Водостік металевий

Водостоки металеві ціна

від 70,4 грн/шт

Виберіть металеву водостічну систему в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

2 найпопулярніших бренда металевих водостічних систем в Україні

Понад 25 варіантів кольорів і відтінків водостоків

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту металевого водостоку

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити ваш металевий водостік вже зараз

Можливість побачити ваш металевий водостік вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, металеві водостічні системи. Підібрати кольори підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису металевого водостоку

Максимально повний розрахунок кошторису металевого водостоку

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів для кошторису металевої водостічної системи з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників для встановлення металевих водостічних систем

Наявність штатних покрівельників для встановлення металевих водостічних систем

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з металевими водостоками, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі матеріалів

Якщо ви цікавитеся металевим водостоком для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми є офіціийними представниками наступних брендів

Металевий водостік - різновиди та особливості

Колись дуже популярні оцинковані водостоки зараз рідше застосовуються в будівництві. Це пов'язано з непривабливим зовнішнім виглядом матеріалу і появою на будівельному ринку кольорових металевих водостоків. Якраз вони найбільш поширені серед забудовників, оскільки мають відмінні експлуатаційні характеристики і випускається в кольоровому виконанні завдяки додаванню верхнього полімерного шару. Цей шар і "забарвлює" металевий водостік в різні кольори міжнародного каталогу кольорів "RAL", а також додатково захищає сталь від корозії. Найчастіше на ринку можна зустріти водостоки в двох видах покриттів: глянсове та матове. Перше зустрічається набагато рідше, тому що, як і в металочерепиці, таке покриття недовговічне. А друге застосовується практично у всіх серйозних виробників. Крім естетичного гідності, полімери додатково захищають оцинкований шар від механічних впливів і корозії. Металеві водостоки виготовляються, як правило, зі сталі товщиною 0,5 мм з покриттям "поліестер", а товщиною 0,6 мм - з "матовим" покриттям. Останні види виконані з європейського сировини з двостороннім шаром, тобто жолоб, труба та інші комплектуючі будуть в кольоровому виконанні як з зовнішньої, так і з внутрішньої сторони. У свою чергу, глянсовий водостік легко дряпається і з часом втратить вихідний колір.
Говорячи про металеві водостоках, необхідно згадати про самому надійному і найпрестижнішому виді водостічної системи - мідної. Мідь демонструє найвищу стійкість до корозії, довговічність, респектабельний зовнішній вигляд. Вона поєднується з будь-яким покрівельним покриттям і фасадом. Згодом мідь покривається ефектною патиною, створюючи ілюзію благородного старіння водовідведення разом зі своїм будинком.
Ще у нас представлені алюмінієві водостічні системи і титан-цинкові. Вони так само як і мідь, прослужать набагато довше ніж водостоки зі звичайного металу, хоч і пофарбованого полімером. Алюмінієвий водостік проводиться з промислового алюмінію і фарбується спеціальною фарбою, яка потім запікається в термокамері. Це дозволяє давати сорокарічну гарантію на такі водостічні системи. А зовнішній вигляд у них надзвичайно привабливий. Водостоки з титан-цинк за своїми характеристиками ідентичні мідним. Але неймовірно красивий тон сіро-зеленого кольору неможливо повторити більше ні в одному з металів. Найкраще, титан-цинкові водостоки поєднуються з керамічної і сланцевої покрівлею.

про матеріал

Фото будинків з металевим водостоком

Переваги

Переваги

  • Висока міцність та довговічність у порівнянні з іншими видами водостічних систем;
  • Збереження цілісності навіть після деформування;
  • Стійкість до серйозних навантажень;
  • Вогнетривкість;
  • Можливість застосування в діапазоні температур від -60 до 130 градусів Цельсія.

Недоліки

При цьому не можна ігнорувати недоліки виробів з металу:

  • Велика вага;
  • Складність монтажу;
  • Вимагають грамотного очищення.
Недоліки

Cпоживчі характеристики

Термін служби від 15 до 50 років
Температура використання від -60 до 130 градусів Цельсія
Метал оцинкована сталь, сталь з полімерним покриттям, мідь, титан-цинк, алюміній

Монтаж металевого водостоку

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці металевого водостоку в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити його монтаж Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, які нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і ваша гарантія того, що ви отримаєте надійний та довговічний металевий водостік. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Водостік металевий

Монтаж металевого водостоку

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону