Вентильований фасад з металу

Вентильований фасад

Виберіть вентильований фасад з металу в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

4 найпопулярніших види металів для вентильованих фасадів в Україні

Більше 50 варіантів моделей та кольорів металу для вентфасаду

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту матеріалів для вентфасаду з металу

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити ваш вентильований фасад вже зараз

Можливість побачити ваш вентильований фасад вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити просто неба, при природному освітленні, більше сотні покрівельних та фасадних матеріалів, та, зокрема,вентильований фасад з металу. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок

Максимально повний розрахунок

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок вентильованих фасадів з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по замовленню. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність кваліфікованих майстрів

Наявність кваліфікованих майстрів

Майстри з монтажу вентильованих фасадів, яких може порекомендувати Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії - підрядника і мають знання і досвід для монтажу вентфасаду.

Бюджет закупівлі вентильованого фасаду з металу

Якщо ви цікавитесь вентильованим фасадом з металу для вашого будинку чи інтер'єру, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми є офіціийними представниками наступних брендів

Вентильовані фасади з металу - швидко, красиво, незвичайно!

Вентильовані фасади - це своєрідні конструктивні системи, які завоювали свою популярність серед будівельників, дизайнерів і архітекторів насамперед простотою монтажу. Вони дозволяють втілити в життя самі незвичайні проекти, приховують дефекти і нерівності геометрії будівлі і перетворюють її до невпізнання. Вентильовані фасади дозволяють не тільки надати будівлі відмінний зовнішній вигляд, але і в кілька разів покращують її тепло- і шумоізоляцію. Скорочують витрати на опалення, захищають утеплювач і стіни від ультрафіолетових випромінювань і попадання вологи, не підтримують горіння. Плюс до всього вищепереліченого, вентфасади не вимагають спеціального обслуговування і професійного догляду.
При порівнянні навісного фасаду зі звичайним оштукатуреним відразу видно переваги першого: він набагато краще переносить вологу і різкі температурні перепади. Тому такі фасади відрізняються тривалим терміном служби та довгий час зберігають привабливий зовнішній вигляд і не вимагають ремонту.
Особливість монтажу вентильованих фасадів в тому, що його можна проводити без особливої ​​попередньої підготовки. Єдине - конструктор повинен розрахувати навантаження і вибрати правильні рішення по підконструкции. Складних робіт з підготовки поверхні зовнішніх стін, як, наприклад, при облицювання фасадів керамогранітом або каменем тут не потрібно. Тому навіть у порівнянні зі звичайним фарбуванням стін, де необхідні трудомісткі операції з вирівнювання і зачистки, монтаж вентфасаду порівняно простий. Треба розуміти, що навісна фасадна система сама по собі приховує дефекти стін і з цієї причини найчастіше обходиться значно дешевше, ніж інші види фасадної обробки. При установці навісних вентильованих фасадів відсутні «мокрі» процеси і тому монтаж можна проводить в будь-яку пору року і при будь-якій погоді. Цей та інші чинники, які ми вказали вище, роблять вентфасад дуже популярним варіантом обробки стін. А також більш фінансово вигідним.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади використання вентильованого фасаду з металу

Cпоживчі характеристики

Вентильований фасад з металу

Монтаж вентильованого фасаду з металу

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з монтажу вентфасаду з металу залиште ваш номер телефону

Наші контакти

Офіс у Київі

м. Київ,

Петропавлівська 14-Е, ТЦ "ДІАМАНТ"

Робочий час: Пн-Сб 8:30-18:30
на картi

Офіс в Одесі

м. Одеса,

Чорноморського Козацтва, 80, оф.1

Робочий час: Пн-Пт 9:00-18:00
на картi