Вентильований фасад з металу

Вентильований фасад

Виберіть вентильований фасад з металу в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

4 найпопулярніших види металів для вентильованих фасадів в Україні

Більше 50 варіантів моделей та кольорів металу для вентфасаду

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту матеріалів для вентфасаду з металу

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити ваш вентильований фасад вже зараз

Можливість побачити ваш вентильований фасад вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити просто неба, при природному освітленні, більше сотні покрівельних та фасадних матеріалів, та, зокрема,вентильований фасад з металу. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок

Максимально повний розрахунок

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок вентильованих фасадів з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по замовленню. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність кваліфікованих майстрів

Наявність кваліфікованих майстрів

Майстри з монтажу вентильованих фасадів, яких може порекомендувати Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії - підрядника і мають знання і досвід для монтажу вентфасаду.

Бюджет закупівлі вентильованого фасаду з металу

Якщо ви цікавитесь вентильованим фасадом з металу для вашого будинку чи інтер'єру, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми є офіціийними представниками наступних брендів

Вентильовані фасади з металу - швидко, красиво, незвичайно!

Вентильовані фасади - це своєрідні конструктивні системи, які завоювали свою популярність серед будівельників, дизайнерів і архітекторів насамперед простотою монтажу. Вони дозволяють втілити в життя самі незвичайні проекти, приховують дефекти і нерівності геометрії будівлі і перетворюють її до невпізнання. Вентильовані фасади дозволяють не тільки надати будівлі відмінний зовнішній вигляд, але і в кілька разів покращують її тепло- і шумоізоляцію. Скорочують витрати на опалення, захищають утеплювач і стіни від ультрафіолетових випромінювань і попадання вологи, не підтримують горіння. Плюс до всього вищепереліченого, вентфасади не вимагають спеціального обслуговування і професійного догляду.
При порівнянні навісного фасаду зі звичайним оштукатуреним відразу видно переваги першого: він набагато краще переносить вологу і різкі температурні перепади. Тому такі фасади відрізняються тривалим терміном служби та довгий час зберігають привабливий зовнішній вигляд і не вимагають ремонту.
Особливість монтажу вентильованих фасадів в тому, що його можна проводити без особливої ​​попередньої підготовки. Єдине - конструктор повинен розрахувати навантаження і вибрати правильні рішення по підконструкции. Складних робіт з підготовки поверхні зовнішніх стін, як, наприклад, при облицювання фасадів керамогранітом або каменем тут не потрібно. Тому навіть у порівнянні зі звичайним фарбуванням стін, де необхідні трудомісткі операції з вирівнювання і зачистки, монтаж вентфасаду порівняно простий. Треба розуміти, що навісна фасадна система сама по собі приховує дефекти стін і з цієї причини найчастіше обходиться значно дешевше, ніж інші види фасадної обробки. При установці навісних вентильованих фасадів відсутні «мокрі» процеси і тому монтаж можна проводить в будь-яку пору року і при будь-якій погоді. Цей та інші чинники, які ми вказали вище, роблять вентфасад дуже популярним варіантом обробки стін. А також більш фінансово вигідним.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади використання вентильованого фасаду з металу

Переваги

Переваги

  • Швидкий та легкий монтаж, який можна виконати у будь-яку пору року;
  • Величезний вибір оздоблення з металу;
  • Мінімальний термін служби – 50 років;
  • Можливість розташувати теплоізоляційний матеріал правильно, тобто. із зовнішнього боку будівлі;
  • Ремонтопридатність – пошкоджену плиту облицювання можна замінити за короткий термін, не демонтуючи всю конструкцію;
  • Універсальність – вся система вентфасаду є порівняно легкою. Облаштувати її можна навіть на старій будівлі та на несучих стінах з будь-яких матеріалів;
  • Можливість зміни дизайну - якщо набридне нинішня обробка, то, не чіпаючи каркас і утеплювач, можна буде поміняти її.

Недоліки

  • Варто зазначити, що за недотримання технології монтажу вентфасаду деякі переваги можуть перетворитися на недоліки. Наприклад, при неправильному монтажі порушується пожежостійкість та вентиляція стін, знижується антикорозійний захист. Помилки під час організації підсистеми відгукуються свистом під час вітру;
  • Система вентильованих фасадів — задоволення не з дешевих, тому якщо при монтажі були допущені похибки, термін експлуатації значно скоротиться, а значить, доведеться знову витратитися.
Недоліки

Cпоживчі характеристики

Матеріал мідь, алюміній, титан-цинк, сталь
Строк служби від 30 років
Вентильований фасад з металу

Монтаж вентильованого фасаду з металу

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з монтажу вентфасаду з металу залиште ваш номер телефону