замикається автоматично і утримує кришку люка в закритому положенні. Відкривається замок за допомогою жердини з гачком, що входить в комплект зі сходами. Щоб відкрити сходи, досить зачепити гачком жердини за кільце замку і повернути його на 90% вліво або вправо, а потім просто потягнути вниз кришку люка.

про матеріал

Oman Polar Plus

Oman Polar Plus

Сходи на горище лінійки Oman Polar Plus найбільш енергозберігаючі завдяки особливо утеплена короба. Властивості горищних сходів, основні параметри: матеріал - метал / дерево; 3-x секції; максимальна висота - 280 см; розміри короба - 120х70 см; макс. винос - 147 см; радіус відкриття - 169 см; висота в складеному вигляді - 62 см; висота короба - 17 см; максимальне навантаження - 160 кг; люк утеплений; товщина кришки - 86 мм. Лінійку складають 3 моделі - Polar, Mini Polar, Polar Plus

Oman FlexTermo

Характеристики горищних сходів Oman FlexTermo, ключові параметри: матеріал - метал; максимальна висота, см - 290; розміри короба, см-70x60, 70х70, 80x60, 80х70, 90x60, 90х70, 100x60, 100х70, 110x60, 110х70, 120x60, 120х70, 130x60, 130х70, 1430х60, 140х70; максимальний винос, см - 218; радіус відкриття, см - 240; висота в складеному вигляді, см - 44; висота короба, см - 13,5; максимальне навантаження, кг - 160; люк утеплений; товщина кришки, мм - 26. Висувна горищні сходи, що мають можливість регулювати висоту, як в більшу так і в меншу сторони.

Oman FlexTermo
Як правильно підібрати сходи на горище?

Як правильно підібрати сходи на горище?

На ринку України представлено чимало горищних сходів різних торгових марок, як європейських брендів, так і місцевих виробників. Постає питання, за такого різноманіття сходів, як не розгубитися і зробити правильний вибір тієї моделі горищних сходів, яка влаштувала б вас і служила довгі роки. Пропонуємо починати вибір горищних сходів з того, що визначаємо для себе, в якому приміщенні будуть встановлені й експлуатуватися сходи. Якщо це житлове приміщення - квартира або будинок, де чистота і затишок, тепло і сухо, то насамперед варто звернути свою увагу на дерев'яні сходи на горище. Адже дерево - це натуральний матеріал, дуже привабливий з погляду дизайну, його можна обробити будь-якими лакофарбовими матеріалами, надавши сходам особливого вигляду, при цьому в такому приміщенні сходи не будуть забруднюватися взуттям. Якщо сходи потрібно встановити в якійсь майстерні, гаражі, де ходять у тому ж взутті, що й поза приміщенням, то краще встановити сходи повністю металеві. Основним критерієм вибору сходів розмір, насамперед - це висота, на яку розраховані сходи і вона повинна відповідати висоті приміщення. Більшість моделей розраховані на стандартну висоту h=280 см, але є й такі, у яких висота може бути 290 см і 310 см. Максимальна висота сходів, в асортименті ТМ ОМАN, - це 330 см, це моделі: Long Termo і Long Polar. Роблячи заміри приміщення, необхідно виміряти від "чистої" підлоги до "чистої" стелі. Мається на увазі, коли вже будуть завершені оздоблювальні роботи, наприклад, укладання паркету або плитки, встановлення підвісних стель тощо.

Наступний параметр для вибору

Габаритний розмір короба сходів: довжина х ширину. Ці розміри важливі, але не критичні, як висота, адже розміри прорізу в стелі можна за потреби або розширити, або навпаки, зменшити, але краще все ж таки підібрати той розмір короба, що відповідає розмірам прорізу або дуже близькі до нього. У деяких виробників розмір сходів, наприклад, 120 х 70 см, означає розміри прорізу, а фактичні розміри короба трохи менші - на 1,5-2 см, щоб під час установлення були зазори. Тоді як, у всіх моделях сходів OMAN зазначений на етикетці розмір - є фактичним розміром короба, а отже, під нього розміри прорізу треба робити трошки більшими, на ті самі 1,5 - 2,0 см. Підібрати потрібний вам розмір зовсім не складно, оскільки типорозмірний ряд горищних сходів дуже широкий, починаючи від ширини 50, 55, 60, 70, 80 см і закінчуючи довжиною від 80 до 140 см. Практично всі моделі сходів ТМ OMAN розраховані на максимальне навантаження на одну сходинку, що дорівнює від 160 кг (дерев'яні) до 210 кг (металеві), тож з цього приводу турбуватися не слід, всі моделі горищних сходів готові витримати на собі великі навантаження.

 

Наступний параметр для вибору
Теплозбереження

Теплозбереження

А ось про що ще важливо потурбуватися, обираючи сходи, так це про те, щоб вони були з теплою термоізоляційною кришкою, яка не пропускала б тепло на верхнє, неопалюване приміщення. Якщо ви обираєте сходи для житлового приміщення, особливо в спальню чи дитячу кімнату, вам не варто заощаджувати, адже тоді втрати тепла будуть великими і платити доведеться за енергоносії набагато більше. Тому, краще все уважно прорахувати і таки обрати сходи з теплішою кришкою, у якої показник енергозбереження, (коефіцієнт теплопередачі U (W/m2K) найменший, що означає зведення тепловтрат через короб сходів до мінімуму. Найтеплішими горищними сходами на сьогодні в Україні є дерев'яна модель Polar TM OMAN, що має товщину кришки з утеплювачем, яка дорівнює 86 мм та коефіцієнт теплопередачі U=0,36 W/m2K!

Споживчі характеристики

Висота від 250 см до 366 см

Монтаж горищних сходів OMAN

Для того, щоб клієнти не витрачали час та нерви на пошук підрядника для встановлення горищних сходів OMAN, ми пропонуємо одразу при їх купівлі в нашій компані, узгодити і замовити монтаж фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще за будь-яку рекламу за компанію скаже кількість і якість встановлених горищних сходів OMAN. Наші об'єкти, де вони були встановлені - це багаторічний досвід і ваша гарантія того, що ви отримаєте надійні, сходи.

Переглянути всі об'єкти
Монтаж горищних сходів OMAN

Монтаж горищних сходів OMAN

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону