Вентиляційний вихід Krono-Plast

Вентиляційний вихід Krono-Plast

Оберіть вентиляційні виходи Krono-Plast з допомогою нашого менеджера

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для консультації

Розумний вибір надійності та ціни

Постійна наявність Krono-Plast на складі

Безкоштовна технічна підтримка при виборі та монтажу вентвиходів Krono-Plast

Ціни та опис усього асортименту вентиляцийних виходів Krono-Plast

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливіть здійснити покупку вентиляційних виходів Krono-Plast онлайн

Можливіть здійснити покупку вентиляційних виходів Krono-Plast онлайн

Ми створили зручний інтернет-магазин для наших клієнтів, щоб вони могли безпечно здійснювати покупки покрівельних, фасадних матеріалів, та зокрема вентиляційних виходів Krono-Plast онлайн.

Максимально повний розрахунок матеріалів для встановлення вентвиходів Krono-Plast

Максимально повний розрахунок матеріалів для встановлення вентвиходів Krono-Plast

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів для встановлення вентвиходів Krono-Plast з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат будівництва. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

У випадку необхідності монтажу придбаних вентиляційних виходів Krono-Plast, Terizo може запропонувати свої послуги. Покрівельні бригади, що працюють під нашим брендом, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі матеріалів

Якщо вам необхідні вентиляційні виходи Krono-Plast для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Krono-Plast - ефективні та надійні вентиляційні виходи з Польщі

Одним з найважливіших складових елементів сучасного будівництва є вентиляція в приміщенні, а також в будівництві утеплених дахів важливим є вентиляція підпокрівельного простору.
Справа в тому, що правильно облаштована покрівельна вентиляція вирішує відразу кілька завдань:
- допомагає організувати правильну і ефективну вентиляцію внутрішніх приміщень будинку для створення максимально комфортного і здорового мікроклімату;
- уникнути накопичення вологи і протікання в підпокрівельному просторі котеджу;
Облаштована належним чином покрівельна вентиляція дозволить істотно скоротити витрати на опалення і кондиціонування заміського будинку, що є особливо важливим, коли доводиться економити на всьому.
Успіх і популярність торгової марки Krono-Plast пояснюється тим, що це, практично, всі елементи, необхідні для облаштування якісної та ефективної системи вентиляції покрівлі.
За допомогою покрівельних вентиляційних елементів Krono-Plast легко забезпечується покрівельна вентиляція необхідної конфігурації, яка задовольняє всім, найсучаснішим вимогам.
Слід враховувати, що вентиляція покрівлі може складатися з декількох складових елементів. Такими елементами, перш за все, є система підпокрівельної вентиляції, кухонний вентиляційний вихід, а також покрівельні виходи каналізаційних стояків. Крім цього, можуть бути передбачені покрівельні виходи центрального пилососа оснащені вентилятором.
Підпокрівельна вентиляція служить для усунення надлишків вологи з горищних приміщень. При цьому головна функція, яку виконує вентиляція в цьому елементі, полягає в збереженні сухим теплоізоляційний шар. Це виключає його перемерзання в зимовий період і, як наслідок, вентиляція покрівлі дозволяє істотно скоротити витрати на опалення заміського будинку взимку.
Підпокрівельна вентиляція являє собою вентиляційний елемент (аератор) із захисною сіткою, достатній для забезпечення вентиляції до 100 м2 покрівлі.
У разі використання в будинку примусового вентилятора, для забезпечення вентиляції внутрішніх приміщень, або кухонної витяжки, обов'язково встановлюється вентиляційний вихід з примусовим вентилятором, він дозволяє зменшити опір повітря і створити гарну тягу в системі вентиляції, служить для напрямку повітряних потоків, оберігає вентиляційну систему від попадання в її бруду, дощу і снігу.
Для каналізаційної системи вентиляція Krono-Plast передбачає покрівельні виходи вентиляційних стояків, які служать для відведення неприємних запахів і для дотику каналізаційного каналу з атмосферою. Крім цього такі виходи виробництва продовжують термін служби каналізаційної системи заміського будинку, запобігаючи її руйнування під впливом агресивних газів, що утворюються в ній.
Як правило, виходи каналізаційних стояків не оснащуються ковпаками. При використанні для прибирання внутрішніх приміщень будинку сучасних систем центрального пилососа, передбачаються також виходи для цих систем. Такий вентиляційний вихід дозволяє відводити з дому очищене повітря з системи центрально пилососа.
Також, вентиляція може передбачати установку покрівельних вентиляторів за допомогою забезпечується створення максимально комфортного для людини мікроклімату в будинку.
Krono-Plast виробляє прохідні елементи для покрівлі, без яких неможлива повноцінна вентиляція. Головним завданням таких елементів є забезпечення абсолютної герметичності даху від протікань води, якою повинні володіти покрівельні виходи.
Прохідні елементи випускаються для всіх типів покрівельних покриттів в шести основних кольорах.

про матеріал

Переваги

Переваги

  • Захист внутрішнього простору. Завдяки вдосконаленній секції до вентиляційного каналу не потрапляє вода, сніг, сміття, на кшталт листя;
  • Система видалення конденсату. Волога, яка утворилась від пару вводиться назовні вентиляційного виходу завдяки спеціальній системи видалення конденсату;
  • Рівні. Ви зможете з легкістю встановити правильний кут нахилу вентиляційної труби завдяки рівням, які розміщеня на кришці вентиляційного виходу;
  • Система з' єднання. Просто та зручна система з' єднання вентиляційого виходу з вентиляційним каналом.

Споживчі характеристики

Вид покрівлі металочерепиця, бітумна черепиця, керамічна черепиця, натуральна черепиця

Монтаж вентиляционных выходов Krono-Plast

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при купівлі вентиляційних виходів Krono-Plast в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити їх монтаж фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, які нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і ваша гарантія того, що ви отримаєте надійні та правильно встановлені вентиляційні виходи Krono-Plast. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Монтаж вентиляційних виходів Krono-Plast

Монтаж вентиляційних виходів Krono-Plast

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону