Бітумна черепиця Katepal

Бітумна черепиця Katepal

Виберіть бітумну черепицю Katepal в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність на складі

Побудували для клієнтів великий шоу-рум просто неба

Поставляємо Katepal по всій Україні

Ціни та опис усього асортименту бітумної черепиці Katepal

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, бітумну черепицю Katepal. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису Katepal

Максимально повний розрахунок кошторису Katepal

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису бітумної черепиці Katepal з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з бітумною черепицею Katepal, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі бітумної черепиці Katepal

Якщо ви цікавитеся бітумною черепицею Katepal, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште Ваш номер телефону

Бітумна черепиця Katepal

Фінський бренд Katepal - виробляє черепицю на протязі вже шістдесяти років. В даний час, завод, який виготовляє продукцію, є найбільшим постачальником м'якої покрівлі в Європі. Асортимент Katepal розширюється з кожним роком. Що не може не радувати споживачів продукції. Бітумна черепиця Катепал, застосовується для складних форм даху, де використання інших матеріалів неможливо. При цьому, бітумна черепиця Katepal забезпечує ідеальну герметичність даху. М'яка покрівля Катепал - красиво і сучасно, а також дуже модно. Бренд Katepal, протягом багатьох років, залишається запорукою довговічності і бездоганного зовнішнього вигляду.

про матеріал

Фото готових будинків з бітумною черепицею Katepal

Переваги

Переваги

Одне з головних переваг бітумної черепиці Katepal - це її репутація. Ви не знайдете покупців, які могли б сказати, що з цим матеріалом щось сталося. Високий ступінь якості, яка є одним з основних критеріїв даного бренду. Характеристики Katepal які досягаються за допомогою СБС-модифікаторів, відсувають далеко вперед фінського виробника від своїх конкурентів.

Недоліки

До недавнього часу, одним з основних недоліків Katepal була відсутність в лінійці продуктів двошарової черепиці. У той час, як конкруенти щосили рекламували просували цей новий вид бітумної черепиці, фіни зберігали скандинавське мовчання і спокій. Одним з основних пояснень такої політики було те, що одношарова черепиця Katepal зарекомендувала себе настільки добре за багато років що просто не потребує вдосконалення. Але в 2017 році компанія здалася під реаліями ринку і запустила колекцію двошарової черепиці. Після цього недоліків у Katepal ми не знайшли.

Недоліки
Висновок

Висновок

Купуючи бітумну черепицю Katepal ви перш за все купуєте власний спокій. Вам не варто переживати про якість. Найголовніше, довірити її монтаж професійним покрівельникам. В іншому, все вже зроблено самим виробником. Черепиця багаторазово протестована і перевірена на різних етапах виробництва. Вона готова, як то кажуть до вживання, і все що вам залишається - вибрати колекцію і колірну гамму вашої покрівлі Katepal.

Cпоживчі характеристики

Кут нахилу покрівлі від 12 до 60 градусів
Вага м2 від 9 до 12 кг
Строк служби від 20 до 40 років
Ціновий диапазон від 260 до 673 грн/м2

Монтаж бітумної черепиці Katepal

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці бітумної черепиці Katepal в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю Katepal. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу бітумної черепиці Katepal

Отримати консультацію по монтажу бітумної черепиці Katepal

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште Ваш номер телефону